NONAME
05.04.09,18:17
Dobrý deň,

Chel by som sa opýtať koľko trvá zapísanie s.r.o. do OR?Čo všetko k tomu potrebujem?Živnosť máme.Sme dvojosobvá s.r.o.

ďakujem
delfy11
07.04.09,13:18
Dobrý deň,

Chel by som sa opýtať koľko trvá zapísanie s.r.o. do OR?Čo všetko k tomu potrebujem?Živnosť máme.Sme dvojosobvá s.r.o.

ďakujem

potrebuješ napísat spoločenskú zmluvu, vyhlásenie správcu vkladu, podpisový vzor, vyhlásenie §105, a samotný návrh na OR + 66 EUR kolok, tam to urobia tak cca do 5-7 dní ...
zalobaba
07.04.09,14:02
potrebuješ napísat spoločenskú zmluvu, vyhlásenie správcu vkladu, podpisový vzor, vyhlásenie §105, a samotný návrh na OR + 66 EUR kolok, tam to urobia tak cca do 5-7 dní ...

Nesúhlasím s tebou....
1. správny poplatok za zápis spoločnosti s ručením obmedzeným do Or je 331,50 €
2. spoločenskú zmluvu a všetky ostatné doklady predpokladám že majú už vypracované, bez existujúcej spoločenskej zmluvy by im ŽÚ nevydal ŽL
spinka07
08.04.09,06:44
viem mi prosim niekto seriozne poradit, ake vsetky prilohy musim prilozit do obchodneho registra, ak zakladam sro-cku na zaklade zakladatelskej listiny? Hladala som tu na porade aj prilohu-vyhlasenie podla § 105, aj som ho nasla...ale nie som si ista, ci je OK, ked som si pozerala prispevky, boli k tymto info vyhrady a teraz som akosi stratila istotu. Je tu niekto, kto mi vie seriozne poradit? dost mi to suri... dakujem a zelam pekny den
NONAME
15.04.09,14:36
Aoj spinka,

Teraz sme podali návrh a pridali sme tieto prílohy:
1.dva krát notárom overená spoločenská zmluva
2.dva krát notárom overené podpisové vzory konateľov
3.dva krát výpis zo živnostenského registra
4.Dva krát notárom overné vyhlásenie správcu vkladu
5.jeden kus: Súhlas vlastníkov nehnutelnosti s jej používaním na podnikatelské účely alebo nájomnú zmluvu.notárom overené podpisy
6.Ak ti niekto dáva súhlas na uživanie nehnutelnosti tak výpis z katastra nehnutelnosti
7.zápisnica zo zakladajúceho valného zhromaždenia samozrejme overená notárom
vmsux
19.04.09,21:32
Aoj spinka,

Teraz sme podali návrh a pridali sme tieto prílohy:
1.dva krát notárom overená spoločenská zmluva
2.dva krát notárom overené podpisové vzory konateľov
3.dva krát výpis zo živnostenského registra
4.Dva krát notárom overné vyhlásenie správcu vkladu
5.jeden kus: Súhlas vlastníkov nehnutelnosti s jej používaním na podnikatelské účely alebo nájomnú zmluvu.notárom overené podpisy
6.Ak ti niekto dáva súhlas na uživanie nehnutelnosti tak výpis z katastra nehnutelnosti
My pouzivame 2 exemplare zmluvy o prenajme bez overenia podpisaov a bez LV.
7.zápisnica zo zakladajúceho valného zhromaždenia samozrejme overená notárom
Zapisnicu som nikdy nedaval a preslo to.

Plus kolky.