Fany1000
14.04.09,19:38
Ahojte, viete už niekto výsledky výzvy na elektronizáciu a revitalizáciu MŠ? Bude to niekde zverejnené, či sa dozvieme, či sme "prešli" len vtedy, keď pošlú zmluvu o poskyznutí dotácie? Ak viete ako to chodí, tak sa ozvite. Ďakujem:-).
gabriela2579
15.04.09,05:33
Výber žiadostí odporučených na poskytnutie dotácie vykoná výberová komisia na výber,hodnotenie a finančnú podporu žiadostí v rámci programu „Elektronizácia a revitalizácia materských škôl 2009“ (ďalej len „ výberová komisia“). Návrh vybraných žiadostí na pridelenie dotácie predkladá výberová komisia na rozhodnutie ministrovi. Stanovisko ministra je konečné a nie je možné sa proti nemu odvolať.


Zoznam vybraných žiadatelov o poskytnutie dotácie a jej výška budú zverejnené na webovej stránke ministerstva do 15 dní od podpisu ministrom. Dotácia bude vybratým žiadatelom poskytnutá na základe písomnej zmluvy o poskytnutí dotácie, ktorú vypracuje ministerstvo.

A len môžme dúfať, že to bude čoskoro...:)
edu21
06.05.09,07:08
Dobrý deň, tak kedy už dudú tie výsledky???? :)
Neviem sa dočkať
mjarka
07.05.09,22:34
7.5.2009 spm sa zučastnila na 3. regionálnej konferencii IKT, na ktorej zaznela informácia, že hodnotili viac ako 600 projektov, mali veľmi ťažkú prácu, pretože projekty boli na veľmi dobrej a dobrej úrovni. Vybrané projekty sú v súčasnosti na podpise u p. ministra...
Fany1000
08.05.09,13:17
Joj, ako ste ma potešili svojimi príspevkami. Síce, nič konkrétne nevieme, ale aspoň som sa dozvedela, že aj ostatní čakajú. Ďakujem. A držím palce nám aj vám.
zeppka
21.05.09,06:24
Ahojte, ...ešte stále nič? Nevie niekto v akom štádiu je schvalovanie výziev a kedy sa dočkáme výsledkov?
wagner
21.05.09,10:59
Takto sa schvaľuje prideľovanie financií. Viď výpis z jednej zápisnice zo zasadnutia OZ nemenovanej obce
1. Informácia starostu obce o doručení Rozhodnutia o neschválení žiadosti o nenávratný finančný príspevok na projekt Obnova a modernizácia ZŠ v .......
Poslanec ............... – o nejaký čas by malo ministerstvo vypísať opätovné prijímanie žiadostí

Starosta obce – nevie v čom sa stala chyba, pretože sú školy ktoré sú menšie a s nižším počtom žiakov a tieto peniaze dostali.

J. Š. – má už avízo o tom, že nám prvú žiadosť zamietli. Pracuje sa už na novej žiadosti, projekty sa prerábajú zo slovenských korún na eurá. Približne za tri týždne sa budú podávať nové výzvy. Máme prisľúbené, že v tomto kole by nás mali na 110% už vybrať. Všetko sa použije v rámci pôvodnej žiadosti a nebudú ani žiadne ďalšie výdavky. Uistil poslancov o tom, že priebežne bude informovať starostu obce o priebehu ďalšieho postupu.
mimotemy keď máš známych, máš aj peniaze :mee:
zeppka
22.05.09,13:11
hmmmmm, ale máme stále čakať- a dokedy?, alebo si to máme dakde zisťovať?... potrebujeme to vedieť čo najskôr, lebo od toho závisia aj iné veci, ďakujem :-)
zeppka
25.05.09,08:11
Ako som tak bádala, zistila som nasledovné: Zodpovedné osoby predpokladajú, že výsledky výzvy by mali byť zverejnené na webe tento týždeň. Som zvedavá, či sa tak stane... Držme si teda palce, aby sme sa tam našli ;-)
Fany1000
26.05.09,16:15
:eek: Tak som na to čakala a teraz mám strach! Pripravujem sa na najhoršie, ale v kútiku duše cítim, že by som bola rada, keby to vyšlo. Ak budete vedieť niečo nové, dajte hneď vedieť:). Ja nám palce držím už od apríla!
gabriela2579
27.05.09,05:05
:eek: Tak som na to čakala a teraz mám strach! Pripravujem sa na najhoršie, ale v kútiku duše cítim, že by som bola rada, keby to vyšlo. Ak budete vedieť niečo nové, dajte hneď vedieť:). Ja nám palce držím už od apríla!

Držím každému palce ;)
Normálne každé ráno, keď zapnem počítač, prvé je, že navštívim stránku MŠ SR, či tam ešte nie je nič zverejnené.
Ale zatiaľ nič...:mee:
zeppka
27.05.09,07:31
no tak sme sa dočkali- na minedu- výzvy- region. školstvo- elektzr. a revit. mš sú už zverejnené schválené žiadosti... bohužiaľ my tam nie sme :-( a tiež som verila, že tam budeme :-((( tak mi to je ľúto, ale nevadí, možno nabudúce... ;-) dúfam, že aspoň vy sa tam nájdete :-) ahojte
zeppka
27.05.09,07:34
aňuša
27.05.09,10:38
.....bohužiaľ ani mi tam nie sme :-(
....... treba veriť, že raz aj nám naše projekty schvália....
gabriela2579
27.05.09,13:02
nižšie prikladám výsledky výzvy na elektronizáciu a revitalizáciu Materských škôl a aj školských jedální

...bohužiaľ, ani my sme tam neni...

zároveň gratulujem tým, ktorí uspeli...
wagner
27.05.09,13:45
A Vy ozaj veríte, že bez nejakého X.Y.:mad: budete úspešný? Ja nie, pretože viem ako to tam chodí. Poobzerajte sa po niekom, kto Vám tie peniaze zabezpečí, inak Vám zostanú iba oči pre plač :mee: za zbytočnú námahu. Žiaľ, na Slovensku to tak chodí.:eek::(
gabriela2579
27.05.09,15:08
No náhodou sme minulý rok dostali financie v rámci revitalizácie školských zariadení /školská jedáleň/ a to dokonca maximum 100 tis. Sk.
Fany1000
27.05.09,18:40
No, už by sa mohol ozvať aj niekto, kto tam je:o. Ale, je mi ľúto, ja to nie som. Patríme medzi tých, čo neuspeli. A neviete, asi neposielajú vyrozumenia, že prečo projekt neprešiel, čo? To by mali plné ruky práce do ďalšej výzvy, však??? No nič, ostáva len dúfať, že raz... Mňa dnes vysmiali, že som naivka, ak som si myslela, že 1. projekt napíšeme a hneď by som chcela uspieť:D. No, je fakt, že som. Tak sa majte a vy, čo ste uspeli, nech vám tie počítače a iné získané veci slúžia ako sa najlepšie dá. Fakt vám to prajem.
kysučanka
27.05.09,19:10
Začína to byť skutočnou záhadou, ktoré projekty prešli! Aj keď neprispievam do tejto diskusie, pravidelne ju sledujem a bola som si 100% istá, že to vaše nadšenie a záujem o vec bude vyvážené úspechom. Asi sa tej mojej naivity nezbavím, realita je o inom!
BABYstar
28.05.09,13:56
Aj my sme sa trápili a čakali na správy.Ale už sme zistili pri písaní druhého projektu, že bez vplyvnej osoby je to zbytočná námaha.To nám potvrdil pracovník čo s tým robí.Aj iné školy čo dávali projekty s iným zameraním museli často cestovať do Bratislavy intervenovať, aby mali šancu.Je to .......ale čo už, musíme si zvykať aj na takéto praktiky.
mjarka
01.06.09,04:55
edu21
02.06.09,18:45
Škoda, ani my nič.............A tak sme sa snažili::))(((