syamlee
12.07.05,10:08
Chcel by som sa opytat, ci mal niekto problem pri prenose saldokonta roku 2004 do roku 2005.... Normalne som s tym problem nemal.... ale teraz dorabam jednu spolocnost a prenieslo bez problemov hlavnu knihu, saldo cudzich mien, dph ... proste vsetko ... ale saldokonto mi nechce previest.... Vypisuje, ze vsetky udaje uz prenieslo .... ale neprenieslo :confused: ... Nesedi 311 a 321 na hlavnu knihu.... Poradi niekto? Dakujem
durisovad
12.07.05,09:57
Takyto problem sa mi raz vyskytol a bolo to sposobene tym, ze v novom roku neboli v suvahe a vysledovke nadefinovane vsetky ucty, ktore sa pouzivali v roku predchadzajucom. Mne to upravil programator, ktory nam spravil aj uct. program "na mieru".
syamlee
12.07.05,10:10
Takyto problem sa mi raz vyskytol a bolo to sposobene tym, ze v novom roku neboli v suvahe a vysledovke nadefinovane vsetky ucty, ktore sa pouzivali v roku predchadzajucom. Mne to upravil programator, ktory nam spravil aj uct. program "na mieru".
Nie je to tym suvaha aj vysledovku su OK.... bude to asi v nejakom priznaku.... musim sa pohrat trosku s databazou... aj tak dakujem.... ;)
scorp
27.07.05,05:45
Ak sa viete zorientovat vo Foxpro, tak opravte v subore saldokonta pole CIEXP na prazdne. Je to znakova premenna preto tam maju byt dve medzery.
Toto je priznak prenosu do noveho roka. cize subor SALDrmm.DBF kde rmm je 412. Repla ciexp with " " all. spustit konverziu a reindexaciu vsetkych suborov. nastartovat program pre rok 2005 a importovat saldo.