Lucy
14.07.05,12:16
Ahojte poradcovia.

Touto cestou by som sa aj ja rada s Vami podelila o radosť, ktorú prežívam od včera. Prebehla u nás daňová kontrola na DPH ( nadmerný odpočet ako oči :eek ) a všetko je úplne v poriadku, bez pokuty. :p Takže som to zvládla :)

Okrem toho sa Vám chcem všetkým poďakovať, že si tu takto pomáhame, Richardovi za dobrú myšlienku. A aj keď som nič neprezradila, a nikto tu nevedel, aké ťažké obdobie som mala posledné tri týždne pred kontrolou, tak som rada, že táto stránka existuje, a že sa tu stretávajú skvelí ľudia.
Janca
14.07.05,11:07
Blahoželám a vychutnaj si tú radosť naplno. Dúfam, že vďaka vzájomnej rade a pomoci dopadneme na kontrolách aj my ostatni tak ako Ty. Gratulujem !!!
veronica
14.07.05,11:08
Ahojte poradcovia.

Touto cestou by som sa aj ja rada s Vami podelila o radosť, ktorú prežívam od včera. Prebehla u nás daňová kontrola na DPH ( nadmerný odpočet ako oči :eek ) a všetko je úplne v poriadku, bez pokuty. :p Takže som to zvládla :)

Okrem toho sa Vám chcem všetkým poďakovať, že si tu takto pomáhame, Richardovi za dobrú myšlienku. A aj keď som nič neprezradila, a nikto tu nevedel, aké ťažké obdobie som mala posledné tri týždne pred kontrolou, tak som rada, že táto stránka existuje, a že sa tu stretávajú skvelí ľudia.
Gratulujem, prosím mohla by si mi napísať ako prebieha taká kontrola? :)
Aby som bola pripravená :))
Ďakujem.
porfin
14.07.05,11:10
Vždy ma v tomto "ťažkom"svete poteší , že niekomu niečo vyšlo.
Teším sa s Tebou.
Ja v ďaka PORADE, tiež mám život jednoduchší....teda vďaka ľuďom, krotí tu sú a sú ochotní pomôcť.
durisovad
14.07.05,20:19
Dobry vysledok danovej kontroly potesi viac ako mimoriadne premie (tie obycajne vzdy nasledovali). Gratulujem, viem sa do pocitov vzit, zazila som to vela razy.
Zuzka
14.07.05,20:28
Lucy, teším sa, že Ti všetko dobre dopadlo a gratulujem Ti. :)
ALDA
14.07.05,21:31
Tiež som absolvovala DK v útorok 12.07.05 a dopadla na *, 0 Sk. Už som sa síce pochválila na šuťáku.
Ja som ich mala už toľko a predsa sa vždy poteším, keď dopadne OK.
Niekto sa pýtal ako prebieha taká kontróla. Normálne kontrólujú všetko, došlé FA, vyšlé FA , banku, pokladňu, denník, zmluvy, splátkové kalendáre atď.
Ak máš všetko prehľadne pripravené, tak sú spokojní..:) a pristupujú OK.
Nejaké veci sme aj prebrali, čo sa objavili aj tu na Porade a zdielali môj názor, že Poradca podnikateľa dosť zavádza a aj na to už upozornili:D Aj časopisy a hlavne noviny sú nepresné. Ja to robím tak, že si naštudujem zákon, prekonzultujem s niektorými kompetentnými a zariadim sa podľa svojho svedomia a vedomia s tým, že si to budem vedieť obhájiť!
Ešte ma čaká jedna v auguste:mee:
A má prevdu, ten, čo tvrdí, že tu na Porade sa nájdu skúsení odborníci, ktorí
vedia dobre poradiť. Za to im patrí vďaka:).., pretože vedieť vysvetliť a mať trpezlivosť je dar.

Veľa radosti želám všetkým....:)

Hela
Paula
15.07.05,04:11
Lucy, gratulujem, takýto výsledok kontroly je vždy pohladenie na duši a 1 za tvoju prácu.
Lucy
15.07.05,05:48
Ďakujem Vám všetkým zo srdca. Je to ozaj dobrý pocit. Aj keď predtým zažívate stres, potom to opadne a človek je kľudnejší :)

Tak ešte raz všetkým Vám vďaka za podporu.
nikinka
17.05.06,06:43
Ahojte, ja práve čakám na daňovú kontrolu na DPH za IV. Q a tak sa chcem s Vami podeliť o krče v bruchu :), o stres...ach už aby som to mala za sebou :(.
AlaNR
17.05.06,09:52
Fúúúúúha, aj mne sa také dačo asi tento mesiac stane.

Ešte o tom neviem, ale tušáka mám obrovského:(

Takže tiež súcitím!!!
Zdeni
17.05.06,10:05
No tak už som medzi vami aj ja. Kontrola 30.5.06 DPH 4.Q 2005. Takúto doporučenú poštu mám najradšej:D. Po jej otvorení sa mi okamžite scvrkne žalúdok a príjem stravy je hneď obmedzený. Keby dali termín o dva mesiace, tak dovtedy celkom pekne schudnem do plaviek. Ale držme si všetci palce nech nám to dobre dopadne.:)
karpis
17.05.06,11:01
Drzím vám palce ja mávam kontrolu na NO tak 5x do roka vzdy to bolo zatial OK. Este raz všetkým ktorý majú nahlásenú kontrolu veľa trpezlivosti .
Marianna01
17.05.06,13:33
Dnes som prevzala zápisnicu z ukončenej kontroly... aj ja všetko OK. S Lenkou sme aj pokecali v téme daňové kontroly. Zároveň som zaniesla ďalšie podklady na ďalšiu kontrolu. Aspoň som to mala cestou :D.