Zoltán Kovács
06.04.09,15:42
Poraďáci mám problém. Po najnovšom upgrade MAP mi nechce počítač príspevok zamestnávateľa do DDS, ktoré je zadefinované ako 6% z HM. Doteraz (jan a feb) to išlo bez problémov. Od 01.03. bola zvýšená NČ, urobili upgrade a toto asi zablokovali. Čakám už 1/2 dňa na odpoveď proramátora z MRP, zaslal som im zálohy dát.

Ako ste to riešili vy bez súčinnosti MRP, ak ste mali tento problém? V nastaveniach som nič nemenil, a teraz sa neviem ani dostať do číselníka, konkrétne na položku DDS - príspevok ZL.

Ďakujem.
Zoltán Kovács
06.04.09,18:16
posúvam...
lenkak
06.04.09,19:01
ja mám síce ako dds nenastavené percento, ale pevnú čiastku, a všetko mi funguje. Verziu som si stiahla dnes a aj mzdu vypočíta s dds, aj do číselníka sa dostanem.
Zoltán Kovács
07.04.09,07:32
Lenka ďakujem za reakciu. Na moje počudovanie programator z MRP reagoval dostatočne promptne, ráno som mal odpoveď. Chyba bola na mojej strane. Omylom som v nastaveniach dal 0% za zamestnávateľa v zložke pracovné pomery u jednotlivých zamestnancov. :(

Len neviem ako sa mi to podarilo, lebo doteraz to išlo, ale už to mám.
zvs-enco
15.04.09,11:56
Prajem pekný deň
chcem sa opýtať,či aj zváračom má zamestnávateľ prispievať
zvs-enco
15.04.09,11:58
Prepáčte som nedokončila,
či aj zamestnávateľ má prispievať min. 2 % na DDS?
Za všetko Vám ďakujem a ostávam s pozdravom Viki.
mzdarka renca
15.04.09,12:04
Príspevok na DDS je dobrovoľný zo strany zamestnávateľa. Je to určitý bonus pre zamestnancov a je podmienka, aby mal zamestnávateľ uzatvorenú zmluvu z jednou, alebo viacerími DDS spoločnosťami.