Valika64
13.04.09,11:41
Prosila by som o radu ako sa dá prerobiť prezentácia do wordu? Aby som ju mohla v pohode vytlačiť. Ďakujem.
marjankaj
13.04.09,09:55
Prosila by som o radu ako sa dá prerobiť prezentácia do wordu? Aby som ju mohla v pohode vytlačiť. Ďakujem.

Postup pre Powerpoint 2003

Súbor>uložiť ako>
typ súboru: Prehľad/RTF
a ulož.

Ak to chceš vytlačiť po slidoch tak
Súbor>tlačiť(alebo ukážka pred tlačou a potom tlačiť)
PaloPa
13.04.09,18:08
PowerPoint má ešte jednu príjemnú funkciu pre prípravu podkladov na prezentáciu.
Do Wordu sa dajú odoslať zmenšeniny jednotlivých "slajdov" i s príslušnými komentármi alebo prázdnymi riadkami pre vlastné poznámky poslucháčov:
File(Súbor) / Odoslať do (Send to) / Microsoft Office Word ...

Palo
marjankaj
13.04.09,18:19
Pali, keď si už tu.
Urobil som prezentáciu v PP2003 s hudbou podľa tvojej rady. Týka sa to časovania snímkov. U mňa to ide tak ako má teda po 5 sekundách. Ale keď to pošlem, druhej strane v PP2000 to časovanie nejde, treba to odťukávať myšou.
Možno budeš vedieť.
Jano.
PaloPa
14.04.09,08:54
Pali, keď si už tu.
Urobil som prezentáciu v PP2003 s hudbou podľa tvojej rady. Týka sa to časovania snímkov. U mňa to ide tak ako má teda po 5 sekundách. Ale keď to pošlem, druhej strane v PP2000 to časovanie nejde, treba to odťukávať myšou.
Možno budeš vedieť.
Jano.
Ahoj, Jano.
Ja vždy len nakuknem a hneď sa odpájam :cool:
Ak to je to možné, skús to prilepiť sem, ak nie pošli mi do mailu.
Hneď aj vyskúšam, ako sa to správa u mňa (či to nie len problém konkrétneho cieľového PC).
Ak nie pošli mi do mailu.

Palo
anna8658
14.04.09,10:53
ak mas v PC windows XP tak ja to robim takto: power point je subor s koncovkou pps. ak ten isty subor ulozis, ale predtym zmenis koncovku pps na ppt. ulozi sa ti v tvare, ktory ked otvoris budes tam mat samostatne obrazky. Mozes ich aj vytlacit.