luckapastvova
09.04.09,10:33
Ahojte!

Chcela by som sa spýtať, či ste sa už nestretli s týmto mojím problémom. Užívam antikoncepciu už asi 3 roky aj niečo. Do dnešného dňa som s ňou nemala problémy. Až včera som začala cítiť jemnú bolesť v podbrušku, tak ako to cítim vždy pred menzesom. Dnes už aj jemne špiním. Menzes mi ale skončil okolo 29. marca, takže mám ešte fúru času na ďalší. Viem, že si musím s týmto problémom skočiť k mojej gynekologičke a to aj urobím, ale keďže som dnes celý deň v práci, podarí sa mi k nej dostať až na budúci týždeň. Takže by som chcela poprosiť Vás, či ste sa už s týmto nestretli a čo to môže znamenať? Chcem byť pripravená, kým pôjdem k lekárke.
Ďakujem
syrik
09.04.09,08:51
Môžeš byť prechladnutá...alebo to môže byť nejaká infekcia v pošve...No presne Ti to povie jedine lekár... ;)
Darina1234
09.04.09,08:54
Každe krvacanie mimo cyklu, treba konzultovať s lekarom,
pasuliatko
09.04.09,09:02
prechladnutie,stres... to môže byť rôzne ale odporúčam za gynekologičkou zájsť
alla66
09.04.09,09:44
nezmenila si HAK ? Ak obsahuje málo hormónov tak robí tieto problémy. napr. vaginálne krúžky , ale každá žena potrebuje inú dávku hormónov.:)
luckapastvova
09.04.09,10:04
HAK som nezmenila, práveže tie posledné 3 roky som bola s ňou spokojná. Za tou gynekologičkou musím zájsť. Aj keď z tej mojej mám pocit, že antikoncepciu neuveriteľne obhajuje. Podľa nej nespôsobuje žiadne problémy. No čo už. Prekonzultujem to s ňou a možno ju aj vysadím - tú antikoncepciu. Ďakujem a prajem krásny dník
syrik
09.04.09,10:22
HAK som nezmenila, práveže tie posledné 3 roky som bola s ňou spokojná. Za tou gynekologičkou musím zájsť. Aj keď z tej mojej mám pocit, že antikoncepciu neuveriteľne obhajuje. Podľa nej nespôsobuje žiadne problémy. No čo už. Prekonzultujem to s ňou a možno ju aj vysadím - tú antikoncepciu. Ďakujem a prajem krásny dník


No tak to viem presne, o čom píšeš...a ver mi, že zadarmo ju neobhajuje...:) môj takisto...inak skvelý lekár, až na tento detail :o
luckapastvova
09.04.09,14:40
Toho som si vedomá. Ale tak strašne by som chcela nájsť lekára, ktorému by záležalo na mojom zdraví (Hyppokratova prísaha). Stretávam sa však len stále s tými, ktorí sa naháňajú za peniažkami.
lubinami
06.05.09,17:46
Ja mám problém zasa taký, že niekedy po sexe krvácam, beriem tiež antikoncepciu- Marvelon, som s ním spokojná, ale toto ma vystraší, nemáte niekto podobné problémyť?, v čom to môže byť ? viem že by som mala ísť k lekárovi, ale neopakuje sa to prvidelne, najblížšie ked poôjdem predpísať lieky tak sa ho opýtam, zatiaľ by som chcela nejaké reakcie od vás.
Stanislav 1975
06.05.09,17:59
Ja mám problém zasa taký, že niekedy po sexe krvácam, beriem tiež antikoncepciu- Marvelon, som s ním spokojná, ale toto ma vystraší, nemáte niekto podobné problémyť?, v čom to môže byť ? viem že by som mala ísť k lekárovi, ale neopakuje sa to prvidelne, najblížšie ked poôjdem predpísať lieky tak sa ho opýtam, zatiaľ by som chcela nejaké reakcie od vás.
Netreba sexovať a bude pokoj...:D:D:D
alla66
06.05.09,18:04
Stanislav:eek:.....čo sa pletieš do babských rozhovorov a pletiek??,:D:D:D
danushka
06.05.09,18:15
Netreba sexovať a bude pokoj...:D:D:D
No veď ty nemusíš;););)

A aby sme neboli mimo témy, tak krvácanie /špinenie/ po styku mimo menzes určite nie je znakom, že je všetko OK. Možno máš na krčku nejaký polyp, cystičku - čo pri trení spôsobuje mierne krvácanie. Určite by som s tým bezodkladne išla k lekárovi .
Ale hlavne si odsleduj, v ktorej fáze cyklu sa to špinenie alebo krvácanie objavuje. Môže byť aj znakom silnej ovulácie, kedy môže občas dochádzať aj k miernemu špineniu.
Stanislav 1975
06.05.09,18:19
Stanislav:eek:.....čo sa pletieš do babských rozhovorov a pletiek??,:D:D:D
jaj tak sorry, inak ked som bol v puberte tak ma prezývali "babský pupok":cool:, vždy som bol viac na baby orientovaný ako na chlapov:D
A okrem toho som aj gynekolog-amatér;):D...
Darina1234
06.05.09,18:22
Tak Stanislav, ked si sa už zapojil, prosim, ale výrazu gynekolog-amater naozaj nerozumiem, ani len nešípim, vysvetli ten pojem
Jana2004
06.05.09,18:23
Ja mám problém zasa taký, že niekedy po sexe krvácam, beriem tiež antikoncepciu- Marvelon, som s ním spokojná, ale toto ma vystraší, nemáte niekto podobné problémyť?, v čom to môže byť ? viem že by som mala ísť k lekárovi, ale neopakuje sa to prvidelne, najblížšie ked poôjdem predpísať lieky tak sa ho opýtam, zatiaľ by som chcela nejaké reakcie od vás.


Choď k lekárovi, čo najskôr a nedaj sa odbiť, žiadaj aby Ti urobil aj markery, alebo CT. Ja som sa odbiť nechala a teraz sa trápim s ožiarmi a chemoterapiou. Gymekológ diagnostikoval môj problém 3 mesiace a na onkológii zhodnotili, že meškám presne 3 mesiace od vzniku rakoviny. Nestraším Ťa, len nabádam, aby si niečo nepremeškala.
Stanislav 1975
06.05.09,18:25
Tak Stanislav, ked si sa už zapojil, prosim, ale výrazu gynekolog-amater naozaj nerozumiem, ani len nešípim, vysvetli ten pojem
No že som gynekolog,ale len amatersky, brigádne, po nociach a doma...:D:D:D
danushka
06.05.09,18:27
No že som gynekolog,ale len amatersky, brigádne, po nociach a doma...:D:D:D

HEŠ !!!

Stanislav a ja som si myslela, že ty si ženatý a aha - vykľulo sa šidlo z vreca, on je starý mládenec !!! (že doma, amatérsky a brigádne:D:D:D)
A teraz ti NA, bo sa miešaš medzi babské šu-šu-šu...
Darina1234
06.05.09,18:28
Ty beťárisko jeden, ale si ma dobehol a ja reku , že daky bylinkár alebo čo
Kazu
06.05.09,18:35
Ja mám problém zasa taký, že niekedy po sexe krvácam, beriem tiež antikoncepciu- Marvelon, som s ním spokojná, ale toto ma vystraší, nemáte niekto podobné problémyť?, v čom to môže byť ? viem že by som mala ísť k lekárovi, ale neopakuje sa to prvidelne, najblížšie ked poôjdem predpísať lieky tak sa ho opýtam, zatiaľ by som chcela nejaké reakcie od vás.

Nie "najbližšie keď pôjdem", ale "zajtra pôjdem". Toto nie je na čakanie.
Kazu
06.05.09,18:38
HEŠ !!!

Stanislav a ja som si myslela, že ty si ženatý a aha - vykľulo sa šidlo z vreca, on je starý mládenec !!! (že doma, amatérsky a brigádne:D:D:D)
A teraz ti NA, bo sa miešaš medzi babské šu-šu-šu...

Mám taký pocit, že Stanislava bude musieť manželka zase odškatulkovať :D:D:D
alla66
06.05.09,18:44
HEŠ !!!

Stanislav a ja som si myslela, že ty si ženatý a aha - vykľulo sa šidlo z vreca, on je starý mládenec !!! (že doma, amatérsky a brigádne:D:D:D)
A teraz ti NA, bo sa miešaš medzi babské šu-šu-šu...
never mu....:D:D:D
Stanislav 1975
06.05.09,18:44
HEŠ !!!

Stanislav a ja som si myslela, že ty si ženatý a aha - vykľulo sa šidlo z vreca, on je starý mládenec !!! (že doma, amatérsky a brigádne:D:D:D)
A teraz ti NA, bo sa miešaš medzi babské šu-šu-šu...
;)
Stanislav 1975
06.05.09,18:45
never mu....:D:D:D
zlezaradilmimotemy:eek::D:D:D
alla66
06.05.09,18:46
mimotemymáš bobky?:D:D:D:Dzlezaradil
Stanislav 1975
06.05.09,18:50
mimotemymáš bobky?:D:D:D:Dzlezaradil
OK, nechaj to tak, sťahujem sa z tejto témy,dobrovolne...:D:D:D