mihihi
06.04.09,18:49
Ahojte prosím Vás držal niekto dietu podľa Mira Veselého poradte je to dobré,zdravé.?Má niekto návod ako sa drží CD alebo knihu
wagner
06.04.09,17:05
Daj si www.miro-vesely.sk (http://www.miro-vesely.sk) Na jeho stránke je aj kniha, môžeš si ju prečítať alebo kúpiť.
bonita
06.04.09,19:27
Chudnutie podla neho som drzala, je zdrave, vyvazene a hlavne by clovek nemal citit hlad. Schudla som 12 kg, ale potom som nejako prestala na seba zase davat pozor a pribrala som. Celkovo chudnutie a udrzanie si vahy je zalezitost na cely zivot. Stastni ti, ktorym metabolizmzus funguje rychlo a nemusia sa tym zaoberat.
duves
07.04.09,05:14
Miro Veselý nevyužíva nič iné len metodu pevnej vole. Odopierať tučne jedla, sladke jedla, tie spravne co treba jest vhodne v priebehu dna rozložiť a cvičiť.
Je to sranda, ale v podobnom probleme som teraz aj ja. Je jednoduche za rok pribrat 3 kila, za 3 roky možno 10 kg. Ćitanie kníh úspech nezaručí.


Nieco rozoberame aj tu: http://www.porada.sk/t107867-norbiho-tajomstvo.html
buchač
07.04.09,06:12
Miro Veselý nevyužíva nič iné len metodu pevnej vole. Odopierať tučne jedla, sladke jedla, tie spravne co treba jest vhodne v priebehu dna rozložiť a cvičiť.
Je to sranda, ale v podobnom probleme som teraz aj ja. Je jednoduche za rok pribrat 3 kila, za 3 roky možno 10 kg. Ćitanie kníh úspech nezaručí.


Nieco rozoberame aj tu: http://www.porada.sk/t107867-norbiho-tajomstvo.html

duves

ale autor doporučuje aj počúvanie v aute .......;):cool:
To asi preto , že keď sa poriadne vnoríš do produkcie , máš sa vysekať a potom schudneš v špitáli . Tam určite , garantujem ....
duves
07.04.09,06:29
Nerozumiem
Halli
07.04.09,06:32
Nerozumiem
Nič si z toho nerob-to je humor nášho Jurka :D
syrik
07.04.09,06:38
:D:D:D
duves
07.04.09,07:52
Sportová činnosť zamerana na spalovanie tukov musi byt bezpodmienecne pod kontrolou. Doporucuje sa trenovat s intenzitou v rozmedzí 50% až 70% Maximalnej Tepovej Frekvencie (MTF).
Merače sa daju zohnat dnes celkom lacno (tuším teraz aj LIDL ponuka http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.o.20090409.p.Sporttester_s_cyklopocitacom).

Velmi dobry uvod o zonach na trening je tu: http://www.sportwave.cz/clanek/hubnete-podle-tepovych-zon.htm

Ak niekoho zaujima metoda určenia anaerobneho prahu, od ktoreho sa určuju treningove zony, tak na uvod si môže prečítať tu: http://www.bikebase.cz/foto.php?RATE&FOTOID=20977&ALBUMID=1120&PHPSESSID=b48e4ccc68561ee042c7aa418a2054fc
a tu:
http://www.mtbiker.sk/?modul=clanky&id=1105910556
buchač
07.04.09,10:18
Nerozumiem

Ach , jo ...


slavica
Re: CHUDNUTIE podľa Mira Veselého
Citát:Pôvodca textu príspevku: duves
Nerozumiem

Nič si z toho nerob-to je humor nášho Jurka :D

A potom sa do mňa navážate , stačí prejsť všetko ;) Ale s tým humorom si trafila ...:---:---:---:D;)


Motivačné CD
Ako schudnúť (2008)


Chcete schudnúť? Vypočujte si CD o chudnutí.
Zorientujte sa v chudnutí a diétach.
Doprajte si motiváciu.
Nemusíte čítať. Počúvajte. Je to príjemné a pohodlné.
Využite svoj voľný čas pri jazde autom, pri upratovaní, cvičení.

Miro Veselý hovorí o chudnutí hovorí z vlastnej skúsenosti. Sám schudol 35 kíl. Zmotivoval už mnohých, aby schudli. Využite aj vy túto šancu.

Neplaťte za sladkosti a údeniny, ak chcete schudnúť. Radšej si kúpte kvalitné informácie, ktoré vás posunú ďalej.

Zvuková ukážka z CD

Ako ukážku zvukovej podoby CD si môžete stiahnuť tento súbor vo formáte MP3. Je to časť z kapitoly Strava je základom.
http://www.miro-vesely.sk/cd-1/ - nemal som síl na celú zvukovú ukážku ....:cool:

Šak byť za volantom , som prvý , čo sa vyvráti do šancu
máš sa vysekať a potom schudneš v špitáli . Tam určite , garantujem ....

Chlapec je lepší jak Edita Papeky :D
Toť sú fasa videjka a aj ostatné :
http://www.youtube.com/watch?v=DBRTsOS6IHkhttp://videoalbumy.azet.sk/edita-papeky-d/oHuukcygV98rqn9c/
duves
07.04.09,11:35
Chlapec je lepší jak Edita Papeky :D
Toť sú fasa videjka a aj ostatné :
http://www.youtube.com/watch?v=DBRTsOS6IHkhttp://videoalbumy.azet.sk/edita-papeky-d/oHuukcygV98rqn9c/ (http://www.youtube.com/watch?v=DBRTsOS6IHkhttp://videoalbumy.azet.sk/edita-papeky-d/oHuukcygV98rqn9c/)

Vadi mi, že to Miro V. chce predavat. No nemyslim, že by sa mal porovnavat s pani Šipeky.
Chce to iba vasu volu a ta sa kupit neda, ani naleštena kniha či CD uspech v chudnuti negarantuje.
buchač
07.04.09,12:06
Vadi mi, že to Miro V. chce predavat. No nemyslim, že by sa mal porovnavat s pani Šipeky.
Chce to iba vasu volu a ta sa kupit neda, ani naleštena kniha či CD uspech v chudnuti negarantuje.


Konečne vystihnuté ....;)
mihihi
07.04.09,17:12
Ahojte!Držal niekto program Vím jak jim z Amwayu aké máte skusenosti
bonita
07.04.09,20:37
Duves, ak si na jeho stranke bol, tak si tu knihu mozes kludne stiahnut z netu. Kto chce si ju kupi, kto chce si ju precita na jeho stranke. To mi pripada dost ferove, ci nie?
pandula
08.04.09,05:40
Duves, ak si na jeho stranke bol, tak si tu knihu mozes kludne stiahnut z netu. Kto chce si ju kupi, kto chce si ju precita na jeho stranke. To mi pripada dost ferove, ci nie?
presne tak, kniha sa dá stiahnuť aj zadarmo, takže to nie je celkom o "zarábaní"...
No ja som jeho metódou tiež zhodila 12 kg.
Súhlasím s tým, že je to vyvážená diéta, teda aj zdravá. Človek sa musí naučiť jesť pravidelne (5-6x denne), vypiť min. 2 litre čistej vody a ono sa to pohne. Jasné, že k tomu treba aj nejakú pevnú vôľu. Bez toho to nejde. A proti znovu-priberaniu si stačí nainštalovať do hlavy poplašný budík :D ktorý sa ozve, keď máš náhle o 1-2 kg viac... ;) Znormalizovať sa v jedení a je to... Ja tak fungujem už skoro rok. A držím si váhu plus mínus 1-2kg.
Bionda
08.04.09,05:49
Všetci čo chcete schudnúť, všetky tie " zaručené" typy a "tajomstvá" ..... nebláznite. Je to v každom z nás, každý sa musíme naučiť povedať si dosť a jesť z mierou..... znížiť množstvo a v noci už nejesť- max tak do 18-tej, to je základ , ktorý vám povie každý dietológ ( alebo by mal) . Nepiť sladké vody, ale naučiť sa piť dostatok VODY.
Môj názor je , že všetky tieto "zaručené" diéty sú ťahanie z ľudí peňazí.... ( povedzme si úprimne každá, koľko tých " zaručených" čítala a skúsila....)
Jedzte všetko ale s mierou! Menšie množstvá a častejšie cca po 2-3 -och hod. Strava musí byť rozmanitá a pestrá. Zapamätajme si, že extrém nám len ublíži a keď nie hneď , prejaví sa to na zdraví neskôr- choré žalúdky, poruchy nálad, možno ešte rapídnejšie priberanie a pod......
pandula
08.04.09,06:38
Všetci čo chcete schudnúť, všetky tie " zaručené" typy a "tajomstvá" ..... nebláznite. Je to v každom z nás, každý sa musíme naučiť povedať si dosť a jesť z mierou..... znížiť množstvo a v noci už nejesť- max tak do 18-tej, to je základ , ktorý vám povie každý dietológ ( alebo by mal) . Nepiť sladké vody, ale naučiť sa piť dostatok VODY.
Môj názor je , že všetky tieto "zaručené" diéty sú ťahanie z ľudí peňazí.... ( povedzme si úprimne každá, koľko tých " zaručených" čítala a skúsila....)
Jedzte všetko ale s mierou! Menšie množstvá a častejšie cca po 2-3 -och hod. Strava musí byť rozmanitá a pestrá. Zapamätajme si, že extrém nám len ublíži a keď nie hneď , prejaví sa to na zdraví neskôr- choré žalúdky, poruchy nálad, možno ešte rapídnejšie priberanie a pod......
:) niekomu pomáha nakopnutie aj v takejto forme... Viem že je veľa takých čo sú v začarovanom kruhu a nevedia prestať napr. prejedať sa a pod.
Netreba hneď všetky "diéty" hádzať do jedného vreca. ;)
Bionda
08.04.09,06:58
:) niekomu pomáha nakopnutie aj v takejto forme... Viem že je veľa takých čo sú v začarovanom kruhu a nevedia prestať napr. prejedať sa a pod.
Netreba hneď všetky "diéty" hádzať do jedného vreca. ;)
Myslíš? Tie " nakopnutia" nájdeš v každom "ženskom"časopise- neverím, že ich všetky skúsiš:D..... je už vydaných plno kníh a neverím, že si ich všetky kúpiš- a nikto kto chce schudnúť.
Nehádžem všetky do jedného vreca, ale len keď si dáš trochu námahy :) a pozrieš si príspevky tu na Porade venované diétam a chudnutiú- nuž asi bude aj tvoj názor iný. Nikto by sa tu už diétami nezaoberal:).
Ja si myslím, že keby tie diéty boli také zázračné všetci by sme mali asi ideálne miery :D a boli by z nás modelky :D:D
A zas sa zopakujem, všetci to máme v hlave, takže tam sa aj začať musí.Ak nespolupracuje hlava s ostatnými ( rukami a ústami) nuž nepomôže nič, len sa uspokojiť s tým ako vyzerám a mať sa rada taká aká som a dať si to na čo mám chuť kedy chcem a koľko chcem .
duves
08.04.09,08:20
:) niekomu pomáha nakopnutie aj v takejto forme... Viem že je veľa takých čo sú v začarovanom kruhu a nevedia prestať napr. prejedať sa a pod.
Netreba hneď všetky "diéty" hádzať do jedného vreca. ;)
Záleží o aku dietu ide. Dieta postavena na hladovani je o tomto: telo potrebuje na svoju činnosť určitu hladinu cukru. Ak nie su dodavane výživou ako su napr. sacharidy, tak si pomaha tak, že zacne katabolicky rozpad svaloviny, pričom je to záťaž na obličky. Telo nevie inak vyrobiť cukor, iba z bielkovin svalovej hmoty. Osoba obyčajne síce schudne, teší sa z toho, no schudne z toho najcennejsieho, zo svaloviny. Hned po ukončení hladovky prichadza tzv. jojo efekt.
Nika
08.04.09,08:39
....ja si myslím, že pri chudnutí by sa vôbec nemalo používať slovo "diéta". Keď chcem schudnúť musím zmeniť doterajší spôsob života. (čo sa mne teda vôbec nedarí ;)).A netýka sa to len jedla. Diéta je podľa mňa o tom, že mám nejaký zdravotný problém a musím vylúčiť niektoré potraviny aj keď sú zdravé.
duves
08.04.09,09:27
Ano, koli chudnutia netreba až tak radikalne meniť jedalny lístok. stačí vynechať jedlá, ktoré (nám) chutia najviac: udeniny, zemiakove lupienky, tučné syry, zakusky, sladke malinovečky, koly, pivo.
Tuk sa neda schudnuť, tuk sa musi spaliť. Športom, aerobne.
pandula
12.04.09,09:38
Myslíš? Tie " nakopnutia" nájdeš v každom "ženskom"časopise- neverím, že ich všetky skúsiš:D..... je už vydaných plno kníh a neverím, že si ich všetky kúpiš- a nikto kto chce schudnúť.
Nehádžem všetky do jedného vreca, ale len keď si dáš trochu námahy :) a pozrieš si príspevky tu na Porade venované diétam a chudnutiú- nuž asi bude aj tvoj názor iný. Nikto by sa tu už diétami nezaoberal:).
Ja si myslím, že keby tie diéty boli také zázračné všetci by sme mali asi ideálne miery :D a boli by z nás modelky :D:D
A zas sa zopakujem, všetci to máme v hlave, takže tam sa aj začať musí.Ak nespolupracuje hlava s ostatnými ( rukami a ústami) nuž nepomôže nič, len sa uspokojiť s tým ako vyzerám a mať sa rada taká aká som a dať si to na čo mám chuť kedy chcem a koľko chcem .
No, tie žensko-časákové nepovažujem za pravé nakopnutia :) A tie som našťastie v živote neskúšala. Za prvé by som ani jednu nevydržala :D a za druhé by som rýchlo nabrala naspäť všetko to čo som zhodila... Na porade som ešte nová, tak tu som nehľadala príspevky o diétach.
No ale zhrniem to - človek potrebuje na prvom mieste odhodlanie - bez toho to nejde, aj keby mal 1500 kníh o chudnutí. Po druhé, správna diéta (neviem ako ináč nazvať to slovo). Podľa môjho názoru je správna diéta taká, ktorú môžeme držať dlhodobo bez toho, aby sme si uškodili - čiže NIE hladovková. Má byť vyvážená. Aj sacharidy, aj bielkoviny, aj tuky...
V tom s tebou súhlasím, že to máme všetko v hlave, len si to musíme aj uvedomiť, všakže :D...
pandula
12.04.09,09:41
Ano, koli chudnutia netreba až tak radikalne meniť jedalny lístok. stačí vynechať jedlá, ktoré (nám) chutia najviac: udeniny, zemiakove lupienky, tučné syry, zakusky, sladke malinovečky, koly, pivo.
Tuk sa neda schudnuť, tuk sa musi spaliť. Športom, aerobne.
Súhlasím čo sa týka jedálneho lístka :).
Čo sa týka tej poslednej vety - ale potom mi povedz, kam sa stratil ten môj tuk (-12kg):D, keď som vôbec vôbec necvičila??? (som na materskej, behám okolo drobca - neviem či sa to dá nazvať práve cvičením...)
pandula
12.04.09,10:13
A čo sa týka tejto metódy - podľa Mira, nejdem sa s vami hádať, treba si to trošku naštudovať (je to zadarmo :D), uvedomiť si niektoré veci ako to funguje v tele atď. Čítali ste??? Asi nie, však? (teda tak som to pochopila z odpovedí)... ;)
wagner
12.04.09,14:31
stačí vynechať jedlá, ktoré (nám) chutia najviac: udeniny, zemiakove lupienky, tučné syry, zakusky, sladke malinovečky, koly, pivo.
Keď by to bola pravda, tak ja by som bola štíhla, pretože tieto vyznačené pochutiny(ako pre koho) ja vôbec nemám v jedálničku. Mäso jem málokedy - keď tak kuracie alebo ryby, zákusky akurát tak ak na vianoce, pijem vodu alebo bylinkový nesladený čaj, lupienky a im podobné veci neľúbim. Tá štíhlosť bude asi v niečom inom. A podľa mňa už asi vôbec nie v diéte. Skôr bude problém v metabolizme. Niekto môže zjesť koľko chce, kedy chce a čo chce a je chudý.
duves
12.04.09,18:18
Súhlasím čo sa týka jedálneho lístka :).
Čo sa týka tej poslednej vety - ale potom mi povedz, kam sa stratil ten môj tuk (-12kg):D, keď som vôbec vôbec necvičila??? (som na materskej, behám okolo drobca - neviem či sa to dá nazvať práve cvičením...)
No nebudes verit, ale domace prace su na chudnutie lepsie ako rubanie dreva.

wagner, je to zaiste aj o metabolizme. Osobne to vnimam tiež.;)
Bionda
13.04.09,17:17
A bohužiaľ nesieme si to aj v genetike:)
Inak súhlasím... Pandula veď práve beháš okolo dieťaťa a myslím si, že pri zdvíhaní a drepoch ku malému - posiluješ :D tam sa stratili tie kg.:D a ešte musíš stihnúť navariť, oprať, ožehliť, upratať ( lebo malé deti vedia úúúúžasne porozhadzovať a denne min 2 čisté oblečenia :D)
pandula
17.04.09,09:51
A bohužiaľ nesieme si to aj v genetike:)
Inak súhlasím... Pandula veď práve beháš okolo dieťaťa a myslím si, že pri zdvíhaní a drepoch ku malému - posiluješ :D tam sa stratili tie kg.:D a ešte musíš stihnúť navariť, oprať, ožehliť, upratať ( lebo malé deti vedia úúúúžasne porozhadzovať a denne min 2 čisté oblečenia :D)
Áno, vystihla si to presne... :D Aj sa tu veru chechtám, lebo ho musím prezliekať aj 3x denne (a to myslím šatstvo...)

S tým metabolizmom súhlasím, ale na jeho naštartovanie treba začať normálne jesť (tým myslím normálne porcie jedla - nie málo ale ani veľa). Lebo niekto si ho spomalí všelijakými diétami (hladovkovými) - telo sa zľakne, všetko začína ukladať do zásob... A keď sa znovu rozhodne schudnúť, už to ide pomalšie, pretože zásob sa len tak ľahko nepustí...