kattus
06.04.09,16:17
Dobry den
riesim jeden problemik,ktoremu neviem prist na koren.
Otec vo svojom pc pouziva na stahovanie posty Outlook expres.Preinstalovaval si windows xp a nedavno zistil,ze ak mu poslem link na hocaku stranku,neda sa mu to otvorit automaticky.Myslim tak,ze v by v maily klikol na odkaz a otvorilo by mu to net stranku.
Viem,ze dakde sa to da odblokovat,uz sme toto raz riesili,no je to velmi davno a neviem to teraz za ten svet najst.Prosim,poradte,co s tym.
Vdaka
Charon
06.04.09,14:46
Proti samovoľnému kliku, býva niekedy zapnutá ochrana, a to tak, že klik otvorí link iba vtedy, keď je stlačená klávesa "ctrl".
kattus
06.04.09,14:53
vdaka.Neda sa to dakde odkliknut,aby sa nemusela stlacat klavesa CTRL?
Totiz,ono to chodilo,ze stacilo kliknut na link a nabehla stranka,no tatko preinstalovaval XPcka a uz mu to nejde,viem,ze ten problem uz kedysi mal,no vyriesili sme ho vtedy zakliknutim dacoho,co to blokovalo,no nemozeme prist na to co, to bolo
peanut
06.04.09,15:06
Zdravim,

je to nova bezpecnostna vlasnost Outlook Express. Nemozem povedat presne, pretoze pouzivam Vistu (pod Vistou je Outlook nahradeny programom Windows Mail), ale v nastaveniach sa to da vypnut: malo by to byt niekde pod nastroje->moznosti, zalozka "bezpecnost" alebo zalozka "email"...

Naozaj to nie je zlozite, treba iba troska citat v tych nastaveniach. Bolo by to rychlejsie, ako sa pytat. :rolleyes:
kattus
06.04.09,15:09
Peanut
vdaka,skusim.
Hehe,asi ano,ale otec mi s tym zerie nervy uz 5 den,ja osobne pouzivam outlook z officu 2007profesional,mne tie nastavenia z toho expres moc nehovoria,navyse okolo mna beha 2 rocny prcek....a otec sili,je schopny toto rieist hodiny po telefone...naozaj po tomto vsetkom je pre mna lahsie sa opytat :)
Este raz dakujem moc,idem mu to zavolat,snad to uz najdeme.
kattus
06.04.09,15:20
tak sme to presli,nejde to vobec,ani s klavesou ctrl.....len ten link po kliknuti nan zmeni farbu,nic viac

no 35minutach hrabania sa v outlooku po telefone ma to prestalo bavit,nahodili sme tam micr.office outlook a tam ide vsetko v pohode,chvalabohu.