iveta3
18.04.09,11:58
Prosim o radu!
S handycam Sony DCR-HC44 som si nahral dovolenku.Ponavrate som to stiahol na DVD recorderi Sencor na dvd.Po case som kazetu pretocil takze zaznam mi ostal iba na dvd.Na navsteve som chcel prehrat dvd na notebooku
Toshiba (Windows Vista home premium)a mechanika nedokazala nacitat dvd.
Program hlasil vyuzete miesto na disku 0,volne mieto na disku 0.Poradte co mam urobit aby dvd sa dalo prehrat aj na pocitaci.Dakujem
Chobot
18.04.09,19:13
Prosim o radu!
S handycam Sony DCR-HC44 som si nahral dovolenku.Ponavrate som to stiahol na DVD recorderi Sencor na dvd.Po case som kazetu pretocil takze zaznam mi ostal iba na dvd.Na navsteve som chcel prehrat dvd na notebooku
Toshiba (Windows Vista home premium)a mechanika nedokazala nacitat dvd.
Program hlasil vyuzete miesto na disku 0,volne mieto na disku 0.Poradte co mam urobit aby dvd sa dalo prehrat aj na pocitaci.Dakujem

Treba skúsiť iný komp, či tam mechanika zoberie DVD. AK nie, treba to vyskúšať na tom, kde to bolo napálené. Je možné, že pri napaľovaní nebol uzatvorený disk, vtedy sa stáva, že iné mechaniky nedokážu potom disk prečítať.
iveta3
20.04.09,16:08
Na dvd recorderi mi to hra.Skusal som to uz na troch komp-och a nikde mi to nechce nacitat.Ako na dvd recorderi uzavriet disk?
Chobot
21.04.09,05:58
Na dvd recorderi mi to hra.Skusal som to uz na troch komp-och a nikde mi to nechce nacitat.Ako na dvd recorderi uzavriet disk?

Niekde v menu pri napaľovaní bude uzatvorenie disku. Keby si napísal značku a typ rekordéra, dalo by sa to vyhľadať v návode.
iveta3
28.04.09,15:46
Dakujem Chobot!
Nasiel som v navode na pouzitie DVD recordera uzavretie discu.Aj ked je to tam opisane strasne komplikovane.Ale uz mito hraje aj na pc aj na notebooku.Este raz diky!:)