delfy11
07.04.09,15:14
Dobrý den,

viete mi niekto poradit, chcela by som si kúpit SONY VAIO CS21S/R C2D T6400 nemáte niekto skúsenosť? alebo mi poradíte niečo iné? chcem niečo lahké, vykonné a trocha dizajnovo zaujímavé...

dakujem za každú radu
dolfort
07.04.09,18:45
Ak túžiš po Sony Vaio, nebudeš mať pokoj v duši kým si ho nekúpiš.
Ten stroj má každopádne hustú konfiguráciu. V ponuke sú však aj iné modely kvalitou porovnateľných značiek s nižšou cenou len zato že tam nie je SONY nápis. Chápeme sa. Ale ako píšeš, ak ide aj o dizajn a neľutuješ prachy, tak neváhaj a ber.
delfy11
09.04.09,10:00
dakujem, a žiadna kritika čo sa týka parametrov ???
betka
09.04.09,11:57
Tiež rozmýšľam, srdce mi piští.
Pýtala som sa nezávisle dvoch expertov na počítače, ohľadom "Vajka", a nepočula som žiadnu kritiku.

Pozn. Pred tromi týždňami som bola v Londýne a tam som videla stovky NB, ale i mne srdce zapišťalo práve po tomto. Ibaže v SR a GB, je veľký cenový rozdiel. A na "Vajká", ak by som zakúpila v Londýne, sa v SR záruka nevzťahuje, iba v ČR.

Idem si ho i ja obstarať a uvidím. (som PC laik-viac nez deb..)
dolfort
09.04.09,11:57
Na papieri je to veľmi dobrý NTB, skús googliť nejaké user reviews...
Inak tomu ozaj niet čo vytknúť.
Neviem ako v praxi vyzerá Sony servis, ale to by sa ten book musel najprv pokaziť. Na Slovensku rieši Vaio firma AVPro v BA. www.vaio-link.com
dolfort
09.04.09,12:18
Hej, ešte som toto tu našiel, môže to byť pre niekoho relevantná informácia pri zvažovaní kúpy:
http://www.pcforum.sk/sony-vaio-servis-oprava-vt41208.html
dorah34
16.04.09,13:27
ten link, co sa tam pise o zlom servise je uz pekne stary, vaio na slovensko vozili len velkoobchody s IT a tahali sem vlastne ceske notebooky ( nemali vzdy ani SK navod). teraz funguje servis cez vaio cez vaio-link ( po telefone alebo cez web portal wwwvaio-link.com). oni potom domov poslu kuriera, ktory vaio vezme do servisu vo francuzsku a zase kurierom naspat.je fakt, ze next business day ako ma dell nemaju, ale tak dlho ako sa pise v tom blogu to uz netrva.
dorah34
16.04.09,13:31
inak a v marcovom PC revue bola myslim nan recenzia;), skus si to vyhladat, a mozno pomoze:)
leonq
17.04.09,05:45
Sony mi pride trochu drahe, ale kto chce image tak preco nie
ale ak image tak pre inspiraciu co tak Apple alebo celkom peknu novinku Dell - Adamo http://www.adamobydell.com/
agromaster
17.04.09,08:53
Ja by som Sony Vaio uz nikdy nekupoval a to z jedneho dovodu, takmer vsetky rady maju jeden zasadny problem a to spatne vyrieseny design vnutorneho rozlozenia komponentov, co ma za nasledok, ze dochadza k zaneseniu prachom celeho vnutorneho priestoru laptopu. Do roka ma problem takmer kazde Vaio s chladenim, zvysuju sa otacky ventilatora s zvysuje sa vnutorna teplota PC a narasta neunosne hluk. Najprv som si myslel, ze je to problem iba mojeho laptopu, ale nakoniec so vygooglil, spustu informacii o tomto nedostatku. Sony o tom taktne mlci. Jedine riesenie, je pravidelne cistit vnutro laptopu, lebo inac huci tak, ze nepocut ani poriadne muziku z neho pustenu.
Elena Navrátilová
24.08.09,06:04
Tiež mi bol odporúčaný SONY VAIO VGN-CS31S/P ... môžem poprosiť o názory? Majitelia spokojní? Ďakujem.
Elena Navrátilová
24.08.09,07:21
posúvam ...
Jozef Mihál
24.08.09,07:35
Som trištvrteroka veľmi spokojný majiteľ SONY VAIO VGN-CS11S.

Spoločnosť SONY súčasne prosím o zaslanie honorára na účet 0633977460/0900 (Inter Bratislava o.z.)

...-)
Elena Navrátilová
24.08.09,07:46
Som trištvrteroka veľmi spokojný majiteľ SONY VAIO VGN-CS11S.

Spoločnosť SONY súčasne prosím o zaslanie honorára na účet 0633977460/0900 (Inter Bratislava o.z.)

...-)

Za názor ďakujem. Ale o honorár treba žiadať inde. Tá téma tu je už dosť dlhú dobu a nie je jediná. Tak bolo by vhodné uviesť číslo účtu aj do tých tém. ;)
Watson
24.08.09,12:23
Mňa osobne produktová rada Sony Vaio ničím nezaujala. Má ho môj známy. Povrch je z lakovaného plastu, na ktorom vidno všetky odtlačky po dotyku s povrchom. Klávesnica je pre mňa nevyhovujúca - veľké odstupy medzi jednotlivými klávesami. Navyše nie je dodávaný so záložným CD operačného systému. Čiže ak po záruke odíde HD, tak smola, bude treba vybavovať aj licenciu na bezplatné dodanie SW operačného systému zakúpeného spolu s výrobkom. Dizajn aj parametre sú inak zaujímavé, ale ja som Toshiba pozitív ;)
peter9998
26.08.09,13:12
kamarat mal soni vaio a bol velmi spokojny - neskor mu vsak praskol kryt a isiel ho reklamovat - peniaze mu vratili tak kupil iny takze pohodicka:)