MEGY2005
20.04.09,08:07
Pred 2 mesiacmi som sa rozhodla pre kúpu novej práčky.Všetko by bolo O.K. keby sa u mňa nezišli naraz dve práčky.V máji mám narodky a dostala som ako dar práve toto.Práčku mi moje deti kúpili už pred dvoma mesiacmi a malo to byť prekvapenie.No a teraz je!!!Mám dve super práčky a neviem čo s tým.Poradťe ak viete.Môžem vrátiť jednu z nich ako nepoužitú a úplné novú ,len jej chýba drevený obal nazad do obchodu?Nemám s podobnými vecami skúsenosti a tak by som rada mala v rukách nejaký argument ,ktorý by obstál.Ufff. Vdaka. Megy2005
ivka70
20.04.09,06:16
Treba sa spytat priamo v obchode.
Nemaju ziadnu povinnost, zobrat ten tovar spat, ale mozu to urobit.
Mozu sa s tebou dohodnut, ze si v tej cene vyberies nieco ine.
Mozu ti dokonca vratit peniaze.

Je to na ich dobrej voli, ale obcas to obchody robia. Najma vacsie.

Inak ti zostava jedine inzerat a predaj.
Chobot
20.04.09,06:47
Pred 2 mesiacmi som sa rozhodla pre kúpu novej práčky.Všetko by bolo O.K. keby sa u mňa nezišli naraz dve práčky.V máji mám narodky a dostala som ako dar práve toto.Práčku mi moje deti kúpili už pred dvoma mesiacmi a malo to byť prekvapenie.No a teraz je!!!Mám dve super práčky a neviem čo s tým.Poradťe ak viete.Môžem vrátiť jednu z nich ako nepoužitú a úplné novú ,len jej chýba drevený obal nazad do obchodu?Nemám s podobnými vecami skúsenosti a tak by som rada mala v rukách nejaký argument ,ktorý by obstál.Ufff. Vdaka. Megy2005

Predajca nie je povinný zobrať tovar od spotrebiteľa späť, je to jeho dobrá vôľa. Treba sa informovať u predajcu, či ponúka možnosť vrátenia nepoužívaného tovaru, niektorí to majú (napr. NAY, ale len do 14 dní od kúpy - viď podmienky z ich stránky:

Nie všetko sa dá vyskúšať priamo v predajni, našťastie to však ani nie je potrebné. Ak do 14 dní od nákupu zistíte, že tovar je v nejakom ohľade nefunkčný, jednoducho ho vymeníme za iný, alebo vám vrátime peniaze.
Taktiež sa môže stať, že dostanete darček, ktorý nebol vybratý najšťastnejšie. Nemusíte ho darovať ďalej. Aj v takomto prípade vám vieme pomôcť. Do 14 dní vám bez udania dôvodu vymeníme u nás zakúpený, ešte nepoužívaný tovar.
Potrebujete k tomu doklad o zaplatení, záručný list, návod a tovar zabalený v originálnom obale. Obal sa skladá z polystyrénu, fólie a škatule. Táto služba platí iba vtedy, ak ste si nepotvrdili záručný list do 14 dní - výnimku tvorí veľká biela technika. Bližšie informácie nájdete v Reklamačnom poriadku.)

Pokiaľ si to kupovala cez internetový obchod, tak tam máš zo zákona možnosť do 7 dní odstúpiť od kúpnej zmluvy bez uvedenia dôvodu. Vrátia ti všetky peniaze.

Ak je tomu už dlhšie, čo si to kúpila, tak jedine predať práčku na inzerát za lacnejšie.