Andrej99
14.04.09,10:33
Dobrý deň, potreboval by som poradiť ako sa mám zachovať voči môjmu zamestnavatelovi. Dnešným dnom som sa rozhodol podať výpoveď za hrubé porušenie prac. zmluvy nakoľko nám zamestnavatel úmyselne neposiela mzdu v dohodnutý termín už 5 mesiacov. Neustále to bolo o mesiac neskôr a dostalo sa to tak ďaleko že od začiatku tohto roku je nám dlžný už za dva kalendárne mesiace. Kedze som bol PN 7 dní zamestnavatel sa rozhodol že mi dá výpoveď dohodou lebo som sa ho dovolil opýtať kedy nám mieni viplatit mzdu. Prosím poraďte mam prijať jeho dohodu alebo dať výpoveď na základe § 69. Ďakujem
Tweety
14.04.09,08:37
Dobrý deň, potreboval by som poradiť ako sa mám zachovať voči môjmu zamestnavatelovi. Dnešným dnom som sa rozhodol podať výpoveď za hrubé porušenie prac. zmluvy nakoľko nám zamestnavatel úmyselne neposiela mzdu v dohodnutý termín už 5 mesiacov. Neustále to bolo o mesiac neskôr a dostalo sa to tak ďaleko že od začiatku tohto roku je nám dlžný už za dva kalendárne mesiace. Kedze som bol PN 7 dní zamestnavatel sa rozhodol že mi dá výpoveď dohodou lebo som sa ho dovolil opýtať kedy nám mieni viplatit mzdu. Prosím poraďte mam prijať jeho dohodu alebo dať výpoveď na základe § 69. Ďakujem
Výpoveď dohodou nie je možná, buď ide o výpoveď, alebo dohodu. Ak ale zamestnáv. neposiela mzdu, môžeš okamžite skončiť PP podľa § 69 a máš nárok na náhradu mzdy, pri dohode to možné nie je.
§ 69
(4) Zamestnanec, ktorý okamžite skončil pracovný pomer, má nárok na náhradu mzdy v sume svojho priemerného mesačného zárobku za výpovednú dobu dvoch mesiacov.
veronikasad
14.04.09,08:37
Dobrý deň, potreboval by som poradiť ako sa mám zachovať voči môjmu zamestnavatelovi. Dnešným dnom som sa rozhodol podať výpoveď za hrubé porušenie prac. zmluvy nakoľko nám zamestnavatel úmyselne neposiela mzdu v dohodnutý termín už 5 mesiacov. Neustále to bolo o mesiac neskôr a dostalo sa to tak ďaleko že od začiatku tohto roku je nám dlžný už za dva kalendárne mesiace. Kedze som bol PN 7 dní zamestnavatel sa rozhodol že mi dá výpoveď dohodou lebo som sa ho dovolil opýtať kedy nám mieni viplatit mzdu. Prosím poraďte mam prijať jeho dohodu alebo dať výpoveď na základe § 69. Ďakujem
Aký máte výplatný termín v pracovnej zmluve ?
Zamestnávateľ ti nemôže dať výpoveď dohodou - dohoda je súhlas obidvoch strán k dohodnutému termínu.
Andrej99
14.04.09,09:04
Vyplatny termin je 10 a v zmluve je splatnost 15dni.
Tweety
14.04.09,09:07
Vyplatny termin je 10 a v zmluve je splatnost 15dni. Ešte niečo zo spomínaného § 69 ZP

(1) Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak
a) podľa lekárskeho posudku nemôže ďalej vykonávať prácu bez vážneho ohrozenia svojho zdravia a zamestnávateľ ho nepreradil do 15 dní odo dňa predloženia tohto posudku na inú pre neho vhodnú prácu,
b) zamestnávateľ mu nevyplatil mzdu, náhradu mzdy, cestovné náhrady, náhradu za pracovnú pohotovosť, náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo ich časť do 15 dní po uplynutí ich splatnosti,
c) je bezprostredne ohrozený jeho život alebo zdravie.

(3) Zamestnanec môže okamžite skončiť pracovný pomer iba v lehote jedného mesiaca odo dňa, keď sa o dôvode na okamžité skončenie pracovného pomeru dozvedel.
Andrej99
14.04.09,09:14
V pripade ked mu dam vypoved podla § 69 ZP mam narok aj na 2 mesačné odstupne_?!? ďakujem
Tweety
14.04.09,09:15
V pripade ked mu dam vypoved podla § 69 ZP mam narok aj na 2 mesačné odstupne_?!? ďakujem
Nie výpoveď, ale okamžité skončenie PP, tak ako som už písala vyššie, v tom je podstatný rozdiel. Nárok na náhradu príjmu mať budeš, to som už tiež písala.:) Pozri si môj príspevok č.2.
Tweety
14.04.09,09:19
Určite nepristúp na skončenie pp dohodou- oberieš sa o veľa práv, najma na príp. dávku v nezamestnanosti!!!
O dávku nie, pretože na vznik nároku, skončenie PP dohodou nemá nijaký vplyv.
Stanislav 1975
14.04.09,09:21
O dávku nie, pretože na vznik nároku, skončenie PP dohodou nemá nijaký vplyv.
Ale ak skončí pp dohodou nedostané dávku v nezamestnanosti? Či to už neplatí?
Tweety
14.04.09,09:23
Ale ak skončí pp dohodou nedostané dávku v nezamestnanosti? Či to už neplatí?
Toto už dávno neplatí.
Stanislav 1975
14.04.09,09:24
Toto už dávno neplatí.
OK, ospravedlňujem sa- beriem spať...:)
Tweety
14.04.09,09:25
OK, ospravedlňujem sa- beriem spať...:)
Nevadí.:) Dozvedel si sa zad niečo nové.
rodina1
14.04.09,09:27
Ale ak skončí pp dohodou nedostané dávku v nezamestnanosti? Či to už neplatí?
Pri posudzovaní nároku na dávku v nezamestnanosti už nemá vplyv, ako bol ukončený PP.
Andrej99
14.04.09,09:31
ĎAKUJEM ĎAKUJEM ĎAKUJEM
veronikasad
14.04.09,09:57
Vyplatny termin je 10 a v zmluve je splatnost 15dni.
Nerozumiem - aká splatnosť ? Nie si náhodou živnostník ?
Tweety
14.04.09,09:58
Nerozumiem - aká splatnosť ? Nie si náhodou živnostník ?
V zmluve- myslel tým PZ, on je zsmestnancom .
veronikasad
14.04.09,10:01
V zmluve, myslel tým v PZ, on je zsmestnancom .
Ak je zamestnancom a výplatný termín je 10., aká je to splatnosť 15 dní ?
Lehota 15 dní je uvedená len v v § 69 - možnosť okamžitého skončenia prac.pomeru z dôvodu nevyplatenia mzdy.
Mihaly
31.12.09,08:10
Ta lehota je 15 pracovnych dni,alebo 15 kalendarnych ? Dakujem.
Tweety
31.12.09,08:37
Ta lehota je 15 pracovnych dni,alebo 15 kalendarnych ? Dakujem.
Druhá možnosť je správna.
Mihaly
31.12.09,13:38
Dakujem za rychlu odpoved.
Mihaly
02.01.10,18:45
Mozem dat vypoved podla § 69? Pracujem vo firme iba 2 mesiace,cize skusobna doba este trva,ale viem od druhych zamestnancov ze na 100 percent nedostanem vyplatu,kazdemu zamestnancovy firma dlzi a nie malo penazi,niekomu: 2500,3000,4000 eur.Ja som este nedostal peniaze za oktober a november.V oktobry som zacinal vo firme,v ten mesiac som odrobil iba tyzden a ani tie peniaze neboli ochotny poslat na ucet.V zmluve je napisane aj to,ze ked dam vypoved v skusobnej dobe tak firma mi nezaplati posledny mesiac. Dakujem za odpovede!
terezamaria
02.01.10,19:00
Mozem dat vypoved podla § 69? Pracujem vo firme iba 2 mesiace,cize skusobna doba este trva,ale viem od druhych zamestnancov ze na 100 percent nedostanem vyplatu,kazdemu zamestnancovy firma dlzi a nie malo penazi,niekomu: 2500,3000,4000 eur.Ja som este nedostal peniaze za oktober a november.V oktobry som zacinal vo firme,v ten mesiac som odrobil iba tyzden a ani tie peniaze neboli ochotny poslat na ucet.V zmluve je napisane aj to,ze ked dam vypoved v skusobnej dobe tak firma mi nezaplati posledny mesiac. Dakujem za odpovede!

Nevieme aký termín výplaty mzdy máš uvedený v pracovnej zmluve. Obyčajne každý zamestnavateľ sa istí a dáva do zmluvy - posledný deň nasledujúceho mesiaca. Za október to znamená 30. novembra a za november 31. decembra.K tomu musíš pripočítať 15 dní po uplynutí splatnosti výplaty mzdy, takže za november máš ešte 15 dní čas dávať okamžité skončenie pracovného pomeru podľa § 69, ods.1, písm.b/ ZP.

Pozri si pracovnú zmluvu, aký výplatný termín tam máš uvedený.
veronikasad
02.01.10,20:09
Mozem dat vypoved podla § 69? Pracujem vo firme iba 2 mesiace,cize skusobna doba este trva,ale viem od druhych zamestnancov ze na 100 percent nedostanem vyplatu,kazdemu zamestnancovy firma dlzi a nie malo penazi,niekomu: 2500,3000,4000 eur.Ja som este nedostal peniaze za oktober a november.V oktobry som zacinal vo firme,v ten mesiac som odrobil iba tyzden a ani tie peniaze neboli ochotny poslat na ucet.V zmluve je napisane aj to,ze ked dam vypoved v skusobnej dobe tak firma mi nezaplati posledny mesiac. Dakujem za odpovede!
Dobre si si prečítal pracovnú zmluvu ? Nie je tam náhodou napísané, že keď nedodržíš u zamestnávatela výpovednú dobu, zamestnávatel má nárok na náhradu príjmu vo výške mesačného zárobku ?

V skúšobnej dobe môžeš kedykolvek ukončiť pracovný pomer bez uvedenia dôvodu.
Mihaly
03.01.10,21:44
,, Vyplatny termin je 15-ho v mesiaci nasledujucom po mesiaci,v ktorom vznikol narok na mzdu. Zamestnanec sa so zamestnavatelom dohodli,ze zamestnavatel bude mzdu poukazovat na osobny ucet tak,aby bola stanovena suma pripisana na tento ucet najneskor v den vyplaty. Zamestnanec a zamestnavatel sa dohodli,ze ak zamestnanec nezotrva pocas plynutia vypovednej doby u zamestnavatela,ma zamestnavatel pravo na penaznu nahradu v sume priemerneho zarobku zamestnanca za jeden mesiac.Zamestnanec suhlasi,aby penazna nahrada bola uhradena jednorazovo zrazkou zo mzdy pokial mu v danom mesiaci vznikne na mzdu narok. V opacnom pripade bude vymahana dostupnymi pravnymi prostriedkami. '' Presne toto mam v zmluve. Inac firma sa zaobera medzinarodnou nakladnou dopravou a ja som zamestnany ako vodic kamionu,problem este moze byt v tom,ze v zmluve nemam ani slovo o dietach. Sef povedal ze to tam zabudli napisat ale to potom sparvi dodatocne,vtedy som mu este veril ... este ani teraz nemam ten dodatok. Existuje nejaky zakon na minimalne diety?
mzdarka renca
03.01.10,22:06
,, Vyplatny termin je 15-ho v mesiaci nasledujucom po mesiaci,v ktorom vznikol narok na mzdu. Zamestnanec sa so zamestnavatelom dohodli,ze zamestnavatel bude mzdu poukazovat na osobny ucet tak,aby bola stanovena suma pripisana na tento ucet najneskor v den vyplaty. Zamestnanec a zamestnavatel sa dohodli,ze ak zamestnanec nezotrva pocas plynutia vypovednej doby u zamestnavatela,ma zamestnavatel pravo na penaznu nahradu v sume priemerneho zarobku zamestnanca za jeden mesiac.Zamestnanec suhlasi,aby penazna nahrada bola uhradena jednorazovo zrazkou zo mzdy pokial mu v danom mesiaci vznikne na mzdu narok. V opacnom pripade bude vymahana dostupnymi pravnymi prostriedkami. '' Presne toto mam v zmluve. Inac firma sa zaobera medzinarodnou nakladnou dopravou a ja som zamestnany ako vodic kamionu,problem este moze byt v tom,ze v zmluve nemam ani slovo o dietach. Sef povedal ze to tam zabudli napisat ale to potom sparvi dodatocne,vtedy som mu este veril ... este ani teraz nemam ten dodatok. Existuje nejaky zakon na minimalne diety?

Mzdu ti musia vyplatiť, nakoľko si PP ukončil v skúšobnej dobe a nie si vo výpovednej lehote.

Zákonník práce čl. 3 jasne hovorí, že zamestnanci majú právo na mzdu za vykonanú prácu.


Čl. 3


Zamestnanci majú právo na mzdu za vykonanú prácu, na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, na odpočinok a zotavenie po práci. Zamestnávatelia sú povinní poskytovať zamestnancom mzdu a utvárať pracovné podmienky, ktoré zamestnancom umožňujú čo najlepší výkon práce podľa ich schopností a vedomostí, rozvoj tvorivej iniciatívy a prehlbovanie kvalifikácie.


§ 72
Skončenie pracovného pomeru v skúšobnej dobe


(1) V skúšobnej dobe môže tak zamestnávateľ, ako aj zamestnanec skončiť pracovný pomer písomne z akéhokoľvek dôvodu alebo bez uvedenia dôvodu.

(2) Písomné oznámenie o skončení pracovného pomeru sa má doručiť druhému účastníkovi spravidla aspoň tri dni pred dňom, keď sa má pracovný pomer skončiť.
brčko
03.01.10,22:22
Tá veta "Zamestnanec a zamestnávatel sa dohodli ... za jeden mesiac." to, citujú časť § 62 ods.3 Zákonník práce.
Pri ukončení PP v skúšobnej dobe neplynie výpovedná doba, takže nemožno hovoriť o tom, že nezotrvá počas plynutia VD, lebo žiadna neplynie. VD plynie len ak končí PP výpovedou.
Mihaly
04.01.10,00:32
Aha,dakujem za informacie! Tak teraz mam podat vypoved z dovodu nevyplatenia mzdy? A potom písomne ho vyzvať na uhradenie mzdy s uvedením lehoty a keby neplatil tak ho dat na sud? Inac toto sa mi stalo uz druhy krat iba s tym rozdielom ze v predoslej firme som uz pracoval skoro rok,ten pripad este riesia na sude.Dve taketo firmy vychytat hned za sebou ... :-(
terezamaria
04.01.10,07:41
Aha,dakujem za informacie! Tak teraz mam podat vypoved z dovodu nevyplatenia mzdy? A potom písomne ho vyzvať na uhradenie mzdy s uvedením lehoty a keby neplatil tak ho dat na sud? Inac toto sa mi stalo uz druhy krat iba s tym rozdielom ze v predoslej firme som uz pracoval skoro rok,ten pripad este riesia na sude.Dve taketo firmy vychytat hned za sebou ... :-(
§ 69 ods.1,písm.b/ ZP nie je výpoveď, ale okamžité skončenie pracovného pomeru pre nevyplatenie mzdy, náhrady mzdy, cestovné náhrady, náhradu za pracovnú pohotovosť, náhradu príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca alebo ich časť do 15 dní po uplynutí ich splatnosti.

Môžeš to urobiť, keď chceš, pokiaľ máš výplatný termín 15.-teho nasledujúceho mesiaca, termín už uplynul. Len musíš písomne skutkovo vymedziť dôvod okamžitého skončenia pracovného pomeru, aby ho nebolo možné zameniť s iným dôvodom.
terezamaria
04.01.10,11:54
........... Inac firma sa zaobera medzinarodnou nakladnou dopravou a ja som zamestnany ako vodic kamionu,problem este moze byt v tom,ze v zmluve nemam ani slovo o dietach. Sef povedal ze to tam zabudli napisat ale to potom sparvi dodatocne,vtedy som mu este veril ... este ani teraz nemam ten dodatok. Existuje nejaky zakon na minimalne diety?

Záleží od toho, aké máš sídlo firmy - miesto výkonu práce v pracovnej zmluve. Pokiaľ máš sídlo - miesto výkonu práce napríklad Bratislava a Ty ako kamionista chodíš mimo Bratislavy, tak nárok na diéty je úplne samozrejmý.
Mihaly
04.01.10,14:16
Dakujem.Sidlo firmy je v Myjave a ja som chodil do Ceska,Nemecka a do Francie.
Takto bude stacit napisat ? :
Vec: Oznámenie o skončení pracovného pomeru v skúšobnej dobe

Oznamujem Vám, že pracovný pomer založený pracovnou zmluvou zo dna 26.10.2009

z r u š u j e m

podľa § 69 z dôvodu nevyplatenia mzdy.
terezamaria
04.01.10,14:44
Dakujem.Sidlo firmy je v Myjave a ja som chodil do Ceska,Nemecka a do Francie.
Takto bude stacit napisat ? :
Vec: Oznámenie o skončení pracovného pomeru v skúšobnej dobe

Oznamujem Vám, že pracovný pomer založený pracovnou zmluvou zo dna 26.10.2009

z r u š u j e m

podľa § 69 z dôvodu nevyplatenia mzdy.

Moment, to máš zle. Čo vlastne chceš, Skončiť pracovný pomer v skúšobnej dobe § 72 ZP, alebo Okamžite skončiť pracovný pomer pre nevyplatenie mzdy podľa § 69, ods.1, písm.b/ ZP ?

Pri skončení pracovného pomeru v skúšobnej dobe nemáš nárok na odstupné.

Pri okamžitom skončení pracovného pomeru pre nevyplatenie mzdy máš nárok na dvojmesačné odstupné.

Môžeš spraviť jedno i druhé, keď sa rozhodneš, napíšem Ti ako to máš napísať.
Mihaly
04.01.10,16:01
Tak chcem okamžite skončiť pracovný pomer pre nevyplatenie mzdy podľa § 69, ods.1, písm.b/ ZP. Aj kvôli tomu že ešte na pracovnom pohovore som sefovy povedal že som v zlej finančnej situácií , lebo predošlá firma ma nevyplatila a on spraví to isté,tiež mi sľuboval dobre výplaty ... od druhých šoférov viem že skoro iba polovicu zarábajú z toho čo mi šéf sľuboval , teraz som sa dozvedel že každému poslal medzi sviatkami aspoň základne platy , iba mne nie a to bez udania dôvodu ...

Ďakujem za pomoc.
terezamaria
04.01.10,19:12
Tak chcem okamžite skončiť pracovný pomer pre nevyplatenie mzdy podľa § 69, ods.1, písm.b/ ZP. Aj kvôli tomu že ešte na pracovnom pohovore som sefovy povedal že som v zlej finančnej situácií , lebo predošlá firma ma nevyplatila a on spraví to isté,tiež mi sľuboval dobre výplaty ... od druhých šoférov viem že skoro iba polovicu zarábajú z toho čo mi šéf sľuboval , teraz som sa dozvedel že každému poslal medzi sviatkami aspoň základne platy , iba mne nie a to bez udania dôvodu ...

Ďakujem za pomoc.

Tvoje meno, priezvisko, adresa
___________________________

Adresa zamestnávateľa

____________________


Vec: Okamžité skončenie pracovného pomeru.
___________________________________

Dolepodpísaný ..........................nar..............bytom.. ...................
okamžite končím pracovný pomer k ...........
/trebárs k 7.1.2010/ na základe § 69, ods.1, písm.b/ ZP, t.j. nevyplatenia mzdy za mesiace október a november 2009. K tomuto dátumu končím pracovný pomer, ktorý bol uzatvorený pracovnou zmluvou zo dňa..........

Odôvodnenie:
____________

Dňa ...........som nastúpil do Vášho podniku, ktorý sa mi stal uzatvorením pracovnej zmluvy / pracovného pomeru/ zamestnávateľom. Za odpracované pracovné smeny - cesty som doteraz neobdržal žiadnu mzdu. Túto som mal mať vyplatenú do terajšieho obdobia za mesiace október a november 2009. Nakoľko sa tak nestalo a mne mzda vyplatená nebola, okamžite končím pracovný pomer vo Vašej firme. Žiadam o vyplatenie dlžnej mzdy za mesiace október, november a december 2009 a náhradu mzdy v sume môjho priemerného mesačného zárobku za dobu dvoch mesiacov.

V ..................................

_______________________
vlastnoručný podpis
Mihaly
05.01.10,15:30
Dakujem Ti za pomoc terezamaria a kazdemu kto mi poradil. Zajtra rano to hned poslem. Este raz dakujem.
brčko
05.01.10,15:53
mihaly,
ešte k tomu. Kedy máte splatnost mzdy? Ak by ste nemali stanovený výplatný termín alebo by to bolo do konca mesiaca nasledujúceho po mesiaci za ktorý je výplata, tak by som v prvej časti spomenula len výplatu za oktober. Výplata za november, ak je splatná do 31.12.2009, tak až po 15dnoch po splatnosti (t.j. od 16.1.2010) môžeš dať okamžité ukončenie PP z tejto mzdy (samozrejme za oktobrovú je to oprávnene). Ak je splatnosť mzdy skôr (napr. ako píše terezamaria 15teho), tak je to OK.
Možno som detailista, no nech to máš, ako má byť a nech nemá žiadnu zámienku, že to nie je správne. No opakujem, aj tak by to bolo z dôvodu výplaty za 10/2009 oprávnené.
Mihaly
06.01.10,09:11
Vyplatny termin je 15-ho v mesiaci nasledujucom po mesiaci,v ktorom vznikol narok na mzdu. Zamestnanec sa so zamestnavatelom dohodli,ze zamestnavatel bude mzdu poukazovat na osobny ucet tak,aby bola stanovena suma pripisana na tento ucet najneskor v den vyplaty ... presne toto mam v zmluve,takze mozem napisat aj november.
A este jedna otazka:
Mozem tam este spomenut aj dietu,alebo to uz zahrna mzda?
janoTN
13.04.10,17:04
Dobrý deň.
Mám presne tento istý problém, o ktorom sa tu už toho hodne popísalo, ale aj napriek tomu mám ešte otázku. Resp. dve+.

2. Je možné túto formu ukončenia zamestnania použiť aj v prípade nevyplatenia cestovných náhrad (diét) ??

Pretože februárovú výplatu som mal dostať okolo 20. marca. Dostali sme SMS s "ospravedlnením", že bude vyplatená do 15. apríla. Základný plat mi prišiel 10. apríla. Ale väčšia časť "výplaty" diéty zatiaľ nikde. Mám taký hlúpy pocit, že ich tak skoro nedostaneme.

Som v zahraničí a neviem aký je deň výplaty v PZ. :-( Nevenoval som tomu nejako pozornosť. Ale ak je aj relatívne do konca nasledujúceho mesiaca, tak v podstate 15. apríl je posledný termín. :-)

2. Je možné ukončiť zamestnanie podľa toho § 69 ZP, AJ KEĎ bol vyplatený základný plat a neboli vyplatené diety??? Nevyplatenie cestovných náhrad, čiže diet je tiež podľa mňa porušenie pracovnej zmluvy. Nie?? Len........ asi by niečo muselo byť o tých dietach napísané v PZ, že?? :mee:
Resp. je možné ukončiť zamestnanie podľa toho § 69 ZP, aj keď už by bolo "všetko" vyplatené, ale bolo to po termíne.

Pýtam sa preto, že som momentálne v zahraničí a je možné (chcel by som tomu veriť), že kým sa dostanem domov, tak to bude vyplatené. Ale zostávať v tejto firme už nemá veľký význam, pretože už skoro všetci ušli a ja som tu snáď len preto, že sa mi nechce skákať z firmy do firmy a cestovať stále s papierami. :-( Toto meškanie výplat je jediný dôvod, prečo uvažujem o odchode. Do konca roku bolo všetko OK. Ťažko niekde v banke poviem, prepáčte........o mesiac dva vám zaplatím, šéf sľúbil, že dá výplatu. :-))))))
oben
20.06.11,20:11
Dobry den chcem sa poradit
ukoncil som pracovny pomer dohodou k 31.7. naco mi zamestnavatel odpovedal suhlasne, no vzapeti nedodrzal vyplatny termin uvedeny v pracovnej zmluve 15 cize mi nevyplatil mzdu za mesiac maj mam vobec daku moznost vymozenia mzdy?
Diamonds
20.06.11,21:04
Podnikam v stavebníctve a zamestnávam ľudí na dohodu o vykonaní práce.V dohode o vykonaní práce som mal zakomponované ,že ak zamestnanec poruší dohodu a v caše platnej dohody bude pracovať za ineho investora bude mu uložena pokuta vo výške 330eur.Som v tomto prípade opravnený ,keď to porušil zamestnanec a ešte aj pracoval na čierno vykompenzovať si zmluvnu pokutu s odmenou na aku má narok? Ďakujem za odpovede.
terezamaria
20.06.11,21:05
Dobry den chcem sa poradit
ukoncil som pracovny pomer dohodou k 31.7. naco mi zamestnavatel odpovedal suhlasne, no vzapeti nedodrzal vyplatny termin uvedeny v pracovnej zmluve 15 cize mi nevyplatil mzdu za mesiac maj mam vobec daku moznost vymozenia mzdy?

Oben, nechcel si napísať, že si ukončil pracovný pomer k 31.5.?
Pozri do pracovnej zmluvy, či tam nemáš napísané, že výplatný termín je do konca nasledujúceho mesiaca, čo by bolo do 30.6.
Až tam máš napísaný výplatný termín 15. deň nasledujúceho mesiaca, napíš zamestnávateľovi výzvu na vyplatenie mzdy za mesiac máj 2011, v ktorej uvedieš, že pokiaľ Ti peniaze nevyplatí do 7 dní, dáš celý prípad na pracovno-právny súd. Myslím, že zváži, že do súdneho konania nepôjde a výplatu Ti pošle.
oben
20.06.11,21:13
Oben, nechcel si napísať, že si ukončil pracovný pomer k 31.5.?
Pozri do pracovnej zmluvy, či tam nemáš napísané, že výplatný termín je do konca nasledujúceho mesiaca, čo by bolo do 30.6.
Až tam máš napísaný výplatný termín 15. deň nasledujúceho mesiaca, napíš zamestnávateľovi výzvu na vyplatenie mzdy za mesiac máj 2011, v ktorej uvedieš, že pokiaľ Ti peniaze nevyplatí do 7 dní, dáš celý prípad na pracovno-právny súd. Myslím, že zváži, že do súdneho konania nepôjde a výplatu Ti pošle.
dik 31.5 som podal dohod o skonceni , v zmluve mam urcite 15-teho vyplatny termin nakolko som pri podpise trval na tom aby tam nebolo ze najneskor do konca mesiac nakolko mam hypotku zamestnavatel s tym suhlasil vtedy
terezamaria
20.06.11,21:16
Podnikam v stavebníctve a zamestnávam ľudí na dohodu o vykonaní práce.V dohode o vykonaní práce som mal zakomponované ,že ak zamestnanec poruší dohodu a v caše platnej dohody bude pracovať za ineho investora bude mu uložena pokuta vo výške 330eur.Som v tomto prípade opravnený ,keď to porušil zamestnanec a ešte aj pracoval na čierno vykompenzovať si zmluvnu pokutu s odmenou na aku má narok? Ďakujem za odpovede.

Tieto veci sa uvádzajú do pracovných zmlúv. Zamestnanci zvyknú mať zakomponované v PZ, že nesmú vykonávať tú istú prácu u iného zamestnávateľa.
Ešte som nepočula, že by si to niekto zakotvil aj do Dohody o vykonaní práce.
I keď Dohoda o vykonaní práce taktiež zakladá pracovno - právny vzťah, ale nemá váhu pracovnej zmluvy.
Pokiaľ si takto budeš kompenzovať vyplatenie mzdy, myslím, že veľmi rýchlo prídeš o veľa zamestnancov. Lebo už to, že pracujú na dohodu, znamená pre nich - žiadna PN-ka, žiadna dovolenka..... Zváž si, čo spravíš, je to na Tebe.
terezamaria
20.06.11,21:19
dik 31.5 som podal dohod o skonceni , v zmluve mam urcite 15-teho vyplatny termin nakolko som pri podpise trval na tom aby tam nebolo ze najneskor do konca mesiac nakolko mam hypotku zamestnavatel s tym suhlasil vtedy

Tak mu napíš tú výzvu s pohrozením súdneho sporu a pošli to doporučene alebo to zanes a nechaj si kópiu podpísať a oraziť, aj s dátumom prevzatia. držím palce.