Dado240
22.04.09,05:24
Dobrý deň! Môže mi niekto poradiť? Pri aktualizácii Win XP sa mi po rihlásení nastránkach Microsoftu zobrazuje správa o chybe 0x8OO7O424 a nemôžem stiahnuť žiadnu aktualizáciu. Na spodnej lište sa zobrazuje ikona Výstrahy zabespečenia systému o ohrození. Pokušal som zapnúť automatické aktualizácie ale nedá sa. Nainštaloval som Win Defender a vypísalo mi ,že V tomto programe sa nedá skontrolovať aktualizácie definícii a vypisuje ten istý kód. Už si neviem rady! Ďakujem.
domenico.office
22.04.09,05:12
Vyskúšaj toto:
Dobry den,

postupujte takto:
1. Klikněte na Start, vyberte Spustit.
2. Do políčka Otevřít zadejte: regsvr32 wups.dll
3. Potvrďte klávesou Enter nebo kliknutím na tlačítko OK.
4. Klikněte na Start, vyberte Spustit.
5. Do políčka Otevřít zadejte: regsvr32 wuaueng.dll
6. Potvrďte klávesou Enter nebo kliknutím na tlačítko OK.
--
Michal Jadrnicek
Linka technicke podpory spolecnosti Microsoft
http://support.microsoft.com

Nie je to moje riešenie, preto bez prekladu, snáď pomôže.
domenico.office
22.04.09,05:19
Dado240
22.04.09,12:48
Díky moc!!! Nabehlo to. Už som chcel preinštalovať PC. Ešte raz veľké DÍK!!!
domenico.office
22.04.09,14:15
Nemáš za čo. Zabezpeč si poriadnu ochranu PC, spôsobil to nejaký škodca a môže sa ti to stať znovu.
Andy Kralik
22.04.09,15:33
Nemusel to byt ani skodca. Mne to svojho casu sposobila aktualizacia ktora sa nainstalovala.
Dado240
28.04.09,14:46
Dobrý! Mohol by som sa ešte opýtať? Pred nedávnom som mal potiaže s chybovou správou pri aktualizácii a dnes popoludní som zapol laptop a nabehla mi obrazovka skoro ako keď som ho dostal, chýbali mi ikony niektorých programovna ploche som mal úplne iný obrázok. Dal som bod obnovy zo včera a opravilo sa to. Je možné, že by som mal vírus z 1.4.? Pritom laptop bol od rána vypnutý ale modem som mal v USB vstupe. Mohol mi niekto poprehazovať ikony cez net? Ak áno môžete mi poradiť čo mám robiť?Díky!!!