mivera
07.04.09,18:20
Prosím pomóóóc... Každý deň navštevujem jednu stránku a dnes keď som ju otvorila je obrovská, teda neviem či ma chápete, ale text má asi 3 cm písmená. Táto stránka má aj podstránku a keď ju otvorím, tak je strašne mini. Ostatne www stránky sú v poriadku. V prílohe prikladám skopír. obrazovku
alla66
07.04.09,16:32
drž ctrl a roluj koliečkom na myši...
peanut
07.04.09,17:04
Inak povedane, nastavenie priblizenia/oddialenia. Napr. View->Zoom (zobrazenie->priblizenie/zoom), vacsinou je skratka podrzat Ctrl a stlacit + (priblizenie) alebo - (oddialenie), alebo ako odpoved vyssie, Ctrl v kombinacii s koleckom mysi.
mivera
07.04.09,17:10
Inak povedane, nastavenie priblizenia/oddialenia. Napr. View->Zoom (zobrazenie->priblizenie/zoom), vacsinou je skratka podrzat Ctrl a stlacit + (priblizenie) alebo - (oddialenie), alebo ako odpoved vyssie, Ctrl v kombinacii s koleckom mysi.

ďakujem za rady. Pomohlo to. Ale aj tak niečo nie je v poriadku. Stránka sa nechová normálne. Niečo mám aj s myšou, stráca sa resp. preblikuje - myslím tým, že sa stráca na obrazovke. Mám tušáka, že mám asi vírus. Uvidíme....
Fero11
07.04.09,18:06
Ked su ostatne stranky OK, tak chyba nieje u teba. Ale ako pisal peanut tak ctrl+ alebo- pp
Chobot
07.04.09,20:21
Prosím pomóóóc... Každý deň navštevujem jednu stránku a dnes keď som ju otvorila je obrovská, teda neviem či ma chápete, ale text má asi 3 cm písmená. Táto stránka má aj podstránku a keď ju otvorím, tak je strašne mini. Ostatne www stránky sú v poriadku. V prílohe prikladám skopír. obrazovku

AK si prihlásená, tak vpravo dole je nastavenie šírky monitora (1024/1152/1280/1600), to si musíš nastaviť podľa rozlíšenia tvojho monitora (ak nevieš, aké máš rozlíšenie, tak odskúšaj všetky možnosti a nechaj tú, keď budeš mať text na celej šírke monitora) a v cookies sa ti to uloží ako štandardné nastavenie. Potom by ti už stránka mala fungovať normálne, ako bola nastavená.