Amidala
05.04.09,21:48
Ahojte.
Chcela by som Vás poprosiť o názory na horeuvedené kozmetické firmy,konkrétne na ich prípravky. Sú to veľmi drahé kozmetické prípravky, preto by som chcela poznať Vaše skúsenosti s nimi.;)
Za všetky názory a postrehy ďakujem.
jana2311
06.04.09,12:15
Všetky sú dobre okrem Vichy
ajka5
06.04.09,15:13
Pre kazdého je iná značka vhodná. Ja som alerigička a mam velmi jemnu a problematickú alergickú pokošku. Ja som skusila všetky, ale najviac mi vyhovuje La Roche Posay.
EvkaF
08.04.09,11:41
Ja som najprv používala Vichy ale kožná mi poradila La Roche Posay a som rada, že som zmenila. Pleťovú vodu používam z biodermy aj s tou som spokojná.
Bionda
08.04.09,12:09
Ja som mala krémy: vichy- nevyhovoval mi, ale vrele odporúčam GUERLAIN- Happylogy- vynikajúci je aj denný aj nočný a aj očný (zvyknem striedať keď miniem balenie) a teraz mám na výmenu BIOTHERM nočný age fitness nuit2 a denný Multi recharge - tiež sú super. Ja tiež som mala problém nájsť si vhodný krém, teraz zvyknem meniť tieto dve značky a som naozaj po dlhej dobe spokojná.
rickman
08.04.09,18:10
Sú to veľmi drahé kozmetické prípravky

Pokiaľ viem, sú aj drahšie. Ale či sú aj účinnejšie?!?
cancan
08.04.09,19:36
mala som nejake vzorky z Biodermy. syn ma citlivu pokozku, je atopik. mozno su kvalitne ale podla mna zbytocne drahe. momentalne pouzivam pre deti kozmetiku z DM na citlivu pokozku, som velmi spokojna. neobsahuje to ziadne farbiva, mineralne oleje, parfumy...
urad.skol
03.06.09,08:30
...ono závisí od toho,akú máš pleť a tiež vek.Ja od 35 používam na zmiešanú pleť Vischy a je super,krém mi vydrží 1/2roka, je ľahky,dobre roztirateľný a príjemne vonia.Používam Neovadiol a cxp,to sú 2 druhy denných krémov.Aj som skúšala zmeniť ,ale som sa vrátila späť.
stonka
02.07.09,09:09
Ahojte.
Chcela by som Vás poprosiť o názory na horeuvedené kozmetické firmy,konkrétne na ich prípravky. Sú to veľmi drahé kozmetické prípravky, preto by som chcela poznať Vaše skúsenosti s nimi.;)
Za všetky názory a postrehy ďakujem.
Ja mam skusenosti s kozmetikami Vichy, Eucerin, La Roche Posay. Mam mastnu plet, ale Vichy mi vobec nevyhovovala. Velmi mi vysusovala tvar, tvorili sa mi nepekne supiny na tvari. Osobne ma najviac zaujal La Roche Posay, s touto kozmetikou som naozaj spokojna:)
diabol4
02.07.09,11:28
Vyskúšala som Vichy Normaderm, pretože tiež mám problematickú pleť. Nemala som pocit, že som nakrémovaná. Tvár bola hladká, akoby som mala masku. Keď som si chcela dať make-up nedal sa poriadne roztrieť. Teraz som prešla na La Roche a som spokojná. Pred tým než som kúpila La Roche konzultovala som to s lekárničkou. Povedala, že ženy majú lepšie skúsenosti s Biodermou a La Roche.
jana2311
03.07.09,12:23
Ja som tiež vyskúšala Vichy, Biodermu, Eucerin, La Roche....
Jednoznačne La Roche, môže byť aj Avene(lepšie hydratačné krémy ako La Roche)