janulka307
19.04.09,08:19
ahoj.poradi niekto ako odstranit sekanie zvuku pri prehravani dvd cez windows media player?pri napalenom dvd je to v pohode ale ako nahle chcem prehrat dvd z casopisu ktore dostat bezne kupit tak to strasne seka.dakujem.
Chobot
19.04.09,16:58
ahoj.poradi niekto ako odstranit sekanie zvuku pri prehravani dvd cez windows media player?pri napalenom dvd je to v pohode ale ako nahle chcem prehrat dvd z casopisu ktore dostat bezne kupit tak to strasne seka.dakujem.

V prvom rade skús iný prehrávač. Na nete je veľa free DVD playerov.

Ak to aj s tými bude sekať, problém môže byť v spôsobe pripojenia DVD mechaniky, kde je tok dát pomalý a nestíha čítať DVD disk. Najlepšie je mať DVD mechaniku so SATA pripojením.
buchač
19.04.09,17:20
V prvom rade skús iný prehrávač. Na nete je veľa free DVD playerov.

Ak to aj s tými bude sekať, problém môže byť v spôsobe pripojenia DVD mechaniky, kde je tok dát pomalý a nestíha čítať DVD disk. Najlepšie je mať DVD mechaniku so SATA pripojením.

Niekde som bol spomenul , veľmi jednoduché ovládanie , plno jazykov - aj čeština ....
Prehraje všetko krížom krážom , od hudby až po video - na formáte nezáleží .
Ide aj pod Wistou .

http://kmplayer.en.softonic.com/
charonme
20.04.09,03:33
vsetky napalene dvd prehrava v poriadku? kolko napalenych dvd ste skusili? vsetky dvd z casopisov sekaju? kolko dvd z casopisov ste skusili? skusili ste to dvd z casopisu skopirovat a napalit?
janulka307
20.04.09,13:03
je dost tych dvd z casopisov co som skusala a vsetky sekaju.napalene dvd idu v pohode.skusim stiahnut iny program na prehravanie dvd a uvidim ci to bude stale takto.dakujem
PotPalo
21.04.09,08:22
Problém môže byť aj v dvd mechanike. Napálené sú zvyčajne DVD5 (4,7 GB), a originály sú buď DVD5 alebo častejšie DVD9 (viac ako 4,7 GB - "dvojvrstvové"). Je možné, že tieto dvojvrstvové mechanika zle prečíta.

Tiež bývajú chránené proti kopírovaniu, niektoré až tak dobre, že mi nešli prehrať ani na staršom, ani na úplne novom dvd playeri...