ajka5
14.07.05,08:01
Ahojte. Prosím Vas o radu. Potrebovala som pamaťovú kartu do mobilu micro sd a kedze sa v tom moc nevyznám tak som zabehla do obchodu a predajca mi dal mini sd s tým že je to to isté čo pýtam. Dokonca ked som sa spýtala a povedla som že sa mi to nezdá spravil z mna blbú ženskú. Túto kartu mi nechcel vyskušať a preto som to zaplatila a potom mi potvrdili aj záručný list. Doma som to otvorila a karta mi nepasovala. Môzem to ist reklamovať ako že predajca mi dal milné informacie alebo nejakým iným spôsobom. Alebo som prišla o 1000 Sk a nič s tým nenarobím. Ďakujem
ala13
14.07.05,06:23
Nedaj sa a bojuj! Mas na to pravo, ale toto bude tvrdenie proti tvrdeniu a tak skus radsej prijemnou cestou sa s nim dohodnut.
Bionda
14.07.05,06:36
Určite si pýtaj toho pána, čo Ťa presviedčal o správnosti a priamo jemu ukáž akú hovädinu Ti odporučil a že žiadaš nápravu... jasne si mu povedala, čo chceš a teda, nech to vymení za také ako si chcela... určite sa nedaj .....ak sa nebude dať sprav tam búrku a žiadaj nadriadených!!!
ala13
21.07.05,03:43
Podla mna je problem v tom, ze asi taku co si potrebovala nemal alebo ti predal nieco drahsie. Neverim, ze on ako predavac a teda mal by byt odbornik na to, nevedel, ze to nepojde. Zakon nie je na tvojej strane, hlavne ak si ju vybalila a vyskusala, nemusi ti ju vymenit, ak nema vady. Mala si trvat na vyskusani v predajni, hoci i po zaplateni. Pre istotu tam chod s nejakou kamaratkou, ktora akoze bola s tebou pri nakupe a akoze dosvedci, ze ti to zle poradil.
Napis sem, prosim, ako to dopadlo.
ajka5
05.01.06,11:21
Kartu nakoniec zobrali spat a vratili mi peniaze. Musela som to riesit cez veducu, lebo ten predavac nemal dostatocne informacie o produktoch. Nakoniec uznali, ze sa v tom nevyznaju.