Lucius-IL
08.04.09,14:10
mate niekto skusenosti s google analytics?ako to aplikovat bud cez ftp alebo cez nieco ine...?mam ajten kod aleboako to mam nazvat ale nevime ako to aplikovat.vedeli by ste mi poradit?
matesso
08.04.09,13:24
hmm... treba aplikovat kod na stranku a potom uz len sledovat... :)

skus konkretizovat co konkretne potrebujes ?
Lucius-IL
08.04.09,14:02
potrebujem to tam dat cez ftp-cko mam ten kod z google analytics ale neviem ako to dalej aplikovat
Filip Glasa
08.04.09,14:38
otvor si subor index.php v hlavnom adresari v notepade a do neho nakopiruj ten kod.
rickman
08.04.09,18:15
Preco index.php? Nemusi predsa pracovat s php. Postup je vsak rovnaky. Akurat nemusi mu to hned na prvy raz fungovat, kedze dolezite su aj nastavenia samotneho profilu, ku ktoremu je ten kod naviazany.
Lucius-IL
08.04.09,22:18
dakujem uz to mam
Filip Glasa
09.04.09,07:14
lucius ma isto index.php, lebo má tuším joomlu
mpca
09.04.09,07:25
ak ma joomlu tak ucite nie do index.php v kmenovom adresari ale do /templates/"pouzita_tema"/index.php
rickman
09.04.09,10:08
lucius ma isto index.php, lebo má tuším joomlu

Ok, beriem. No tie kody moze vygenerovat aj pre podstranky pripadne uplne ine stranky..
Lucius-IL
09.04.09,10:34
ano pamatate si dobre mam joomlu :) a dal som to cez templates/"pouzita_tema"/index.php...atd...
dakujem vsetkym za pomoc
Filip Glasa
09.04.09,11:04
sorry, ja som strielal z hlavy nepozeral som sa na presnu strukturu v joomle. Ale v CMS by to malo ist bez problemu aj cez nejaky zabudovany plugin bez nutnosti editacie kodu.

Ja napr. v joomle vkladam rozne kody (pocitadla, adsense, bannery, analytics, atd.) cez mod_custom.
alickaa
11.05.09,07:36
Prosim viete mi poradit? Ide o to, ze naistalovala som kod, napisalo mi ze je spravne nainstalovany, v prehlade profilu v kolonke stav je prijima dáta, uz to takto mam cca 2 tyzdne ale stale mi neukazuje pocet navstev (v kolonke percento zmeny je nelze pouzit), co sa s tym da urobit? Dala som tiez zaindexovat sitemap (z cca 22 000 url mi za ten cas zatial zaindexovalo iba nejakych 900, moze to tak dlhoo trvat?)
Dakujem
dragan.michal
11.05.09,09:09
neviem, ale ak chcete mat google analytics plnohodnotne, tak nestaci dat kod len do indexu (pripadne inejj uvodnej stranky). Ten kod je potrebne umiestnit aj na vsetky potrebne podstranky aby ste vedeli ako sa klienti spravaju, ci idu dalej po stranke alebo nastivia len uvod a potom odidu.

Alickaa skus si dat aj ine merace: napr.: naj.sk, toplist a podobne
Ja osobne vyuzivam aj google analytics a aj naj.sk a toplist
Filip Glasa
11.05.09,14:34
dynamické stránky majú neobmedzené množstvo podstránok - treba kód umiestniť do súboru, ktorý je na každej verejnej časti webu (template, header, footer, index.php, ...). To závisí od toho ktorého systému.
Franta
14.05.09,19:42
No ja mam kod google analytics iba na mojej hlavnej index stranke a mam statistiky zo vsetkych podstranok :-)
camozzi
19.10.09,22:34
Vedel by mi, prosim, niekto poradit ako prepojit nove rozhranie Adwords s Alytics? Na nete som priebezne hladal a nasiel som len navody na to stare rozhranie. Dakujem.
camozzi
22.10.09,16:24
Nikto nic :confused:
pangi
22.10.09,17:12
Ak sa spravne domnievam, tak pozeras na hodnotu percentalnej zmeny oproti minulemu obdobiu (mesiacu). Ak chces zobrazit statistiky, klikni v rovnakom riadku na "Zobrazit prehlad"


Prosim viete mi poradit? Ide o to, ze naistalovala som kod, napisalo mi ze je spravne nainstalovany, v prehlade profilu v kolonke stav je prijima dáta, uz to takto mam cca 2 tyzdne ale stale mi neukazuje pocet navstev (v kolonke percento zmeny je nelze pouzit), co sa s tym da urobit? Dala som tiez zaindexovat sitemap (z cca 22 000 url mi za ten cas zatial zaindexovalo iba nejakych 900, moze to tak dlhoo trvat?)
Dakujem
tengi
24.10.09,20:05
pre citajucich tuto temu s podobnym problemom.

Slo to vyriesit aj tak, ze nechate aby vam google vygeneroval subor, ktory stacilo hodit na ftp hned na root/ a google si ho sam najde a mate to..nemusite zasahovat do zdrojaku ak s tym nemate skusenosti..

to len taka rada..hadam pomohla...
mpca
24.05.10,12:33
zdravím, neviete náhodou ako z analýzy vylúčiť určitú IP adresu? Jednoducho nechcem aby moja ipčka skresľovala namerané udaje.