Slávka22
08.04.09,22:49
Dobrý deň, rada by som Vás touto cestou poprosila o radu.
Vedenie spoločnosti rozhodlo, že jedno oddelenie dcérskej spoločnosti prejde do materskej spoločnosti (obe v SR). Personálne obsadenie zostane rovnaké s tým, že zamestnávateľom týchto zamestnancov sa stane materská spoločnosť.
Sú z tohto pohľadu materská a dcérska spoločnosť dva samostatné subjekty? Myslím tým: dcérska spoločnosť musí ukončiť pracovný pomer so zamestnancami (s preplatením dovolenky, príp. odstupným - nakoľko sa pracovné miesta z organizačných dôvodov rušia......) a následne materská spoločnosť uzatvorí so zamestnancami „nový“ pracovný pomer ....
Alebo existuje medzi materskou a dcérskou spoločnosťou z tohto pohľadu iná možnosť „prechodu zamestnancov“ ?

Vopred ďakujem za odpoveď
Chobot
08.04.09,22:04
Dobrý deň, rada by som Vás touto cestou poprosila o radu.ffice:office" />
Vedenie spoločnosti rozhodlo, že jedno oddelenie dcérskej spoločnosti prejde do materskej spoločnosti (obe v SR). Personálne obsadenie zostane rovnaké s tým, že zamestnávateľom týchto zamestnancov sa stane materská spoločnosť.
Sú z tohto pohľadu materská a dcérska spoločnosť dva samostatné subjekty? Myslím tým: dcérska spoločnosť musí ukončiť pracovný pomer so zamestnancami (s preplatením dovolenky, príp. odstupným - nakoľko sa pracovné miesta z organizačných dôvodov rušia......) a následne materská spoločnosť uzatvorí so zamestnancami „nový“ pracovný pomer ....
Alebo existuje medzi materskou a dcérskou spoločnosťou z tohto pohľadu iná možnosť „prechodu zamestnancov“ ?

Vopred ďakujem za odpoveď


Pokiaľ všetky práva a povinnosti z pracovnoprávneho vzťahu prechádzajú na materskú spoločnosť (napr. nárok na dovolenku sa presúva na materskú firmu - zamestnanci si teda nemusia vyčerpať dovolenku alebo ju preplatiť, trvanie PP pokračuje, žiadna nová PP, ale len dodatok,...), tak zamestnanci nekončia PP, ale ich PP pokračuje, len zamestnávateľ bude mať iné meno.

Pokiaľ vám predložili novú prac. zmluvu a v starej práci navrhli skončenie dohodou, tak ide o nový pracovný vzťah a s tým spojené všetky nároky.
Slávka22
09.04.09,14:50
ďakujem pekne za odpoveď.
Ja som vôbec netušila, že existuje možnosť prechodu práv a povinností z pracovno právneho vzťahu. Mohli by ste mi prosím poradiť v ktorom zákone to mám hľadať ?

Ešte raz ďakujem, Slávka
Chobot
09.04.09,16:59
ďakujem pekne za odpoveď.
Ja som vôbec netušila, že existuje možnosť prechodu práv a povinností z pracovno právneho vzťahu. Mohli by ste mi prosím poradiť v ktorom zákone to mám hľadať ?

Ešte raz ďakujem, Slávka

Je to v Zákonníku práce, § 27 - 31:

Prechod práv a povinností z pracovnoprávnych vzťahov
§ 27


Ak zanikne zamestnávateľ, ktorý má právneho nástupcu, prechádzajú práva a povinnosti z pracovnoprávnych vzťahov na tohto nástupcu, ak osobitný predpis neustanovuje inak.
§ 28


(1) Ak sa prevádza hospodárska jednotka, ktorou je na účely tohto zákona, zamestnávateľ alebo časť zamestnávateľa alebo ak sa prevádza úloha alebo činnosť zamestnávateľa alebo ich časť k inému zamestnávateľovi, prechádzajú práva a povinnosti z pracovnoprávnych vzťahov voči prevedeným zamestnancom na preberajúceho zamestnávateľa.

(2) Prevod podľa odseku 1 je prevod hospodárskej jednotky, ktorá si zachováva svoju totožnosť ako organizované zoskupenie zdrojov (hmotné zložky, nehmotné zložky a osobné zložky), ktorého cieľom je vykonávanie hospodárskej činnosti bez ohľadu na to, či je táto činnosť hlavná alebo doplnková.

(3) Prevodca je právnická osoba alebo fyzická osoba, ktorá prevodom podľa odseku 2 prestáva byť zamestnávateľom.

(4) Preberajúcim zamestnávateľom je právnická osoba alebo fyzická osoba, ktorá prevodom podľa odseku 2 pokračuje ako zamestnávateľ voči prevedeným zamestnancom.

(5) Práva a povinnosti doterajšieho zamestnávateľa voči zamestnancom, ktorých pracovnoprávne vzťahy do dňa prevodu zanikli, zostávajú nedotknuté.

.....

a ďalej § 76 ods. 4:
(4) Odstupné nepatrí zamestnancovi, u ktorého pri organizačných zmenách alebo racionalizačných opatreniach dochádza k prechodu práv a povinností z pracovnoprávnych vzťahov na iného zamestnávateľa podľa tohto zákona.
Slávka22
10.04.09,07:35
ďakujem veľmi pekne...
S.