betka
09.04.09,19:36
Ja sa jednoducho musíííííííím podeliť o jednu skutočnosť :D:D:D
Pred chvíľočkou som :D:D, ...........

SP začína posielať penále z omeškania od roku 2004. Asi nie sú PP a veľmi, veľmi, veľmi, veľmi chýbajú. Naozaj sa začína myslieť sociálne.???:---
V prípade môjho klienta ide o smiešne sumičky:
- zasmiala som sa na penalizáciách 1 Sk, 7 Sk

Čakajte poštu v blízkych dňoch, :)

(aby som sa dlho nesmiala, otvorila som ďallšiu obálku za mesačnú energiu 12 tis €, a bolo po škodoradosti)
Paula
09.04.09,17:42
Vedved musia dáko nahonobiť aspoň niečo na predvianočné odmeny pre tých najsamvyšších - po centíkoch ,ale mnohých ,aj nahonobia :cool:.
betka
09.04.09,18:09
Vedved musia dáko nahonobiť aspoň niečo na predvianočné odmeny pre tých najsamvyšších - po centíkoch ,ale mnohých ,aj nahonobia :cool:.

Pred mesiacom som debatovala o tomto spúšťacom mechanizme, poslali ma všetci dokelu, a ešte ma i vysmiali.
Začínam mať obavu, či nedôjde k tomuto i v dodáv.-odber.vzťahoch. A bude to každý, každému, a všetci všetkým.
Makro: recesia-depresia-dno. :confused::confused:
Dáša_
09.04.09,18:45
Vedved musia dáko nahonobiť aspoň niečo na predvianočné odmeny pre tých najsamvyšších - po centíkoch ,ale mnohých ,aj nahonobia :cool:.

Akurát sa obávam, že obálka, napísanie listu, poštovné, sledovanie budú podstatne drahšie ako to, čo sa vymôže :confused: Ale zase bude robota pre pár urádníkov.
Paula
09.04.09,18:48
Asi treba zachrániť aj Slov. poštu, a.s.:rolleyes: