elcom@kremnicka.detronics
06.04.09,12:33
Vie niekto poradiť, prečo Outlook Expres neodosiela poštu a všetko je nastavené ako má byť? Prijímanie pošty je bez problémov, ale keď posielam odpovedný mail, alebo akýkoľvek z mojich adries ukáže sa ako odoslaný a nepríde k adresátovi. Keď sa prihlásim na stránku poskytovateľa tak mi príde ako prijatý, ale z Outlooku nie. Kontakoval som poskytovateľa služieb ako aj servisného technika, no odporúčali preinštalovať. Vopred ďakujem. M.L.
dolfort
07.04.09,18:54
Ak maily odchádzajú z konta cez webmail, tak konto je v poriadku a chyba u teba v PC. Ako poznám Outlook Express, asi bude mať iný názor na "všetko je nastavené ako má byť".
Vyhadzuje Express nejaké chybové okno?
Skontroluj si nastavenie autentifikácie SMTP serverov.
Poskúšaj aj SSL pripojenie (zabezpečené prijímanie / odosielanie).

Ideálne ak vyskúšaš aj iným programom odosielať poštu z tvojho PC. Oprobuj Thunderbird, nainštaluj, nastav si konto a daj prijať správy a skús nejaké odoslať. Takto naistotu vyfiltruješ zdroj chyby - či je to u teba, niekde na linke alebo u poskytovateľa. Ale keď maily chodia, tak je takmer istota že u teba.
Samozrejme nezabudni testovať odosielanie na rôznych prijímateľov.

Hej, a ešte je celkom možné že problém máš vyriešený, keďže tento post je tu už nejakých 30 hod. bez reply. Kto by mohol existovať 24+ hodín bez mailu???
elcom@kremnicka.detronics
08.04.09,14:17
Ďakujem, kontaktovala som technika bol sa pozrieť, všetko je nastavené ako má byť, ale nevedel, tak potom technickú podporu antivíru a čuduj sa svete keď mi povedal aby som vypla kontrolu pošty tak sa maily išli zblázniť čo chodili. Ale to si nemôžem dovoliť poštu bez kontroly, tak som im poslala všetky potrebné info čo chceli a čakám. Keď chcem odoslať mail, vypnem kontrolu pošty v antivírusovom programe a odošlem. je to trochu pracné, ale pomôže. Napíšem keď zistia chybu, každá informácia je na niečo platná. Vďaka. M.L.
Ibaka
03.05.09,17:59
Ako si vyriešila svoj problém? mne sa vyskytol ten istý a rád by som ho vyriešil. Ďakujem