sofiaaa
09.04.09,09:06
Ahojte všetci...Musím Vás požiadať o pomoc resp.radu nakoľko si neviem rady.Stala sa mi jedná vec z rodinných dôvodov som nevedela hradiť požičku ,dostala som sa do exekúcie..Skoro rok aj pol ,mi to sťahujú z výplaty...Na to včera som dostala predvolanie ""XY"" spoločnosti aby sa doriešilo moje splácanie dlhu ,hned som ím volala kde mi pani vysvetlila že od konca roka 2007 nemajú odo mňa ani halier..:eek::eek:..Odkazala aby som zavolala exekútorke a spýtala prečo im doposiaľ NEVYKAZOVALA PLATBU ,že to pre mňa budú dalšie úroky !!!..tak som jej rano URGENTNE zavolala na 6x TO ZDVICHLA ,slubila že o 2-3 hodiny mi zavola...tak prešli hodiny 2-3 ked už šlo na 5hodinu som jej pol hodinu vyzáňala no márne!!Zaslala som aj smsku...nič sa nedialo..Tak po vyzvaňaní aj v kancelarii mi konečne niekto prehovoril..Nejaka dalšia exekútorka..povedala som jej čo sa deje..ona si to poznačila ,a že ked sa vráti exekútorka od zákazníkov..URYCHLENE MI DA VYROZUMENIE..DALA som jej aj kontakt na mňa,no viete si predstaviť..""sedela som na telefone"...dnes je další deň som v práci...EXEKUTORKA MA VYPNUTY MOBIL...V KANCELARII TO NEBERU...MRTVY CHROBAK...HLAVNE ZE SI ZOBERIE ODMENU...CO MAM ROBIT??:(DAKUJEM ZA RADY
sofiaaa
09.04.09,08:36
aktualuzujem :-)
Chobot
09.04.09,16:44
Ahojte všetci...Musím Vás požiadať o pomoc resp.radu nakoľko si neviem rady.Stala sa mi jedná vec z rodinných dôvodov som nevedela hradiť požičku ,dostala som sa do exekúcie..Skoro rok aj pol ,mi to sťahujú z výplaty...Na to včera som dostala predvolanie ""XY"" spoločnosti aby sa doriešilo moje splácanie dlhu ,hned som ím volala kde mi pani vysvetlila že od konca roka 2007 nemajú odo mňa ani halier..:eek::eek:..Odkazala aby som zavolala exekútorke a spýtala prečo im doposiaľ NEVYKAZOVALA PLATBU ,že to pre mňa budú dalšie úroky !!!..tak som jej rano URGENTNE zavolala na 6x TO ZDVICHLA ,slubila že o 2-3 hodiny mi zavola...tak prešli hodiny 2-3 ked už šlo na 5hodinu som jej pol hodinu vyzáňala no márne!!Zaslala som aj smsku...nič sa nedialo..Tak po vyzvaňaní aj v kancelarii mi konečne niekto prehovoril..Nejaka dalšia exekútorka..povedala som jej čo sa deje..ona si to poznačila ,a že ked sa vráti exekútorka od zákazníkov..URYCHLENE MI DA VYROZUMENIE..DALA som jej aj kontakt na mňa,no viete si predstaviť..""sedela som na telefone"...dnes je další deň som v práci...EXEKUTORKA MA VYPNUTY MOBIL...V KANCELARII TO NEBERU...MRTVY CHROBAK...HLAVNE ZE SI ZOBERIE ODMENU...CO MAM ROBIT??:(DAKUJEM ZA RADY

Nezostáva ti nič iné, len ďalej skúšať spojiť sa s exekútorkou. Jedine po konfrontácii dôkazov s ňou môžeš zistiť, kde je chyba a kam idú peniaze.
sofiaaa
10.04.09,10:12
dúfam že to nebude marné
hanelie
10.04.09,17:58
ja len odporúčam osobný kontakt
a ešte sa treba spojiť s XY spoločnosťou a preukázať zrážky zo mzdy / VS z úhrady bankovým prevodom na účet exekútora je istotne číslo exekúcie - upovedomenie o nej dostali aj oni
misoft
11.04.09,12:41
Ak exekútorka sťahovala od teba zrážky zo mzdy, ale tieto neodvádzala na účet veriteľa, tak sa urýchlene obráť na Slovenskú komoru exekútorov, nahlás protiprávne konanie exekútorky (prípadne podaj na ňu tr.oznámenie pre podozrenie z tr.činu podvodu a sprenevery).
Ak máš sšetky výpisu účtov, tak môžeš kópie týchto výpisov poslať veriteľovi ako dôkaz, že ty si si svoju povinnosť splnil, len exekúto(ka) tieto exekvované finančné prostriedky nepoukázala na účet veriteľa.
Stavil by som sa, že aj ten veriteľ by podal buď trestné oznámenie, ak nie rovno žalubu.
Ak by sa dokázalo, že exekútorka konala protiprávne, môžeš potom súdne žiadať spätne všetky prostriedky, ktoré si musela zaplatiť ako exekučné poplatky.