kittike23
17.04.09,18:08
dobry den zamestnala som sa od 15.4.2009, mala by som ist s dietatom na kupele este neviem kedy.
zamestnávatel ako ma bude evidovať ked nebudem pracovat budem na lieceny so synom 28 dni preč?

mám nárok na nejaké peniazky? alebo to bude neplatená dovolenka? alebo čo?
prosím mzdové účtovnícky poradte. dakujem.

ps. termín este neviem.
mzdarka renca
17.04.09,20:55
dobry den zamestnala som sa od 15.4.2009, mala by som ist s dietatom na kupele este neviem kedy.
zamestnávatel ako ma bude evidovať ked nebudem pracovat budem na lieceny so synom 28 dni preč?

mám nárok na nejaké peniazky? alebo to bude neplatená dovolenka? alebo čo?
prosím mzdové účtovnícky poradte. dakujem.

ps. termín este neviem.

Pôjdeš na OČR, prvých 10. dní ti platí 55% z DVZ soc. poisťovňa. Ak OČR trvá viac ako 10 dní, dochádza k prerušeniu povinného poistenia v zmysle § 26 Zákona o soc. poist. č. 461/2003. Zamestnávateľ ťa od 11. dňa odhlási zo zo SP, t.z., že nebudeš v tomto období nemocensky a dôchodkovo poistená.
kittike23
18.04.09,11:39
ok dakujem pekne.
bv_alexandra
01.07.09,06:38
Pôjdeš na OČR, prvých 10. dní ti platí 55% z DVZ soc. poisťovňa. Ak OČR trvá viac ako 10 dní, dochádza k prerušeniu povinného poistenia v zmysle § 26 Zákona o soc. poist. č. 461/2003. Zamestnávateľ ťa od 11. dňa odhlási zo zo SP, t.z., že nebudeš v tomto období nemocensky a dôchodkovo poistená.
Takže nové informácie ohľadom OČR a kúpelnej liečby. OČR sa nedáva na kúoeľnú liečbu dieťata. Na toto sa vraj trošku pozabudlo pri schvaľovaní zákona. Pani Dr. mi odporučila volať na SP, no tam mi povedali to isté. Jediná možnosť - dovolenka, neplatené voľno, náhradné voľno - alebo OČR ale neplatená. ;):)
Tým pozdravujem našich zákonodarcov. Je to neskutočné, aké nedostatky máme v legistlatíve. :rolleyes: