PettaN
14.04.09,16:52
...v pravom slova zmysle to nie je podnikateľský nápad, ale možnosť vykonávať určitú činnosť použitím konkrétneho zariadenia, ktorej výsledok bude závislý od dopytu a možnostiach propagácie jednotlivca/firmy poskytujúcich danú službu.

O čo ide?
Ide o rýchle a definitívne odstraňovanie podzemných škodcov (akými sú napríklad krty) s okamžitým účinkom.

Charakteristika jednotlivca/firmy
Zariadenie sa obsluhuje veľmi jednoducho, preto nie je potrebné mať s ničím podobným žiadne skúsenosti. Stačí si to raz vyskúšať. Záujemca by mal mať auto a vedieť sa dopraviť za zákazníkom na vykonanie služby v rámci mesta a jeho okolia.

Dopyt
Dopyt je podmienený letným obdobím.

Rentabilita
Zariadenie je pomerne drahé a jeho návratnosť bude závisieť od ceny služby.


Myslím si, že by to mohlo mať úspech a hlavne, myslím si, že by na tom mohli byť úspešní aj ľudia, ktorí sa do toho pustia. Je síce zhoršená ekonomická situácia, no na čo je ľuďom trávnik, pokiaľ ho majú posiaty kopcami? A to ani nepíšem o golfových ihriskách.

Budem rada, pokiaľ sa k tomuto spustí diskusia. Bolo by tiež super, ak by ste napísali, koľko by ste boli ochotní dať za takúto službu.

Petra :)
Marína
14.04.09,16:46
Téma sa, podľa mňa, skôr hodí tu Inzercia (http://www.porada.sk/inzercia/index.php)
rickman
15.04.09,12:05
Krty by mali byt chranene. Ale nemyslim si, ze by s tym mal nejaky majitel zahrady problem :).
hanelie
15.04.09,12:11
O čo ide?
Ide o rýchle a definitívne odstraňovanie podzemných škodcov (akými sú napríklad krty) s okamžitým účinkom.:eek:
a ako s odstraňovaním najväčšieho škodcu tejto zemegule???
rickman
15.04.09,14:56
:eek:
a ako s odstraňovaním najväčšieho škodcu tejto zemegule???

Ty asi nemas zahradu co? :D
peba
15.04.09,15:10
Ak by som mal záujem, co stojí to zariadenie?
PettaN
16.04.09,05:10
Téma sa, podľa mňa, skôr hodí tu

Tak potom poprosím o presunutie.


:eek:
a ako s odstraňovaním najväčšieho škodcu tejto zemegule???

Hehe :---


Ak by som mal záujem, co stojí to zariadenie?

Sú dva druhy. Jedno 1790 druhé 1630. No teraz vážne začínam súhlasiť s Marínou, že sa to hodí viac do inzercie. Pardón :).
hanelie
16.04.09,05:27
Ty asi nemas zahradu co?
a veru mám / babkinu, / aj krtkov a ich kopčeky mám :D najmä v jahodách - ale zemičku rozhrniem a život ide ďalej:)
rickman
16.04.09,10:25
a veru mám / babkinu, / aj krtkov a ich kopčeky mám :D najmä v jahodách - ale zemičku rozhrniem a život ide ďalej:)

:) No dobre, ale teraz si predstav, ze mas pekny rovny pozemok a peknu rovnu travicku. Skratka ako na futbalovom stadione, len este ovela krajsiu. No a teraz ti tam zacne niekto robit kopce. Niekedy aj 12 za den. A mas po drahom travniku aj svojej robote.

Pokial totiz viem, tak tie rozne jedy a hluposti vobec nezaberaju - mam tiez pocit, ze tu na porade toho bolo popisaneho uz vela (ako bojovat proti krtom). Staci len hladat :).
Sabadka
16.04.09,10:38
:) No dobre, ale teraz si predstav, ze mas pekny rovny pozemok a peknu rovnu travicku. Skratka ako na futbalovom stadione, len este ovela krajsiu. No a teraz ti tam zacne niekto robit kopce. Niekedy aj 12 za den. A mas po drahom travniku aj svojej robote.

Pokial totiz viem, tak tie rozne jedy a hluposti vobec nezaberaju - mam tiez pocit, ze tu na porade toho bolo popisaneho uz vela (ako bojovat proti krtom). Staci len hladat :).
Nechaj tých krtkov na pokoji, čo je doma to sa počíta. Zúri kríza na celom svete, čo ty vieš na čo budú ešte dobré:cool:
Gabi03
16.04.09,10:41
Sú dva druhy. Jedno 1790 druhé 1630. No teraz vážne začínam súhlasiť s Marínou, že sa to hodí viac do inzercie. Pardón :).

Tak teraz je to zadarmo alebo nie? :eek::rolleyes::D
Marína
16.04.09,11:35
časť citátu:


Sú dva druhy. Jedno 1790 druhé 1630. No teraz vážne začínam súhlasiť s Marínou, že sa to hodí viac do inzercie. Pardón :).
Ja som to tušila, čo sa z toho vykľuje.;):D
rickman
16.04.09,13:25
Nechaj tých krtkov na pokoji, čo je doma to sa počíta. Zúri kríza na celom svete, čo ty vieš na čo budú ešte dobré:cool:

:D
PettaN
18.04.09,14:32
No celkom zaujímavé niektoré názory :). Nikto však nespomenul cenu, na ktorú som sa tiež pýtala.