Viera44
12.07.05,08:52
Aké cestovné náhrady môžem, resp. musím priznať zamestnancovi slovenskej firmy, ktorý je štátnym občanom ČR. V ČR ma aj trvalý pobyt a jeho práca spočíva v nadväzovaní obchodných kontaktov s českými firmami pre túto slovenskú firmu. Štátnu hranicu denne neprekračuje a väčšinu pracovného času je v ČR, odkiaľ vyráža za služobnými cestami a prespávať chodí takmer vždy domov.
Vevey
12.07.05,07:02
Ziadne. Ved on nechodi denne na pracovnu cestu. Staci v pracovnej zmluve dobre stanovit miesto vykonu prace.
Viera44
15.07.05,06:22
Pozerala som pracovnú zmluvu, tam je miesto výkonu práce sídlo s.r.očky t.j. SR.
Zuziana
15.07.05,06:35
Zmeň pracovnú zmluvu podľa skutočnosti.Veď on nedochádza do sídla s.r.o.
Viera44
15.07.05,12:42
V prípade, že zmeníme miesto výkonu jeho práce, napríklad na miesto jeho pobytu, potom pri cestách za obchodnými partnermi v ČR mu vzniknú nejaké cestovné náhrady. Zaujímalo by ma, či mu poskytnúť náhradu ako v SR, t.j. 80-122-188,
alebo mám pozrieť cestovné náhrady v ČR. A čo v prípade, keď bude cestovať do sídla s.r.o, alebo iného mesta v SR?
durisovad
15.07.05,15:52
Ja by som povedala takto:
pracovnik ma miesto vykonu prace na Slovensku a bydlisko v Cechach. Nahrada za cestu z domu do zamestnania neprislucha.
V pripade, ze ide z domu alebo z pracoviska (na Slovensku) na sluzobnu cestu, tak by som mu diety dala. Slovenske.
Viera44
25.07.05,17:35
Vďaka za rady, pokúsim sa presvedčiť majiteľa firmy, aby zmenil pracovnú zmluvu.