oregana
05.04.09,19:53
Prosím o radu. chcela by som opravit staru skridlovu strechu bez demontaze, lepenim lepenkou. tuto sluzbu poskytuju dve firmy v kosiciach a je na nu zaruka 12 rokov. nema s tym niekto skusenosti? nezateka, alebo sa neodlepuje? vdaka
igor111
11.04.09,05:43
Je to velmi nudzove riesenie, ktore silne neodporucam. Pokial vsak nemate dost penazi na ine a strecha opravu potrebuje, je to lepsie ako nic.
kero64
14.04.09,06:12
S igorom môžem iba súhlasiť. Tiež sme opravovali strechu a miesto starej škridle sme dali novú. Samozrejme sme menili aj latovanie a opravovali poškodený krov. Poznám ludí, čo mali lepenku a po pár rokoch už to prerábali. Neviem aký máš rozpočet na lepenku, ale nás ta výmena komplet od A po Z nestála ani 150 tis. A strecha je nová. Ak ťa to zaujíma, dávali sme KM BETA, celé to robila firma a netrvalo to ani štyri dni.
sorky999
22.04.09,07:36
Ahoj ja by som ti neodpoucal tuto moznost ktoru chces spravit, je to sice lacnejsie ako dat novu strechu trebars s Niejakou inou mekou alebou tvrdou krytinou...nakolko som spolumajitelom klampiarskej a pokryvacskej firmy ..... ta tvoja moznoust je sice lacnejsia ale v konecnom dosledku je drachsia ked si to budes musiet use po par rokoch prelepoVAT
Deganova
26.05.09,04:07
Ahoj ja by som ti neodpoucal tuto moznost ktoru chces spravit, je to sice lacnejsie ako dat novu strechu trebars s Niejakou inou mekou alebou tvrdou krytinou...nakolko som spolumajitelom klampiarskej a pokryvacskej firmy ..... ta tvoja moznoust je sice lacnejsia ale v konecnom dosledku je drachsia ked si to budes musiet use po par rokoch prelepoVAT
Prosím Ťa, keďže ako píšeš si spolumajiteľom klampiarskej firmy, dala by sa opraviť strecha na bytovke tak, že sa časť strechy odkryje, strechu treba predĺžiť, podsunie sa plech a vykoná sa predĺženie.