Mirkaska
13.07.05,16:41
Ahojte,

prosím Vás, je možné preplatiť zamesnancovi služobné telefonovanie z vlastného súkromného mobilu? Na konci fakturačného obdobia by zamestnanec predložil rozpis hovorov s označením tých, ktoré sa týkali práce. Celková suma by sa mu preplatila. Môže to takto byť? Myslím, že nie je problém s daňovou uznateľnosťou do nákladov, ale chcela by som si byť istá.

Vďaka.
Vevey
13.07.05,14:58
Nech radsej predlozi ucet za kupon easy alebo prima, s pausalmi tazko. My sme davali pri pracovnych cestach do zahranicia na zaklade cestneho prehlasenia, kolko minci do automatu nasypal, ale auditorka to uz neodporuca, vraj nech si tam kupi kartu. V minulosti existovali i nejake predplatene karty ST viazane na konkretnu pevnu linku.
Paula
13.07.05,17:01
Môj názor: Ak by som mala zamestnanca, ktorý v záujme prosperity firmy potrebuje telefonovať (zabezpečenie objednávok, dohodnutie stretnutia obchodných partnerov,atd ........), kúpila by som do firmy nový MT s novým číslom a k nemu aj výpis hovorov. Mám skúsenosti dobré aj zlé v tomto smere :)
durisovad
13.07.05,17:34
Ja by som vobec nedoporucila preplatenie hovorov zo sukromneho telefonu, ale tak ako pise Paula, kupila by som mu firemny mobil. Ak si firma mysli, ze telefonuje v jej prospech zo svojho sukr.telefonu, nech mu to kompenzuje inou formou (napriklad zvysenim premii)
Vevey
13.07.05,17:55
Nebojite sa astronomickych sum na fakturach?
Da sa spisat dohoda, ze vsetko co prevolaju nad pausal i sami uhradia?
Paula
13.07.05,18:06
Nebojím sa astronomických súm, ak mám výpis hovorov a v pracovnej zmluve okrem iného zakomponované, že okrem služobných hovorov všetky ostatné budú dotyčnému zrazené zo mzdy . Pri podpise zmluvy s tým pracovník súhlasí svojim podpisom :) a potom je to už jeho "smútok".
Mirkaska
14.07.05,06:38
Firma nechce kupovať nový mobil ani paušál, dotyčný zamestnanec má svoj mobil na paušál, uvažovali sme aj o karte bez paušálu ale aj tak musime kupit novy mobil a potom zamestnanec bude nosit dva.
Zamestnanec nevoláva až tak veľa, tak šéf nechcel investovať veľa peňazí. Myslela som si, že by toto preplácanie bolo možné, veď to môže byť ako PHM alebo náhrady za použitie vlastného náradia. (??)
ala13
14.07.05,07:18
My sme prehlasili jeho mobilne cislo na firmu, toto by vam nepomohlo?
ala13
14.07.05,07:21
Alebo urobte jeden cestak do susedneho krajskeho mesta v cene nim prevolanej sumy.
Zita5
14.07.05,07:24
Firma nechce kupovať nový mobil ani paušál, dotyčný zamestnanec má svoj mobil na paušál, uvažovali sme aj o karte bez paušálu ale aj tak musime kupit novy mobil a potom zamestnanec bude nosit dva.
Zamestnanec nevoláva až tak veľa, tak šéf nechcel investovať veľa peňazí. Myslela som si, že by toto preplácanie bolo možné, veď to môže byť ako PHM alebo náhrady za použitie vlastného náradia. (??)
Veď ,ale dnes sú rôzne akcie , prakticky za 1,- Sk má telefón a ten najnižší balík myslím 55 viac ,predsa na tieto volania stačí . Nie ? Mobil je vo firme a môže sa používať na firemné účely .Určite to zasa až také nákladné nebude .
enave
25.07.06,06:22
Chcela by som sa spýtať ešte k tej prvej odpovedi: ak firma chce mesačne kúpiť zamestnancovi prima alebo easy kartu v hodnote 500,- Sk (toľko asi prevolá zamestnanec zo súkromného mobilu služobne), alebo mu prispieť 500,- Sk na telefón, bez toho, aby sledovala výpis hovorov, môže to byť zapracované do kolektívnej zmluvy? A ak áno, má sa to zamestnancovi zdaňovať ako nepeňažný, resp. peňažný príjem?
Chobot
25.07.06,06:59
Chcela by som sa spýtať ešte k tej prvej odpovedi: ak firma chce mesačne kúpiť zamestnancovi prima alebo easy kartu v hodnote 500,- Sk (toľko asi prevolá zamestnanec zo súkromného mobilu služobne), alebo mu prispieť 500,- Sk na telefón, bez toho, aby sledovala výpis hovorov, môže to byť zapracované do kolektívnej zmluvy? A ak áno, má sa to zamestnancovi zdaňovať ako nepeňažný, resp. peňažný príjem?

A keby ste mu jednoducho dali mimoriadnu odmenu vo výške 500 SKK, nebolo by to jednoduchšie riešenie? Netrebalo by vypracovávať žiadnu semrnicu, žiadnu úpravu kolektívnej zmluvy a ani žiadne náklady na kúpu nového telefónu. Nepíšeš, či tých 500 SKK je mesačne alebo polročne alebo ročne. Ak mesačne, tak by som videl vhodnejšie predsa len zakúpiť ten firemný telefón.
enave
25.07.06,07:08
Ďakujem za radu. Pouvažujeme nad tým.
taues
25.07.06,07:40
Kúpiť telefón na "paušál", hoci za 1,- Sk v akcii, uviazať sa na dva roky ružovému panterovi, potom to platiť bez ohľadu či zamestnanec ešte u vás pracuje alebo už nie... no neviem. Ako šéf by som stým nesúhlasil. Skôr by som to riešil odmenou ku mzde, samozrejme vo výške prevolanej sumy, ktorú dotyčný zdokumentuje výpisom hovorov. V podstate je to "daňovo" najčistejšie. Pozor na skutočnosť, že to čo vy ako firma uznáte za služobný hovor, prvý kontrolór spochybní a vy si nepomôžete ani keď budete plakať. Peniažky preplatené zamestnancovi už viac spätne neuvidíte.
irene
15.10.09,15:43
Vidím, že posledný príspevok je z roku 2006..ale problém stále aktuálny-aspoň pre mňa. Môžem teda zamestnankyni preplatit Easy kartu - myslim kúpu kreditu - ktorý použila na pracovné účely? Nie je to pravidelné - možno 2 krát do roka - týka sa to organizovania jedného podujatia. Zamestnávateľ je občianske združenie - aj keď to na veci nič nemení, aj tak musíme dodržiavať všetko ako "normalny" zamestnavateľ :) To len na vysvetlenie. :)
babi2
15.10.09,16:08
Vidím, že posledný príspevok je z roku 2006..ale problém stále aktuálny-aspoň pre mňa. Môžem teda zamestnankyni preplatit Easy kartu - myslim kúpu kreditu - ktorý použila na pracovné účely? Nie je to pravidelné - možno 2 krát do roka - týka sa to organizovania jedného podujatia. Zamestnávateľ je občianske združenie - aj keď to na veci nič nemení, aj tak musíme dodržiavať všetko ako "normalny" zamestnavateľ :) To len na vysvetlenie. :)
Podľa mňa ano, určite si to obhájite