s0meb0dy
05.04.09,20:00
Zdravim vsetkych poradakov,

vlastnim horeuvedenu domenu a chcel by som na nej nieco rozbehnut. Sam sa vsak tvorbe www nechcem venovat. Aky mate nazor na dalsi eShop? Pripadne, je tu niekto, kto by mal zaujem rozbehnut so mnou tuto stranku? Samozrejme spolocne nieco "vykmotrit"... mozno neziskove a casom sa pustit do niecoho vacsieho. Dik za kazdu uzitocnu radu.
rickman
06.04.09,14:02
Ja mam zase zosity.com, sice uz nie dlho, pretoze zachvilu expiruje :).

Ale co sa tyka tej tvojej, tak neviem. Skus ju ponuknut na predaj napr. soyamedii - oni su magori do domen..
padro
06.04.09,15:28
vsetkojenawebe by som pochopil, ale tie zosity.com tomu nerozumiem naco by to niekto kupoval :)
rickman
07.04.09,10:59
vsetkojenawebe by som pochopil, ale tie zosity.com tomu nerozumiem naco by to niekto kupoval :)

Napriklad niekto, kto vyraba zosity a chce byt dotcom, kedze sk je uz daavno obsadena :).
s0meb0dy
07.04.09,11:01
Nie nie pani nic sa nebude predavat :-)
dolfort
07.04.09,20:20
No ja by som tam v duchu hesla "všetko je na webe" začal hádzať všetko. Odfoť dáku haluz a daj ju tam. Natoč video ako babka platí v samoške, hoď to tam. A samozrejme daj ľuďom možnosť robiť to isté. Za chvíľu budeš mať web plný somarín. Následok? Ak nebudem vedieť niečo nájsť, pôjdem na stanicu poslednej záchrany, na tvoju stránku. Tam to isto bude.
cokoladka
18.04.09,20:56
Ked som si precitala nadpis tvojej temy napadli ma tajne kamery, ktore skumaju sukromie. Ja by som tam dala nieco v tom zmysle ako zlodeji prichyteni priemyselnou kamerou a ine, clanky typu "strata sukromia", nejake ohurujuce clanky a la Pentagon:D....
Urcite by to malo byt nieco provokujuce, sokujuce, ale aj pozitivne. Zda sa mi to super napad. Drzim prsty:rolleyes:
dragan.michal
20.04.09,13:20
ahoj. nejake napady by som mal, nechce sa mi to rozoberat v diskusii,
hrotko
20.04.09,13:33
Ked som si precitala nadpis tvojej temy napadli ma tajne kamery, ktore skumaju sukromie. Ja by som tam dala nieco v tom zmysle ako zlodeji prichyteni priemyselnou kamerou a ine, clanky typu "strata sukromia", nejake ohurujuce clanky a la Pentagon:D....
Urcite by to malo byt nieco provokujuce, sokujuce, ale aj pozitivne. Zda sa mi to super napad. Drzim prsty:rolleyes:

So súkromím opatrne.
s0meb0dy
09.05.09,11:19
ahoj. nejake napady by som mal, nechce sa mi to rozoberat v diskusii,
Zdravim, dlhsiu dobu som tu nebol... pokojne sa mi ozvi emailom, ked uz mas vsetko bloknute. M.