mzdarka renca
05.04.09,12:22
Poprosím o radu, pomoc. Mám taký problém, som alergická na farbu a šampóny na vlasy.
Mám tmavé vlasy a prednedávnom som si našla zopár šedivých vlasov, čo ma dosť trápi.
Neviete poradiť, čo na vlasy, aby som opäť nedostala prudkú alergickú reakciu na kožu, ktorú som mala pred ôsmimi rokmi? Podotýkam, že som už vyskúšala v posledných štyroch mesiacov všetky druhy fariem (dala som si ju za ucho) a alergia sa prejavila začerveňaním, až mokvaním kože.
Za každú radu budem vďačná
legolas
05.04.09,10:39
....najlepšie bude ak si tie vlasy nebudeš farbiť:)
mzdarka renca
05.04.09,10:57
....najlepšie bude ak si tie vlasy nebudeš farbiť:)

veď si ich ani nefarbím, ale hľadám spôsob, ako zakryť prvé šedivé vlasy:)
syrik
05.04.09,11:13
Prípadne sa skús poradiť v kaderníctve...na trhu sú už možno aj nejaké šetrnejšie prípravky aj pre alergických na farbu ;)
mzdarka renca
05.04.09,11:18
Prípadne sa skús poradiť v kaderníctve...na trhu sú už možno aj nejaké šetrnejšie prípravky aj pre alergických na farbu ;)

Veď v kaderníctve som bola pokusný králik, skúšali a na všetko je alergia. Dosť ma to štve, lebo onedlho budem mať na ofinke biely melír:D.
syrik
05.04.09,11:21
Veď v kaderníctve som bola pokusný králik, skúšali a na všetko je alergia. Dosť ma to štve, lebo onedlho budem mať na ofinke biely melír:D.

Fúha :eek: tak potom to budeš musieť nechať na kaderníčku prírodu :--- ale neboj sa...aj šediny majú svoje čaro ;)
Tweety
05.04.09,11:28
Podotýkam, že som už vyskúšala v posledných štyroch mesiacov všetky druhy fariem (dala som si ju za ucho) a alergia sa prejavila začerveňaním, až mokvaním kože. No, ani sa nečudujem, dať si všetky druhy za ucho, ešte , že to ucho vydržalo.:---
Za každú radu budem vďačnámimotemy
V texte.:--- Podarilo sa teda, len čo je pravda.
mzdarka renca
05.04.09,11:50
mimotemy
V texte.:--- Podarilo sa teda, len čo je pravda.

:D:D:D:D:D
Kristína
05.04.09,12:49
Som alergická na chémiu v kozmetike už celé roky. Používala som prírodné farby na rastlinnom základe a teraz používam krémovú rastlinnú farbu Logona.
Majú ich 5 druhov. Väčší výber je z práškových farieb Logona a Sante, možno by si si vybrala niečo na svoje tmavé vlasy.
mzdarka renca
05.04.09,12:53
Som alergická na chémiu v kozmetike už celé roky. Používala som prírodné farby na rastlinnom základe a teraz používam krémovú rastlinnú farbu Logona.
Majú ich 5 druhov. Väčší výber je z práškových farieb Logona a Sante, možno by si si vybrala niečo na svoje tmavé vlasy.

Veľmi pekne ďakujem za typ. Je to bežne dostať v drogériach?
lubo_ke
17.06.09,16:27
Vyskúšaj kozmetický prípravok Greylet je to proti šediveniu vlasov. Ale určite by som ho aplikoval v tvojom prípade len na malú časť na skúšku. Sám mám alergiu skoro na všetko.
pasuliatko
17.06.09,21:04
a čo takto Hena?
lujza.j
14.11.12,19:04
temá aktívna v roku 2009, myslím že už zavávateľka našla .....toto čo je reklama?