ramonez
14.04.09,20:37
Zdravim Vas.

Rad by som vyuzil niektory z e-shopov na nakup chladnicky. Predtym by som si vsak chladnicku najprv okukal v niektorom kamennom obchode no je problem taky najst. Jedna sa mi o Whirlpool ARC 7299 IX. Neviete poradit, kde by som ju vedel najst - KE a PO kraj.
Vdaka
velvet
14.04.09,19:15
Zabehni do obchodu a spýtaj sa predavača či ju náhodou nemajú. A môžeš okukávať ;).
Ešte som nepočula o nikom kto by mal "okukané" kde aké typy elektrospotrebičov predávajú...to by bol určite zaujímavý koníček... :D
charonme
15.04.09,09:29
chladnicky mavaju vystavene napr. v nay alebo tpd.

ja mam 6708 ktora je dost podobna (iba mensia o 1 policku) a vadia mi na nej tieto veci:
- ovladanie neukazuje cas ani aktualnu teplotu, iba cielovu teplotu termostatu
- je dost hlucna
- do horneho mraziaceho suplika sa takmer neda dostat bez jeho uplneho vytiahnutia
- mraziace supliky treba velmi dokladne a pracne zatvarat nadoraz aby sa dali zatvorit dvere
- parkrat sa stalo ze po skonceni vypadku elektriny nenaskocila chladnicka spet ale sa uplne vypla
- dvere sa dost tazko otvaraju (to by malo byt asi pozitivum ze dobre izoluju?)
- teraz lutujem ze som nekupil radsej nieco s "nulovou zonou", ale tie chladnicky boli uz hrozne drahe

btw predavac tusim v tpd alebo nayi ma presviedcal ze existuje len "nerezova" a ze biela sa neda zohnat. ja som kupil bielu cez nejaky eshop :)
ramonez
19.04.09,18:05
Jaaj, jasne, v obchode som bol a nie len v jednom, v malom ci velkom, no ten vyber je podla mna bohuzial biedny :-( Samozrejme, nie kazdy musi mat vsetko okukane, ja len ci sa nahodou nenajde niekto, co by s takym typom prisiel do styku "face to face" :-)
arizona
19.04.09,18:23
Ja keď idem kupovať nejakú techniku, zvačša si objednám katalóg https://www.triangel.sk/
Pekne dom v kľude si poropovnávam parametre a všetko ostatné,porozmýšľam, vylučujem pokým nemám vybraté 1-3 kusy...
Do obchodu chodím už "nabitá informáciami" a spresnou požiadavkou. :D
Aspoň sa mi nemôže stať, že mi niekto núti niečo, čo nechcem,alebo,čo im dlho stojí na sklade:);)
iriska
21.04.09,05:50
Ja nenakupujem už vopred odsledované spotrebiče, lebo by sa mohlo stať, že budem behať po obchodoch tri týždne s tým, že veď zajtra ich dostaneme, a to všetko len preto lebo chcem takú chladničku a žiadnu inú.

Normálne prezriem 2-3 obchody a vyberiem si cenovo, kvalitatívne a energeticky pre mňa najvyhovujúcejšiu.