aussiegirl
17.04.09,13:14
ahoj! vedel by mi niekto poradit chladnicku, ktora ma vyrobnik ladu (vnutorny alebo vonkajsi)? ZIAL chladnicka americkeho typu (dvojdverova) s mi nezmesti do kuchyne :-(((( , ale dost mi zalezi na takejto funkcii spotrebica. dakujem!!!
Chobot
17.04.09,11:33
ahoj! vedel by mi niekto poradit chladnicku, ktora ma vyrobnik ladu (vnutorny alebo vonkajsi)? ZIAL chladnicka americkeho typu (dvojdverova) s mi nezmesti do kuchyne :-(((( , ale dost mi zalezi na takejto funkcii spotrebica. dakujem!!!

Čo poznám, tak taký klasický výrobník ľadu majú len tie americké dvojdverové chladničky (keď som pred rokom pozeral modely, tak som takú nevidel). Ale možno už niekto začal s výrobou. Treba pokukať internetové obchody.
Pezinčan
17.04.09,13:30
aj ja som velmi chcel chladnicku s takouto funkciou. avsak tiez ma odradilo, ze ju maju len tie americke typy :( ale ja si myslim ze tieto typy chladniciek su velmi pekne, ale tiez si ich nemozem dovolit, kvoli tomu ze su take velke, co je skoda... ja myslim, ze ak chces chladnicku s vyrobnikom ladu, da sa kupit americka chladnicka aj mensich rozmerov, ktora je len o nieco vacsia ako tie nase... jednu taku som videl aj s televizorom zabudovanym, no to je asi uz moc :D