gare
23.04.09,20:18
Dobrý večer. Mohol by mi niekto poradiť? Chcem kúpiť auto ktoré je evidované v inom okrese ako mám postupovať keď majiteľ a predávajúci sú iný,ale z toho istého mesta. A ešte by som potrebovala či niekto nemá vzor kúpno-predajnej zmluvy na auto. Ďakujem
Marína
24.04.09,03:41
Dobrý večer. Mohol by mi niekto poradiť? Chcem kúpiť auto ktoré je evidované v inom okrese ako mám postupovať keď majiteľ a predávajúci sú iný,ale z toho istého mesta. A ešte by som potrebovala či niekto nemá vzor kúpno-predajnej zmluvy na auto. Ďakujem
Predávajúcim môže byť len majiteľ vozidla, nemôže niekto predávať cudziu vec. Zmluvu prikladám.
viktorviktor
25.04.09,11:50
nedavno som predával podľa takejto zmluvy, a daj si pozor na podvod, never splnomocneniu - nekupuj, jednoducho takto kúpiť auto sa nedá, a doklady totožnosti si tri razy obhliadni, prípadne žiadaj aj iný doklad, tak ako píše Marína. a ešte, jeden doklad o prevode auta na polícii musí podpísať aj predávajúci

pri prihlasovaní vozidla na polícii musíš predložiť doklad o zakúpení vozidla, potvrdenie že je zaplatená zákonná poistka a je platná, inak vozidla neprihlásiš, tiež si skontroluj čísla rámu na aute,technickom aj veľkom a zmluve či sedia, motor je myslím spotrebný, ale je dobré ak je niekde v zmluve uvedené že bol vymenený
gare
29.04.09,14:45
Ďakujem, moc mi to pomohlo. dik