rondos
23.04.09,09:37
Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať ako postupovať, keď zamestnanec dostal výpoveď podľa § 63 odst. 1, písm b/ ZP organizačné zmeny s dvojmesačnou výpovednou dobou. Počas výpovede si našiel nové zamestnanie a chcel by skončiť skôr o 1 mesiac.
Aký je postup v takomto prípade, čo s odstupným ?
Ďakujem
mzdarka renca
23.04.09,10:49
Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať ako postupovať, keď zamestnanec dostal výpoveď podľa § 63 odst. 1, písm b/ ZP organizačné zmeny s dvojmesačnou výpovednou dobou. Počas výpovede si našiel nové zamestnanie a chcel by skončiť skôr o 1 mesiac.
Aký je postup v takomto prípade, čo s odstupným ?
Ďakujem
Môžete s ním ukončiť PP dohodou v zmysle §60 ZP a v nej uviesť dôvod - organizačné zmeny v zmysle §63 odst.1 písm. b) a vyplatiť mu odstupné.
rondos
24.04.09,03:44
ďakujem