Waldo
20.04.09,12:01
Dobrý deň,

touto cestou by som Vás chcela poprosiť o radu :

V decembri 2008 naša firma kúpila rozostavaný rodinný dom s pozemkom za účelom, že ho dokončí a predá do mája 2009. Rozostavaný RD i pozemok je k 01.01.2009 zaúčtovaný na účte 042. Všetky náklady - materiál je taktiež zaúčtovaný na účte 042 a nie na 501. Je to takto správne?

Kedy a či vôbec to preúčtujem (zaradím) na 021/042 a 031/042? Po kolaudácii? Pri predaji?

Ďakujem Zuzana
Waldo
20.04.09,10:08
A ešte niečo.

Kupno-predajná zmluva sa uzatvorila 19.12.2008 ale kataster to prepísal na firmu až 30.03.2009.
adato
21.04.09,11:44
Pri kúpe nehnuteľností záleží účtovanie (dátum) od prevzatia nehnuteľnosti od predávajúceho a nie od zápisu do katastra. Pozemok môžte zaradiť do majetku. Dom zaradíte až po ukončení stavby, keď obdržíte od Úradu životného prostredia Kolaudačné rozhodnutie, alebo rozhodnutie o predčasnom alebo dočasnom užívaní stavby. Ak by ste dom predali skôr ako obdržíte tieto rozhodnutia, zaúčtujete odpredaj priamo z obstarania.
Waldo
22.04.09,11:45
A prosím Vás daň z nehnuteľnosti za 2009 môžem zaúčtovať priamo do nákladov, ak nemám dom v majetku firmy? Alebo na 042.

Ďakujem.
adato
22.04.09,17:10
Daň z nehnuteľnosti nie je súčasťou nákladov na obstaranie. Predpokladám, že ju budete platiť zatiaľ za stavebný pozemok, kým dom ešte nie je dokončený, skolaudovaný a zapísaný na katastri? Pozemok kľudne zaraďte do majetku.
Waldo
29.04.09,06:40
ďakujem

Zaradím teda pozemok k 30.03.2009 do majetku firmy nasledovne?

1.348.800,- Sk, čo je 44771,96 € (suma z kúpno predajnej zmluvy)
zaúčtujem na 031/042 - zaradenie do používania?

Keď dokončíme dom (pribl. v 10/2009) tak ho s pozemkov určite predáme. Takže má to význam, aby som ho zaradila do majetku?
adato
29.04.09,11:57
Ak má účtovníctvo verne zobrazovať skutočnosť, tak by ste pozemok mali zaradiť. Už aj s ohľadom na daň z nehnuteľností, ktorú budete mať v nákladoch.
zlatica76
29.04.09,12:30
Zabudlo sa tu na tú najdôležitejšiu vec - aký bol zámer firmy, keď kupovala rozostavajú budovu? Aký je predmet podnikania firmy? Je predmetom nákup a predaj nehnuteľností?

Pokiaľ je predmetom podnikania firmy nákup a predaj nehnuteľností, a rozostavaný dom ste kúpili ako "tovar", ktorý neskôr predáte (teda, v tomto prípade ako "materiál"), tak sa malo účtovať cez účtovnú triedu 1 - zásoby a nie cez účtovnú triedu 0 - Majetok.

Uvedomte si podstatu tohto účtovného prípadu - nekúpili ste dlhodobý majetok (neobstarali ste si ho pre vlastnú potrebu) ale kúpili ste niečo, čo zhodnotíte a ďalej predáte.

Podľa mňa sa to týka aj pozemkov. Síce zaplatíte daň z pozemku, ktorý vlastníte, ale nie je to pozemok, ktorý ste si kúpili za účelom podnikania na ňom, ale za "špekulatívnym" účelom. Tento pozemok by teda nemal byť v triede 0. Nikde v postupoch nie je napísaná súvislosť medzi miestnymi daňami a zaradeným majetkom.
Waldo
05.05.09,12:12
Tak teda pozemok, ako ste mi poradili, som zaradila nasledovne

031/042 a daň z nehnuteľnosti na účet 532/345.

Ak tento pozemok budem s rozostavaným domom onedlho predávať , tak pozemok zaúčtujem nasledovne 541/07x a vyradenie 07x/031?

Ostal mi ešte na účte 042 rozostavaný rodinný dom. Na tento účet hádžem i všetky náklady - tehly, dosky, okná. Takže žiadna 501?

Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za ochotu ale mám v tom mišung.
zlatica76
05.05.09,13:30
Dlhodobý majetok je preto dlhodobý, lebo účt. jednotka si ho kúpila za účelom používania viac ako 12 mesiacov.

To čo ste tu napísali sa nezhoduje so základnou definíciou - spoločnosť majetok nepoužíva, ani nebude používať a chce sa ho zbaviť skôr ako za 12 mesiacov = podľa mňa ide o zákazkovú výrobu. Prosím prečítajte si poriadne postupy účtovania a nesnažte sa silou-mocou dávať RD do DLHODOBEHO majetku firmy, ak to dlhodby majetok nie je!
betka
05.05.09,18:07
Musím sa sem zarýpať, pretože mám námietky k príspevkom:

Postupy účtovania: par. 32/2/b-ak je majetok obstaraný na základe kúpnej zmluvy, vlastnícke právo sa nadobúda povolením vkladu do katastra nehnuteľnosti.
Dôležité je zistiť, kedy ste obdržali štampel od úradu, štampel je v pravom hornom rohu a je označený ako návrh na vklad: dňa.....

Ak máte štampel návrhu na vklad v roku 2009, zaradíte do používania v roku 2009, ak ste ho získali v roku 2008, zaradíte v roku 2008.

Vlastnícke právo k nehnuteľnosti sa nenadobudne nejakou kúpnou zmluvou. Postupy mi hovoria, (nejdem zaťažovať rozpisovaním....). Návrh na vklad do katastra môže byť zamietnutý, takže kúpna zmluva mi je nanič.

Ďalia poznámka:
UJ predpokladá, že majetok dokonči a predá v máji.

Postupy účtovania mi v jednom zázračnom par. 33/7 hovorí, že na účte 042 sa účtuje i DHM obstaraný na účely jeho predaja, na ktorom sa bude vykonávať TZ.:);)


Dlhodobý majetok je preto dlhodobý, lebo účt. jednotka si ho kúpila za účelom používania viac ako 12 mesiacov.

To čo ste tu napísali sa nezhoduje so základnou definíciou - spoločnosť majetok nepoužíva, ani nebude používať a chce sa ho zbaviť skôr ako za 12 mesiacov = podľa mňa ide o zákazkovú výrobu. Prosím prečítajte si poriadne postupy účtovania a nesnažte sa silou-mocou dávať RD do DLHODOBEHO majetku firmy, ak to dlhodby majetok nie je!

:---:---:---:---:---:D:), ano čítame postupy a máme par. 33/7