dvd
12.07.05,11:07
Tak ako uzrelo svetlo sveta tlacitko SUHLASIM, tak by mohlo vedla seba dostat dvojicku: NESUHLASIM

Ja by som osobne tlacitko NESUHLASIM pouzila asi castejsie ...:o
bepo
12.07.05,09:16
Aj keď nie ssom Richard sskús si pozrieť http://www.porada.sk/showthread.php?t=10407 prísspevok č.10 ;)
porfin
12.07.05,09:20
No tlačítko NESÚHLASÍM síce nie je zlý nápad, ale keď niekto má iný názor asi nestačí stlačiť "NESÚHLASÍM", ale bolo by dobré k tomu napísať prečo;) ...teda svoj názor a o tom vlastne táto PORADA je.:o
durisovad
12.07.05,09:27
No tlačítko NESÚHLASÍM síce nie je zlý nápad, ale keď niekto má iný názor asi nestačí stlačiť "NESÚHLASÍM", ale bolo by dobré k tomu napísať prečo;) ...teda svoj názor a o tom vlastne táto PORADA je.:oS tymto plne suhlasim, lebo ved si predstavte, ze v jednej odpovedi bude rovnaky pocet suhlasov aj nesuhlasov - a co ten chudak zadavatel si z toho ma vybrat? Ak nesuhlasim, napisem preco a poviem na vec svoj nazor. Veru o tom je tato PORADA, aby sme na problem nasli nejake prijatelne a spravne riesenie.
hron
12.07.05,12:41
Niekde som udelil prvy a (zatial posledny suhlas) vcera ci predvcerom. Za svet si neviem spomenut kde. A tak neviem zistit, ci som zostal osamoteny, ci nie.

Aby som len tak netrepal ( a cvicil autocenzuru opravou prispevkov), tak toto mi vyhodil vyhladavac z profilu na moju pokornu ziadost na spristupnenie informacii.

Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.

Vyzera to, ze zakon 211/2000 tu nefunguje :-)
durisovad
12.07.05,14:21
Niekde som udelil prvy a (zatial posledny suhlas) vcera ci predvcerom. Za svet si neviem spomenut kde. A tak neviem zistit, ci som zostal osamoteny, ci nie.



Aby som len tak netrepal ( a cvicil autocenzuru opravou prispevkov), tak toto mi vyhodil vyhladavac z profilu na moju pokornu ziadost na spristupnenie informacii.
Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.


Vyzera to, ze zakon 211/2000 tu nefunguje :-)


Tento oznam sa objavil uz viackrat aj mne, napr. ked som si chcela pozerat najnovsie prispevky. A neviem, preco. A tiez neviem, aku inu formulaciu by som mala zadat, ved som klikla na hornu listu.
Richard
12.07.05,15:57
Niekde som udelil prvy a (zatial posledny suhlas) vcera ci predvcerom. Za svet si neviem spomenut kde. A tak neviem zistit, ci som zostal osamoteny, ci nie.

Aby som len tak netrepal ( a cvicil autocenzuru opravou prispevkov), tak toto mi vyhodil vyhladavac z profilu na moju pokornu ziadost na spristupnenie informacii.
Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.

Vyzera to, ze zakon 211/2000 tu nefunguje :-)
1. V profile to ukaze prispevky v ktorych si dostal súhlas, nie ktorým si dal súhlas...
2. Táto téma o nesúhlasoch tu už bola... takže sa radšej rozdiskutujme tam kde bola...
3. Vzhľadom na bod 2 to tu uzatváram