terezamaria
06.04.09,13:49
Dobrý deň, chcem sa spýtať, kedy budem môcť vyjadriť súhlas s príspevkom, prípadne udeliť bod za odborný príspevok?
arizona
06.04.09,12:50
Keď sa Ti páči príspevok,súhlasíš s ním,alebo Ti pomohol môžeš súhlas, alebo bodík pridať hocikedy.Je to iba na Tvojom rozhodnutí:):):)
terezamaria
06.04.09,13:21
arizona ďakujem za odpoveď, zároveň s odpoveďou sa mi objavili vpravo dole súhlas i ocenenie. Dovtedy som to mala len pri mojích
vlastných príspevkoch.
arizona
06.04.09,13:56
arizona ďakujem za odpoveď, zároveň s odpoveďou sa mi objavili vpravo dole súhlas i ocenenie. Dovtedy som to mala len pri mojích
vlastných príspevkoch.
To si nemala od začiatku?
terezamaria
06.04.09,14:23
arizona nemala a už som len čakala, že kedy to budem mať, tak si mi priniesla šťastie. Možno to bolo tým, že niekoľko dní, keď si nová nemôžeš dať súhlas, ani oceniť príspevok. Ktovie, ja som to ale nikde nenašla napísané.Krásný zvyšok dňa Ti prajem.
Richard
07.04.09,14:25
Nováčikovia nemajú všetky funkcie spustené, pretože sa takto bránime jednému pochybnému človeku, ktorý tu chodí dennodenne škodiť napriek tomu že tu má zákaz vstupu.
terezamaria
09.04.09,09:15
Richard v žiadnom prípade nechcem nikomu škodiť, súhlas prideľovať môžem, aj ten som nemohla od začiatku, asi až po 6 dňoch, ale body, teda ocenenie mi nefunguje. Rada by som body za odborné rady dala a nemôžem. Podľa mojích príspevkov hádam vidíš, že nechcem nikomu zle, maximálne tak poradiť ,súhlasiť a oceniť. Ďakujem pekne za pochopenie.
mzdarka renca
09.04.09,10:45
Richard v žiadnom prípade nechcem nikomu škodiť, súhlas prideľovať môžem, aj ten som nemohla od začiatku, asi až po 6 dňoch, ale body, teda ocenenie mi nefunguje. Rada by som body za odborné rady dala a nemôžem. Podľa mojích príspevkov hádam vidíš, že nechcem nikomu zle, maximálne tak poradiť ,súhlasiť a oceniť. Ďakujem pekne za pochopenie.

To nebolo myslené na teba, že ty by si chcela niekomu škodiť:);)
tutiola
09.04.09,12:11
Chcem sa spýtať, či tá osoba vie, že má zákaz vstupu. Dosť ma to zaskočilo, lebo teraz neviem či to nie som napr. ja. Nemusíte písať meno, stačí ak budeme vedieť, že dotyčná osoba o tom vie.
Dáša_
09.04.09,12:30
Chcem sa spýtať, či tá osoba vie, že má zákaz vstupu. Dosť ma to zaskočilo, lebo teraz neviem či to nie som napr. ja. Nemusíte písať meno, stačí ak budeme vedieť, že dotyčná osoba o tom vie.

jasne že vie :D :D:D A náramne ju (teda jeho) baví vymýšľať denne možnosti ako zákaz obísť.

Ja to chápem ako taký pora´dácky folklór, ale verím, že mnohým to lezie na nervy :cool::cool:
Chobot
09.04.09,16:04
Chcem sa spýtať, či tá osoba vie, že má zákaz vstupu. Dosť ma to zaskočilo, lebo teraz neviem či to nie som napr. ja. Nemusíte písať meno, stačí ak budeme vedieť, že dotyčná osoba o tom vie.

Neboj, nie si to ty. Tá osoba o tom vie a mala doteraz už možno aj 200 nickov.:D
terezamaria
09.04.09,17:00
Richard ďakujem pekne, už mi funguje aj ocenenie - pridanie
bodu za odborné články. Dúfam, že to už bude dobré. Teším sa.
tutiola
10.04.09,08:33
Ďakujem za vysvetlenie. Určite to pomohlo mnohým nováčikom, ako som aj ja, ktorí ešte nevedia, či môžu reagovať na mnohé príspevky, alebo či môžu vstúpiť na tú-ktorú stránku.
manndy64
11.04.09,17:28
ja by som sa tiez chcela spytat kedy mozem suhlasit s prispevkami,lebo ked suhlasim tak sa mi nalavo dole vypise zrusit moj suhlas.dakujem
Ajuška
11.04.09,17:39
ja by som sa tiez chcela spytat kedy mozem suhlasit s prispevkami,lebo ked suhlasim tak sa mi nalavo dole vypise zrusit moj suhlas.dakujem
Keď sa Ti dolu vypíše ...zrušiť môj súhlas... znamená to, že Tvoj súhlas už bol k príspevku zaevidovaný (keď sa znova vrátiš do tej istej témy, uvidíš svoje meno už vypísané medzi súhlasmi). Hláška ...zrušiť môj súhlas... je tam k dispozícii, ak by si svoje rozhodnutie s príspevkom súhlasiť zmenila - kliknutím naň vlastne ten pôvodný súhlas zrušíš... Ak bolo Tvoje rozhodnutie správne, nerobíš už nič viac... :rolleyes: ...
mzdarka renca
11.04.09,17:40
ja by som sa tiez chcela spytat kedy mozem suhlasit s prispevkami,lebo ked suhlasim tak sa mi nalavo dole vypise zrusit moj suhlas.dakujem

to preto, ak by si zmenila názor na svoj súhlas a chcela ho zrušiť
Ajuška
11.04.09,17:45
to preto, ak by si zmenila názor na svoj súhlas a chcela ho zrušiť
mimotemy...viem že si neodpisovala... :D ...mala som rýchlejšie prsty...
manndy64
11.04.09,17:47
dakujem pekne za rady
mzdarka renca
11.04.09,17:52
mimotemy...viem že si neodpisovala... :D ...mala som rýchlejšie prsty...

mimotemy súhlasím, si rýchlejšia:), ale poďakuj aj môjmu sb, že ma vyrušil, keď som odpovedala;):D:---
Ajuška
11.04.09,17:54
mimotemy súhlasím, si rýchlejšia:), ale poďakuj aj môjmu sb, že ma vyrušil, keď som odpovedala;):D:---
mimotemy...predsa len Ti mám čo závidieť... ;) ...(sb ktorým sa necháš vyrušiť...:D)
mzdarka renca
11.04.09,17:58
mimotemy...predsa len Ti mám čo závidieť... ;) ...(sb ktorým sa necháš vyrušiť...:D)

mimotemy.....nemáš čo závidieť;), bol hladný, tak sa dožadoval:D.........večere:D
Zita5
11.04.09,18:00
mimotemy sb zostalo fajn zaužívané medzi nami dievčatami :)
mzdarka renca
11.04.09,18:04
mimotemy sb zostalo fajn zaužívané medzi nami dievčatami :)

mimotemy ono to je pri tichej domácnosti aj pravda, že sú len sb:D
mzdarka renca
11.04.09,18:19
mimotemy

....sme tu urobili pekný mrník:D
terezamaria
14.04.09,15:05
mzdarka renca - chcem dať práve Tebe za výborne spracovanú odbornú tému ocenenie - teda bod, ale stále sa mi objaví tá tabuľka, kde mám napísané , že musím dať bod aj niekomu druhému a potom ho môžem dať aj Tebe. Dala som bod už aj niekomu inému , išla som dať znovu Tebe a presne to isté, musíš dať bod aj niekomu inému, potom ho môžeš dať aj mzdárke rence. Je to ako začarovaný kruh, jednoducho ten bod Ti nemôžem dať. Písala som ss Richardovi, zatiaľ som odpoveď nedostala, neviem, ako ďalej postupovať. Je to zvláštne.
Tweety
14.04.09,15:06
mzdarka renca - chcem dať práve Tebe za výborne spracovanú odbornú tému ocenenie - teda bod, ale stále sa mi objaví tá tabuľka, kde mám napísané , že musím dať bod aj niekomu druhému a potom ho môžem dať aj Tebe. Dala som bod už aj niekomu inému , išla som dať znovu Tebe a presne to isté, musíš dať bod aj niekomu inému, potom ho môžeš dať aj mzdárke rence. Je to ako začarovaný kruh, jednoducho ten bod Ti nemôžem dať. Písala som ss Richardovi, zatiaľ som odpoveď nedostala, neviem, ako ďalej postupovať. Je to zvláštne.
Musíš dať bodíky dva niekomu inému, a až tak môžeš dať tomu, koho si predtým ocenila.:)
Stanislav 1975
14.04.09,20:58
Čo, kto je to ten sb??? Zasa ohovárate niekoho?:D
mzdarka renca
14.04.09,21:02
Čo, kto je to ten sb??? Zasa ohovárate niekoho?:D

Sb - spolubývajúci = manžel:D
Stanislav 1975
14.04.09,21:03
Sb - spolubývajúci = manžel:D
Aha, už chňápem...:)
mzdarka renca
14.04.09,21:03
mzdarka renca - chcem dať práve Tebe za výborne spracovanú odbornú tému ocenenie - teda bod, ale stále sa mi objaví tá tabuľka, kde mám napísané , že musím dať bod aj niekomu druhému a potom ho môžem dať aj Tebe. Dala som bod už aj niekomu inému , išla som dať znovu Tebe a presne to isté, musíš dať bod aj niekomu inému, potom ho môžeš dať aj mzdárke rence. Je to ako začarovaný kruh, jednoducho ten bod Ti nemôžem dať. Písala som ss Richardovi, zatiaľ som odpoveď nedostala, neviem, ako ďalej postupovať. Je to zvláštne.
Veľmi pekne ďakujem a vážim si to.:)

Je to tak, ako napísala Tweety.;)
terezamaria
15.04.09,12:57
Tweety je to presne tak, ako si to napísala, musíš dať dva bodíky niekomu inému a až potom môžeš udeliť bod tomu, koho si predtým ocenila. Dnes som si to vyskúšala a funguje to.Ďakujem za radu.