rrremo
12.04.09,11:17
Prajem všetkým zahradkárom požehnaný rok,rok plný rozkvytnutých kvetín hojnosti ovocia a radosti zo záhrad.Prosím o radu ,mám psa a problém s pomočením drevýn ,ktoré následne z černejú žiadam o radu fígeľ ako s týmto neduhom bojovať ,počul som o prípravku ,nepoznám názov a v zahr.potrebách ho nemajú.....
arizona
12.04.09,10:22
Volá sa to Stop pes.
Ale moc sa nespoliehaj na rôzne zlepšováky,nemajú dlhšie účinky. Asi naosvedčenejší prostriedok je ohrada...
hanelie
12.04.09,18:44
v baumaxe predávajú rôzne drevené ohrádky, ktoré sú najlepšou ochranou proti močeniu psíkov na dreviny a zároveň majú aj estetický význam
mzdarka renca
12.04.09,18:48
My máme problém s našim chlpáčom, a to ten, že podhrabáva plot medzi dvorom a záhradkou. Už sme tam dali aj väčšie kamene, ale podrabáva aj pod ne. Nevieme čo máme robiť. Tento problém začal, keď susedovie havkačka hárala. Už nehára, ale problém zostal.
arizona
13.04.09,05:20
My máme problém s našim chlpáčom, a to ten, že podhrabáva plot medzi dvorom a záhradkou. Už sme tam dali aj väčšie kamene, ale podrabáva aj pod ne. Nevieme čo máme robiť. Tento problém začal, keď susedovie havkačka hárala. Už nehára, ale problém zostal.
Ten problém poznám z opačnej strany,ked sa havkáči snažili dostať k nám za fenou. Nestíhali sme ploty opravovať.Hrúza!
Pomôže,ak je plot s múrikom...
Ja som kupovala v veterinára taký spray,ktorým som pošpliechala búdu,fenu a ploty.Má to účinok taký, že prerazí pach hárajúcej feny. Dosť to pomohlo.:---
buchač
13.04.09,19:17
Prajem všetkým zahradkárom požehnaný rok,rok plný rozkvytnutých kvetín hojnosti ovocia a radosti zo záhrad.Prosím o radu ,mám psa a problém s pomočením drevýn ,ktoré následne z černejú žiadam o radu fígeľ ako s týmto neduhom bojovať ,počul som o prípravku ,nepoznám názov a v zahr.potrebách ho nemajú.....

V prvom a aj zasadnom rade je aj dôležité vedieť , ako starý je pes .
Ak je to ešte malý / mladý / , nevycvičený , je to pochopiteľné .
Tiež je rozdiel medzi psom a psom , aj keď majú rovnaký vek .

NEMÁM psa , ale brat áno / francúzskeho buldočka / . Tá jeho fenka sa ešte aj na záhrade pýta von !
A poznám viacej takých vo svojom okolí .

A to prosím pekne , vyjde von z jeho pozemku do uličky a potom vyjde úplne z kolónie / ak to tak nazvať / .
Proste , ako keby vyšla von z bytu , potom z baráku a tam si vykoná potrebu .

P.S.:
Júúúúúúúj , drevyna sa píše drevina ..;)