punnk
12.07.05,11:40
dobry den mam asistentku,ale chcem si ju zmenit na asistenta ktoreho som uz raz mala.
mam s nim dieta no nezijeme spolu ani niesme zobraty je mozne ho mat za asistenta pretoze v zakone je napisane len to ze mi nemoze byt manzel a on mi manzel nieje
punnk@pobox.sk
smajlinka
14.07.05,09:04
akosi nerozumiem, o co tu ide? asistenta potrebujes na co? pre dieta, alebo pre seba? podla mna je to uplne jedno, ci to bude muz alebo zena.
liba2
14.07.05,09:25
[QUOTE=punnk]dobry den mam asistentku,ale chcem si ju zmenit na asistenta ktoreho som uz raz mala.
mam s nim dieta no nezijeme spolu ani niesme zobraty je mozne ho mat za asistenta pretoze v zakone je napisane len to ze mi nemoze byt manzel a on mi manzel nieje
---------------
Nepoznám ten zákon o ktorom je tu reč, ale ak sa tam hovorí, že tvojim asistentom nemôže byť tvoj manžel, a ten koho za asistenta chceš tvojím manželom nieje, tak podľa mňa môže byť tvojim asistentom.
Jara
14.07.05,10:21
Mam priateľku, čo má osobného asistenta druha a nebol to problém. Na okresnom úrade sa jej dokonca sami pýtali či má niekoho kto by jej robil asistenta podľa jej predstáv a keď povedala že áno, tak boli len radi, že jej to bude vyhovovať. Myslím, že žiaden problém nebude.