Lucius-IL
14.04.09,13:19
''návštevnosť na Vašu web stránku Vám vieme zyýšiť, ked zvýšime denný limit a to minimálne na 10 €, pretože Vaše kľúčové slová sú veľmi drahé napr.cena za 1 klik na notebooky je 0,26 €
na fotoaparáty 0,28 €, Váš denný limit je 3,5 €'' neni tpo priivela?bviete niekto poradit dobru a lacnejsiu reklamu?myslim ze 65 eur za mesiac len za staranie sa o kampan na google adword je trocha vela a este k tomu 100 eur minimlane kedze mam 3,5 eur denny limit.poradi mi niekto?
rickman
14.04.09,14:27
Radili sme ti minule, ze Google AdWords, eTarget a ine su jednoducho vyhodene peniaze. V kazdom pripade skus inzerovat cez facebook. Platis za kliknutie. Konverzie (prezretie/kliknutie) su mizerne ako pri vsetkych podobnych inzerciach, ale pocet zobrazeni stoji za to. A to nevravim o moznosti zacielenia, ktore nema konkurenciu. Tak ci tak, mna presla inzercia aj na facebooku :), ale niekde zacat treba.
padro
14.04.09,17:11
etarget vyhodene peniaze, ale na google podla mna treba byt ... a to ze su tie slova take drahe je napr. aj to ze mas silnu konkurenciu... ja mam na google za klik priemer 0.08 eura
Lucius-IL
15.04.09,05:42
no neviem, myslim ze na google treba byt a tiez este treba niekde dat reklamy
Lucius-IL
15.04.09,05:51
Padro pisal som ti vcera vecer sukromnu sprabu ale neviem ci ti dosla myslim ze mi pisalo ze mas plnu schranku,prislo ti nieco odo mna?
padro
15.04.09,07:20
Padro pisal som ti vcera vecer sukromnu sprabu ale neviem ci ti dosla myslim ze mi pisalo ze mas plnu schranku,prislo ti nieco odo mna?
neprislo, posielaj mi mail, tato schranka tu je na nic.
poisonkatka
15.04.09,13:29
mne ponukli reklamu na adresarfiriem.sk, aj na hyperinzercii...skus tam, za 3 mesiace 89 eur s tym, ze je to inzerat, tak sa to zobrazi..ja mam garantovanu 4. poziciu v urcitych mnou zvolenych kategoriach. apropo bolo mi povedane, ze clicky mozu byt narocky naklikane, len aby zadavatel reklamy platit...