jacky25
04.04.09,20:01
potreboval by som prist rychle ku legalnym peniazom.... vie niekto poradit ako sa to da? dakujem
mekelek
04.04.09,18:20
Musíš si vybrať! Chceš tie peniaze rýchlo, alebo legálne?
Spolu to asi ťažko pôjde!
Rozalka
04.04.09,18:23
potreboval by som prist rychle ku legalnym peniazom.... vie niekto poradit ako sa to da? dakujem
Keď si sa už nenarodil ako Rockefeller, potom sa drž pri zemi:
Práca je najistejší (aj keď najmenej efektívny) zdroj peňazí.
mzdarka renca
04.04.09,18:29
potreboval by som prist rychle ku legalnym peniazom.... vie niekto poradit ako sa to da? dakujem

Ak by to niekto vedel, a bolo by to také jednoduché, tak sme všetci niekde na pláži pri mori a nie pri PC;).
Stanislav 1975
04.04.09,18:39
Ľudkovia, nesuhlasím s vami, že sa vela penazí nedá zarobiť legálne- tu je moja rada pre zadavateľa témy-
Dá sa to velmi jednoducho a dnes to robí kopu ľudí, treba si nájsť starú, chorú bohatú ženu a potom už len čakať a úspech je zaručený- je to 100% né
mzdarka renca
04.04.09,18:45
Ľudkovia, nesuhlasím s vami, že sa vela penazí nedá zarobiť legálne- tu je moja rada pre zadavateľa témy-
Dá sa to velmi jednoducho a dnes to robí kopu ľudí, treba si nájsť starú, chorú bohatú ženu a potom už len čakať a úspech je zaručený- je to 100% né

Súhlasím, starších žien bez partnerov je dosť, ale či aj tak bohatých, tak to by som netvrdila:)
jacky25
04.04.09,20:03
dakujem za rady...inak pracujem manualne poctivou robotou iba ze ak si clovek chce dopriat viac tak u nas sa to takymto sposobom nedozijem... chcelo by to zmenu ale neviem aku....
mzdarka renca
04.04.09,20:12
dakujem za rady...inak pracujem manualne poctivou robotou iba ze ak si clovek chce dopriat viac tak u nas sa to takymto sposobom nedozijem... chcelo by to zmenu ale neviem aku....


Nechcem ti brať ilúzie, ale aj ja pracujem, ešte mám aj dosť bočákov, niekedy si chrbát necítim, ale to tu na porade asi všetci.:)
ondrejvla
04.04.09,20:20
dakujem za rady...inak pracujem manualne poctivou robotou iba ze ak si clovek chce dopriat viac tak u nas sa to takymto sposobom nedozijem... chcelo by to zmenu ale neviem aku....

A čo tak sa živiť svojou manuálnou a zručnou (predpokladám) prácou ako SZČO, robiť 16 hodín denne, soboty, nedele, priatelia a rodina musia byť buď tolerantní, alebo nápomocní. Po rokoch sa Ti možno podarí si viac, ale najskôr si bude žiadať viac tvoj čas, chuť, a výsledky, ktoré sa ukážu časom. My sme si ani nemohli nejako viac dovoľovať, ale robili sme ešte aj o druhej - tretej hodiny v noci, doma sa s nami nerozprávali ani skrine...
t.betinka
05.04.09,10:27
Citam tu ako prist rychlo k legalnym peniazom super.Vlada nas obera o krasne peniaze ktore si tazko zarobime.Mili poradaci moja dcera si hlada pracu dala si vsade inzeraty,vyvolava na inzeraty nedari sa jej chapem ze ludi prepustaju ktomu hned po skonceni skoly nechcu prijimat a najhorsie je z vychodu nikoho nepozna . Ma VS 1 stupna hlada si v administrative v Bans.Bystrici.Nemusi to byť na hlavny pracovny pomer bola by rada keby sa zamestnala aspon brigadnicky.PREPACTE mi viem ze je to mimo temy.
jacky25
05.04.09,10:47
asi budes prekvapeny ale som SZCO .. pracujem 12 hodin denne a zhruba 300 hodin do mesiaca...ibaze takto to dlho nepojde...zdravie mame predsa len jedno a preto som polozil taku otazku,či nahodou niekto nevie poradit ako sa da dobre zarobit a pritom sa neurobit ako otrok... dakujem
Nada Figuliova
07.04.09,11:44
Myslím si, že bohatých chlapov je oveľa viac ako starých, chorých a bohatých žien. Takže zatni zuby, stenši si hlások a vyber sa na lov!
Miroslava Mačudová
12.10.12,21:00
zavolaj Rosenbergovi a nemusíš ani stenšovať hlas, ani chodiť na lov...vybavíš to z obývačky aj za 5 minút...A SI BOHÁČ!!! Držím ti palce. Ozvy sa ako si dopadol...či sa to oplatí :D
adamfabry
13.10.12,12:55
Pomaly dalej zajdete :) Pozor na rychle peniaze, skor rieste problem, ktory teraz mate a peniaze si zarobte pomalsie - legalne.
profesional
14.10.12,07:51
Potrebujes zenu s parametrami 90/60/41.

90 - rokov
60 - milionov Eur na ucte
41 - stupnov Celzia (telesna teplota)
pepa78
20.10.12,05:02
Zadávateľ témy z roku 2009 je už za vodou, od toho pametného roku k téme nič nepovedal...