Marian S
07.04.09,12:38
Dobry den, mam pozitivny vysledok kyselina 5-hvdroxy-3-indoloctová, viete mi prosim poradit, co to sposobuje a co je mozna pricina?
syrik
07.04.09,10:55
Prečo si sa na to nespýtal lekára??;)
Marian S
07.04.09,10:56
Lekar mi nechce povedat nic, pokym nebudu hotove vsetky vysetrenia a preto by som rad vedel v com moze byt problem.Dik
syrik
07.04.09,11:02
Lekar mi nechce povedat nic, pokym nebudu hotove vsetky vysetrenia a preto by som rad vedel v com moze byt problem.Dik

A to Ti kde našiel? v moči alebo v krvi? a aké si mal ťažkosti?
Marian S
07.04.09,11:03
Nasli mi to v moci, pri zbere do 1.5 l flias, priznaky su velmi divne, otapenie, nesustredenost a hlavne pichanie v Epigastriu, ktore neskor prestalo, slabost a triasku a nesustredenost pocitujum stale uz asi 3 mesiac.
buchač
07.04.09,11:07
Dobry den, mam pozitivny vysledok kyselina 5-hvdroxy-3-indoloctová, viete mi prosim poradit, co to sposobuje a co je mozna pricina?

http://www.google.com/search?hl=sk&client=opera&rls=cs&hs=pap&ei=1j_bSfnzJc-Z_AaZ3uyGCA&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=kyselina+5-hydroxy-3-indoloctov%C3%A1&spell=1

Pozri si , ale prosím Ťa , neber všetko za bernú mincu , doslovne a ako na vlastnú diagnózu ....!!!!!!!!!!

Počkaj , čo presne povie ošetrujúci lekár !!!!!!!!!!!!!
syrik
07.04.09,11:14
http://www.google.com/search?hl=sk&client=opera&rls=cs&hs=pap&ei=1j_bSfnzJc-Z_AaZ3uyGCA&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=kyselina+5-hydroxy-3-indoloctov%C3%A1&spell=1

Pozri si , ale prosím Ťa , neber všetko za bernú mincu , doslovne a ako na vlastnú diagnózu ....!!!!!!!!!!

Počkaj , čo presne povie ošetrujúci lekár !!!!!!!!!!!!!

To je dosť všeobecný odkaz...a myslím si, že to skúšal cez google aj sám...pozerala som to predtým, než si mu to poslal a nemyslím, že by tam bolo niečo, čo by mu dalo odpoveď na jeho otázku...:rolleyes:
Marian S
07.04.09,11:17
asi tak, google je prva vec, ktoru pozriem a v tomto pripade je dost NEGATIVNA... preto som sa chcel opytat niekoho, na nejaky konkretnejsi pripad...
syrik
07.04.09,11:22
asi tak, google je prva vec, ktoru pozriem a v tomto pripade je dost NEGATIVNA... preto som sa chcel opytat niekoho, na nejaky konkretnejsi pripad...


A kedy budeš mať všetky výsledky?
Marian S
07.04.09,11:26
buduci tyzden cakam este na vysledok kyseliny vanilmandlovej, dalsie vysetrenia uz neviem ake nasluduju a co moze byt vlastne pricina.
syrik
07.04.09,11:40
buduci tyzden cakam este na vysledok kyseliny vanilmandlovej, dalsie vysetrenia uz neviem ake nasluduju a co moze byt vlastne pricina.

Hmm, to čakanie je najhoršie..ja Ti v tom neviem poradiť....ale držím Ti veľmi palce, aby Ti to dopadlo dobre a potom napíš, čo to bolo..lebo priznám sa, je to novinka aj pre mňa...DRŽ SA
katmen
05.04.13,11:21
lujza.j
05.04.13,11:43
mimotemy....tema z roku 2009 ....už ma vysledky a asi aj dg.;)
katmen
05.04.13,11:49
vsak hej ale uz je vyriesena a o to ide nie?
alabut
05.04.13,16:38
Ako pozeram na Wiki, popisuju ju ako sucast rastlin. Kuwa, clovek rastlina nie je a mne to evokuje, ze je telo prilis zasadite. Osobne by som si naordinoval liecbu kvalitnym vinom, ale pockam na rady odbornikov. BXL, kde si? :-)
BXLmiami
05.04.13,17:39
:-) telo je našťastie také aké má byť a napriek našej snahe si každý orgán zachováva svoje pH.Víno večer je fajn pokiaľ ho nie je priveľa.
alabut
05.04.13,18:13
Hovori sa, ze dobry vinar tri litre denne. Je to malo alebo moc na upravu pH akychsi organov? Rad ta vidim. :-)
BXLmiami
05.04.13,18:40
:-) po troch litroch by som skončila na ARE.Chcelo by to tréning.
bettylou
07.04.13,06:01
:D
alabut
07.04.13,12:26
Nie som vinar, ani z vinarskeho kraja, ale bol som v oblasti, kde sa voda vobec nepije. Vino piju aj male deti. Je zdravsie, pretoze neobsahuje choroboplodne zarodky. Na tieto ucely sa vyraba tzv. druhak, ktory pije cela rodina. A tekutin snad treba aspon tri litre, jest nemusis, ked sa kyves, alkohol vypotis. :-)