peter58
06.04.09,14:22
dobry den vsetkym, neviete mi niekto poradit ako sa da z istotou zistit ci je firma v konkurze. Dakujem
Gabi03
06.04.09,12:22
V obchodnom vestníku musia byť uverejnený.
peter58
06.04.09,12:32
to som uz skusal ale nedarilo sa mi najst na webe zdroj a ak ano tak info bolo len velmi strohe teda vo forme, ktora nehovorila o konkretnnej informacii ale len o fakte, ze sa nejke dokumenty podali napr na Obch register ... A ked nevieme priblizny datum kedy sa mohol konkurz zacat tak je to o to zlozitejsie. Existuje nejake vyhladavanie firiem v upadku/konkurze podla nazvu al ICO? Dakujem
dana9
06.04.09,12:36
to som uz skusal ale nedarilo sa mi najst na webe zdroj a ak ano tak info bolo len velmi strohe teda vo forme, ktora nehovorila o konkretnnej informacii ale len o fakte, ze sa nejke dokumenty podali napr na Obch register ... A ked nevieme priblizny datum kedy sa mohol konkurz zacat tak je to o to zlozitejsie. Existuje nejake vyhladavanie firiem v upadku/konkurze podla nazvu al ICO? Dakujem

ahoj

chod na stanku www.zbierka.sk (http://www.zbierka.sk), tam si klikni na obchodny vestnik, a vo vestniku daj vyhladavanie. Najskor podla ICO, a potom podla nazvu.
tam je vsetko uverejnene
dana9
06.04.09,12:38