zolik2001
21.04.09,13:28
Zdravim poradaci

Chcem sa opytat.....mam dohodnute v Cine dodavku triciek....nejde o nejake falzifikaty ani nejake lacne kopie ide o tricka za prijatelnu cenu a naozaj dobra kvalita (mam vzorky ktore som sam nosil pral atd a boli kontrolovane aj krajcirkami ohladom kvality)

Jedna sa mi o to ze po pravde neviem sa pohnut z miesta ako mam oslovit a hlavne kde sa dostanem k velkoskladom ktore by som rad oslovil ohladom tohto oblecenia.

Ak mi s tym niekto bude vediet pomoct budem velmi rad.
duves
21.04.09,11:30
Veru, tričiek nie je nikdy dosť!
Ľubica 025
21.04.09,12:15
Môžeš osloviť veľkosklady s pracovnými odevami, teraz idú tričká na dračku, lebo je teplo. Pár kontaktov tých najväčších veľkoskladov na Slovensku by som ti vedela dať. Ak máš záujem, ozvi sa cez SS.
Doplnok: Takéto veľkosklady majú záujem hlavne o obyčajné jednofarebné tričká, poprípade dve farby, ale bez potlače.
strbinka
11.08.09,12:47
este stale mas tie tricka? aky material, strih, velkosti a farba? poznam niekoho kto potrebuje tricka vsetkych velkosti, detske, damske, unisex, xxs-xxxl, cierne, biele, aj ine, tielka aj s rukavom kratkym a dlhym bez potlace, jednofarebne.
misomiso
11.08.09,12:50
este stale mas tie tricka? aky material, strih, velkosti a farba? poznam niekoho kto potrebuje tricka vsetkych velkosti, detske, damske, unisex, xxs-xxxl, cierne, biele, aj ine, tielka aj s rukavom kratkym a dlhym bez potlace, jednofarebne.

Prosim ta to ako si prisla na taky nick - ze strbinka?:)
r4cv
19.01.10,15:37
Ahoj,
je to ešte aktuálne ohľadom tričiek?