baska149
15.04.09,20:58
Dobry den potrebovala by som poradit momentalne som na gympli Gymnazium Jana Amosa Komenskeho celkom okej skola len ide to s nou dole vodou.. no o tom potom nevadi potrebujem poradit co sa tyka vysokej skoly chcem ist na architekturu a bytovy dizajn mam vvybrate nejake tie skoly len newem co a jak co mi nato treba nejaku vytvarku alebo niecoo?? nejaku odbornu skolu..?? vem ze ist z gmpla ktory nie je zamerany na fyziku matiku a podobne predmety co mi treba je dost tazke len chcem s tym azcat skor ako neskoro aby som si to neskor neztazila.. za rady vopred dakujem..:):rolleyes:
danushka
15.04.09,20:22
Nuž dievča zlaté,
ak rozmýšľaš nad výberom vysokej školy so zameraním na architektúru a bytový dizajn, už teraz začni byť kreatívna.
Mr.Google ponúka na výber skoro všetko - treba len googliť, googliť a ešte raz googliť, nebyť pohodlným a čítať.
Čo tak zavolať priamo aj na vysokú školu a nechať sa prepojiť na kompetentného a vyspovedať ho ?
Marína
15.04.09,21:55
Danushka, síce som s tebou súhlasila, ale ťažko sa stať kreatívnym googlením. Už z takto položenej otázky, prepáč Baška, mám pochybnosti, či je to pre teba to pravé orechové. Necítim z nej zanietenie pre vec a ak si doteraz kreatívna nebola, ťažko sa to zmení zo dňa na deň. Nedaj sa však mnou odradiť, možno som sa na to pozrela zo zlého uhla. Posudzujem len podľa toho, že jedného umelca mám doma.
industry50
18.06.09,12:56
ahoj... este mozes otestovat svoje schopnosti na nejakych interaktivnych kurzov... v Londone ich je vela... alebo na 'dizajndot.sk'