Maurícius
15.04.09,12:31
Spravili sme jednu vec,že sme nezaplatili posledný štvrťročný preddavok na daň /4/2008/.Z daňového volala,že sa to musí zaplatiť.V daňovom mu ešte aj vracajú z tých 3-och zaplatených štvrť. preddavkov.Musíme to teda zaplatiť,alebo je výhodnejšie zaplatiť penále.A keď to zaplatíme,tak to potom zase vrátia?Logicky mi to nejako nesedí.Ďakujem.
Maurícius
15.04.09,11:07
Prosím,nik nevie poradiť?
SMatilda
15.04.09,11:53
Nuž akokoľvek to znie prihlúpo ale podľa zákona ste mali zaplatiť aj keď ste vedeli že budete mať preplatok. Preplatok na daň sa platí na jeden účet a samotná daň asi na druhý preto im to tam chýba a systém im to pýta. Ja by som zaplatila.:(:)
veronikasad
15.04.09,11:57
Spravili sme jednu vec,že sme nezaplatili posledný štvrťročný preddavok na daň /4/2008/.Z daňového volala,že sa to musí zaplatiť.V daňovom mu ešte aj vracajú z tých 3-och zaplatených štvrť. preddavkov.Musíme to teda zaplatiť,alebo je výhodnejšie zaplatiť penále.A keď to zaplatíme,tak to potom zase vrátia?Logicky mi to nejako nesedí.Ďakujem.
Nechýba im náhodou preddavok za I.Q.2009 - ak sa jedná o FO ? Preddavkové obdobie začína II. Q a končí I.Q. nasl. roka
Maurícius
15.04.09,13:00
Ďakujem za pomoc.Je to ako píšete a aj som si to už vybavila s kompetentnou na úrade.Je to ok.Ešte raz vďaka.