luk.y89
20.04.09,15:03
Potrebujem surne nove tlacivo o hladani zamestnania pre UPSVAR 27. idem na urad a niekde som ho stratil.
Ale nie to kde stacila peciatka podpis a osobne udaje ale to nove co je teraz.
Ak by to niekto mal bol by som velmi vdacny.
Co by sa stalo keby som ho nedoniesol? ked som zamestnany na dohodu aj tak by ma vyradili? zda sa mi to zbytocne stale im to nosit.
Dakujem za ochotu
mzdarka renca
20.04.09,13:05
akú výšku odmeny zarobíš na dohodu mesačne, ak je to do 131,65€, tak ťa nevyradia z evidencie.
luk.y89
20.04.09,13:13
akú výšku odmeny zarobíš na dohodu mesačne, ak je to do 131,65€, tak ťa nevyradia z evidencie.
sa mi zda ze nemozem zarobit viac ako 65% zivoneho minima tak podla toho robim aby som to nepresiahol...len stale musim nosit aj to potvrdenie o hladani zamestnania aj ked v podstate mam. a ked so sa pytal ci to musim nosit aj tak, tak mi povedali ze musim inak ma vyradia z evidencie. neviem co je pravda
betka631
20.04.09,13:45
Ak si stratil tlačivo tak sa môžeš preukázať, že si hľadáš zamestnanie aj kópiou žiadosti do zamestnania.Ak pošleš emailom tak vytlačíš aj pre ÚPSVR, ak poštou..tak kópiou + priložíš podací lístok.

Priložím tlačivo, len neviem či pomôže :)
veronikasad
20.04.09,14:08
sa mi zda ze nemozem zarobit viac ako 65% zivoneho minima tak podla toho robim aby som to nepresiahol...len stale musim nosit aj to potvrdenie o hladani zamestnania aj ked v podstate mam. a ked so sa pytal ci to musim nosit aj tak, tak mi povedali ze musim inak ma vyradia z evidencie. neviem co je pravda
Ak si evidovaný ako uchádzač o zamestnanie, musíš si plniť povinnosti voči UPSVaR /jednou z nich je aj predkladanie potvrdenia o hladaní zamestnania/. Štát za teba platí zdravotné poistenie.

Ak máš trvalejšie zamestnanie na dohodu a nechceš chodiť na úrad práce, daj sa vyradiť z evidencie. V zdr. poisťovni sa ale musíš prihlásiť ako samoplatitel.
luk.y89
20.04.09,14:27
ja sa praveze nechcem odhlasit z uradu...len potrebujem zohnat to tlacivo
Xanti
20.04.09,14:32
Potrebujem surne nove tlacivo o hladani zamestnania pre UPSVAR 27. idem na urad a niekde som ho stratil.
Ale nie to kde stacila peciatka podpis a osobne udaje ale to nove co je teraz.
Ak by to niekto mal bol by som velmi vdacny.
Co by sa stalo keby som ho nedoniesol? ked som zamestnany na dohodu aj tak by ma vyradili? zda sa mi to zbytocne stale im to nosit.
Dakujem za ochotuVyrieš to jednoducho, vidím že máš net. Tak si nájdi na profesii pracovnú ponuku, vytlač ju a napíš žiadosť do zamestnania mailom a pošli im to tam .. a vytlač. Tieto dva papiere nahradia to potvrdenie čo si stratil. :D
veronikasad
20.04.09,14:47
ja sa praveze nechcem odhlasit z uradu...len potrebujem zohnat to tlacivo
tlačivo z prílohy prísp. č. 4 nie je dobré ?
luk.y89
20.04.09,14:58
tlačivo z prílohy prísp. č. 4 nie je dobré ?


neni to presno to co som dostal na urade tak neviem ci mi to zoberu :confused:, ak sa nenajde nikto kto ma tak si budem musiet poradit aj s tym nejako.
dopravca
20.04.09,15:11
Ja ho mám, len ho neviem prilepiť na poradu. A keď ho preskenujem, stane sa že mi ho vytlačí v inej veľkosti. Keď si ho vieš upraviť, pošli mi emailovú adresu a pošlem Ti ho.
luk.y89
20.04.09,15:14
Ja ho mám, len ho neviem prilepiť na poradu. A keď ho preskenujem, stane sa že mi ho vytlačí v inej veľkosti. Keď si ho vieš upraviť, pošli mi emailovú adresu a pošlem Ti ho.


Poslal som ti Sukromnu spravu aj s emailom. diky moc
dopravca
20.04.09,15:47
Je normálne, že také malé tlačivo má 14,5MB? Neviem, či to prešlo.
luk.y89
20.04.09,15:47
Poslal som ti Sukromnu spravu aj s emailom. diky moc


Je to normalne ked si to naskenoval vo formate .tif max rozliseni :)


To aj tak nieje to tlacivo ktore potrebujem, to je potvrdenie o zarobkovej cinnosti (toto tiez musim nostit ale to mam doma) , ja potrebujem potvrdenie o hladani zamestnania (to som stratil).....
nevadi dakujem za ochotu a ak by sa niekto nasiel kto ma POTVRDENIE O HLADANI ZAMESTNANIA tak napiste dakujem
dopravca
20.04.09,15:51
Tak ešte raz, mal som ho zle označené..

..ešteže som Ti neposlal niečo súkromné
luk.y89
20.04.09,16:01
Tak ešte raz, mal som ho zle označené..

Heh to by bolo horsie :-d

Noooo jasne to je presne ono.....Velmi pekne dakujem za ochotu
Dik
kattka.c
23.04.09,06:48
prosim nema niekto nove "potvrdenie o hladani zamestania"? taka A5 ... dakujem
zlizajko
12.05.09,11:05
prosím ťa mne ukradli tašku aj s tlačivom, pošli mi ho prosím
Vicki
07.07.09,10:18
Chcela by som poprosiť, nemohol by mi niekto poslať tlačivo potvrdenie o hľadaní zamestnania??? Súrne ho potrebujem. Ďakujem,
Tweety
07.07.09,10:28
Chcela by som poprosiť, nemohol by mi niekto poslať tlačivo potvrdenie o hľadaní zamestnania??? Súrne ho potrebujem. Ďakujem,
Keď sa pozrieš na prísp. č. 4., tam je jedno priložené. Stačilo len pohľadať.:)
betka631
08.07.09,07:57
Chcela by som poprosiť, nemohol by mi niekto poslať tlačivo potvrdenie o hľadaní zamestnania??? Súrne ho potrebujem. Ďakujem,

Asi potrebuješ takéto:
mainline
25.09.09,08:12
Asi potrebuješ takéto:

ano toto je nové tlačivo, ale v tejto kvalite sa vytlačiť a použiť nedá :(. Nájde sa niekto kto to zoskenuje v lepšej kvalite?
bene58
30.09.09,10:12
Staci vytlacit na A4 a potom len otocit a znova.