janny114
23.04.09,19:45
Pekny den vsetkym

chcel by som zalozit firmu na sprostredkovanie dopravy. Fungovalo by to podobne ako funguju spedicne firmy az na par rozdielov.No ako prvy by bol ze by som sa zameral cisto iba na dodavky a auta do 3.5t. Vyplacal by som im asi 10 % zo zisku kazdy mesiac co by im dost pomohlo pri 90 dnovej splatnosti. Rad by som vedel co si myslite popripade dake skusenosti v tejto oblasti ako na to. DIKY
Nokerla
24.04.09,07:06
dodavky a auta do 3,5t je jedno a to iste. 90-dňove splatnosti su ojedinele, skor sa preferuju 45-60. Neviem ako si to myslel ze by si im vyplacal 10% zo zisku. popíš to. Osobne si myslím ze nie je priestor pre dalsi clanok ako si ty. Cenu su dost vyšponované.
danushka
24.04.09,07:36
Musel by si mať oprávnenie na sprostredkovanie dopravy, to je voľná živnosť.
S takýmto oprávnením môžeš vykonávať sprostredkovanie akejkoľvek dopravy akéhokoľvek objemu.
Ak si nikdy nerobil v špedičnej alebo dopravnej spoločnosti, potom netušíš o úskaliach tejto práce.
Ako medzičlánok medzi prepravcom a dopravcom prenášaš všetkú zodpovednosť za prepravovaný tovar, jeho prípadnú škodu pri preprave.
Ak chceš v tejto sfére podnikať ako fyzická osoba s mizivým kapitálom, tak to rovno prirovnám k samovražde v čase tejto recesie.
janny114
24.04.09,08:41
No priblizim ako som myslel tych 1o percent.Mam vela znamych ktory maju dodavky a hladaju si robotu cez spedicne databazy.Nemaju tolko casu sediet za pocitacom a aj jazdit.Ja by som im zhanal robotu a oni iba jazdili.A tych 10 percent, no napriklad by som im nasiel robotu za 11 sk na km a ja by som si zobral 1 sk, co je pri 1000 km na den 10 000 sk, s kazdej prepravy by som im poslal 10 percent co je pri tomto priklade 1000sk, neni to vela ale ako viem tak aj tak by im to pomohlo.Ostatne percenta im poslem ked mi pridu peniaze na ucet od toho co si dopravu objednal.No ono to vsetko vyzera jednoducho ale myslim keby ze mam pod sebou viac malych dopravcou tak by to aj fungovalo a kapitalu mam zatial dost.
dragan.michal
24.04.09,08:50
Po prve. Poslal by si im 1000,-Sk, myslis ze to staci na to co obetuju na pohodnne hmoty?

Po ďalšie, nie som si istý či v tomto biznise ešte existuje nejaké miesto pre nový podnik. Aby si prerazil musel by si prist s niecym ojedinelim a jedinecnym, lebo ten sposob ako si to opisal, vyuzivaju vsetci.

Navyse neviem, ci by som sa zarucil za niekoho kto bude prevazat tovar, budes medziclanok, a tovar pocas prepravy ma na starosti prepravca. V tomto pripade by si to bol Ty, nakolko ak by si nechcel objednavatelovi prezradit prepravcu, musel by si vystupovat ako prepravca Ty. Keby si to len sprostredkoval, tak by bol pruser, pretoze by si mohol nabuduce objednat prepravcu sam a nie cez TEBA. Cim by usetril, pretoze by ponukol dajme tomu 10 SK a prepravca by nemal ziadnu motivaciu aby isiel cez Teba
danushka
24.04.09,09:02
Dragan.michal,
ak je zadávateľ šikovný, 10% mu postačí ako provízia.
Táto práca je šikovnosti a rýchlosti, ale aj o veľkej zodpovednosti a vysokom riziku. Trh je presýtený konkurenciou.
Určite treba mať poistenie zodpovednosti za škodu a dosť vysoký kapitál, lebo platobná disciplína je u nás na bode mrazu.
Za žiadnych okolností by som to nerobila ako fyzická osoba a už nepoviem k tejto téme viac.
Na porade je množstvo príspevkov z tohto súdka, zadávateľ nech číta v histórii.
domenico.office
24.04.09,10:51
No priblizim ako som myslel tych 1o percent.Mam vela znamych ktory maju dodavky a hladaju si robotu cez spedicne databazy.Nemaju tolko casu sediet za pocitacom a aj jazdit.Ja by som im zhanal robotu a oni iba jazdili.A tych 10 percent, no napriklad by som im nasiel robotu za 11 sk na km a ja by som si zobral 1 sk, co je pri 1000 km na den 10 000 sk, s kazdej prepravy by som im poslal 10 percent co je pri tomto priklade 1000sk, neni to vela ale ako viem tak aj tak by im to pomohlo.Ostatne percenta im poslem ked mi pridu peniaze na ucet od toho co si dopravu objednal.No ono to vsetko vyzera jednoducho ale myslim keby ze mam pod sebou viac malych dopravcou tak by to aj fungovalo a kapitalu mam zatial dost.
Prosím ťa, kde chceš nájsť prácu za 11 sk na km? Ak si myslíš, že je taká, pusti sa do toho, naviaž na seba dopravcov, ale rovno si priprav slučku, pretože ich budeš mať na starosti denno denne. O 1000 km denne zabudni, zober si, že pred vodičom nie sú len diaľnice... A to si sa ešte "nestretol" ochotných skladníkov, ktorý ťa nechajú čakať trebárs i dve hodiny, alebo i do rána, pretože sa im nepozdávaš....Takže z tvojich 1000 km denne sa stáva i 400, ale aj to za predpokladu, že budeš mať prácu. A to si sa asi nestretol so "serióznymi" firmami, ktoré ti dlhujú po 60 dňovej faktúre ďalšie štyri mesiace. Takže dobre zváž svoje rozhodnutie....Musím však oceniť tvoju snahu vypomôcť dopravcom nejakým preddavkom, určite to uvítajú, pretože každý z nich musí denno denne vytiahnuť z vrecka hotovosť a nakúpiť naftu.