verkaz
11.04.09,19:45
Mám dvojročného kokršpaniela, ktorý má problémy a to tvorí sa mu v žalúdku a črevách vzduch. Bol už aj operovaný a žiadny zo zverolekárov, ktorých sme navštívili sa s tým ešte nestretli. Nemáte s tým skúsenosti? Pretože nechcem aby jeho potomkovia mali také isté problémy, chcem aby podstúpil kastráciu.
Neviete, či by mu táto nepomohla aj zlepšiť zdravotný stav?
alaya1
12.04.09,05:37
Mám dvojročného kokršpaniela, ktorý má problémy a to tvorí sa mu v žalúdku a črevách vzduch. Bol už aj operovaný a žiadny zo zverolekárov, ktorých sme navštívili sa s tým ešte nestretli. Nemáte s tým skúsenosti? Pretože nechcem aby jeho potomkovia mali také isté problémy, chcem aby podstúpil kastráciu.
Neviete, či by mu táto nepomohla aj zlepšiť zdravotný stav?
odporucam ti najst si www.dogforum.sk, stranka o psoch, tam v kapitole choroby najdes vsetko aj o kastracii,
pasuliatko
12.04.09,15:20
kastrovať psa by som určite nedala pre takýto dôvod. psa si môžeš strážiť a nebudeš mať šteniatka. ak si z Ba odporúčam ti zájsť na http://www.bennett.sk/ napísať im alebo sa osobne stretnúť a tam ti pomôžu na 100 percent. nám tam pomohli.určite nerob kroky ktoré by si mohla lutovať. ;)