pucifalek
19.04.09,14:25
ahojte. máme dilemu ohľadne krytiny. prosím Vás ak máte niekto použitú krytinu Rukki alebo Metrotile, poraďte. neboli s tým problémy, nevidíte po nejakom tom roku zmenu čo sa týka farby alebo niečo podobné. Poraďete náám. sklon strechy máme iba 10°a v zadnej časti máme delenú strechu a tam je strecha 20°.ďakujem
notify
19.04.09,12:31
no, neviem, ci Ta nesklamem - ja by som neriesil ani Metrotile, ani Rukki, skor by som použil Bramac.
tromso
25.04.09,15:37
Bramac pri sklone strechy 10 stupnov? Na to by som zaruku nedal.
legolas
26.04.09,08:34
ahojte. máme dilemu ohľadne krytiny. prosím Vás ak máte niekto použitú krytinu Rukki alebo Metrotile, poraďte. neboli s tým problémy, nevidíte po nejakom tom roku zmenu čo sa týka farby alebo niečo podobné. Poraďete náám. sklon strechy máme iba 10°a v zadnej časti máme delenú strechu a tam je strecha 20°.ďakujem

.... ja mám strechu pokrytú krytinou RUKKI a som s ňou max. spokojný. Je stále aj po roku taká ako by som ju mal teraz. Myslím, že na taký sklon strechy ako píšeš nepripadá iný druh krytin iba odľahčených.
dumap
29.04.09,08:59
ja som pred dvoma rokmi tiež dávala na strechu rukki, hlavne z dôvodu, že išlo o rekonštrukciu staršieho domu a krytina je odľahčená oproti bramacu alebo tondachu a pod. a zaujala ma záruka 50rokov. zatiaľ som si nevšimla žiadnu zmenu ale možno je to ešte krátky čas.
mathiasja
14.05.09,12:52
Pozor na tu zaruku!!! Precitali ste si na co sa vztahuje a na co nie? Tak sa na to schvalne pozrite a ze to nie je az tak zaruka ako ju propaguju. Podobne ako je 30 rocna zaruka na Bramac, staci sa pozriet na niektore Bramac strechy po 10 rokoch a uvidite na co by sa mala zaruka vztahovat... lenze to Vam malo kto z predajcov povie...
anita232
05.09.16,09:40
Ahoj. Určite Ruukki. Kedysi boli Metrotile veľmi dobrý, ale v poslednej dobe nič moc. Ja som od nich kupovala strechu na dom. Najprv mi narátali menej materiálu, potom mi chýbajúce časti dodávali 2 meisace a mala som diery v streche. Všetko mi zamoklo a reklamáciu zamietli.